[012] M16 (Nederlands Kampioenschap) 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPATeuntje Mollee01:47,5(1)03:38,6(1)05:30,7(1)07:24,6(1)
Spaarne 01:47,501:51,101:52,101:53,928.7 spm
2.HUNHelena Brand01:50,3(2)03:44,5(2)05:40,2(2)07:34,2(2)+9,6
De Hunze 3 01:50,301:54,201:55,701:53,935.0 spm
3.AMSHannah Jonk01:52,0(4)03:46,1(3)05:41,3(3)07:35,3(3)+10,7
Amstel 1 01:52,001:54,101:55,201:54,131.8 spm
4.ALKSunny de Haas01:53,6(6)03:50,0(5)05:47,4(4)07:40,1(4)+15,5
Alkmaarsche R&ZV 1 01:53,601:56,401:57,401:52,631.5 spm
5.TROJoy Ruijmgaart01:54,5(8)03:50,7(6)05:47,8(5)07:41,0(5)+16,4
Tromp 3 01:54,501:56,201:57,101:53,231.5 spm
6.HUNKris Kuin01:51,2(3)03:47,6(4)05:47,8(5)07:47,9(6)+23,3
De Hunze 2 01:51,201:56,402:00,202:00,130.2 spm
7.MAAAnnelot Grizell01:54,4(7)03:52,2(7)05:54,4(8)07:51,4(7)+26,8
Maas 01:54,401:57,802:02,201:57,031.5 spm
8.TROAlva Lundmark01:55,3(12)03:54,1(11)05:54,0(7)07:52,1(8)+27,5
Tromp 2 01:55,301:58,801:59,901:58,131.2 spm
9.TOREva Groot01:52,6(5)03:52,5(8)05:55,2(9)07:52,3(9)+27,7
Tilburgse Open Roeivereniging 01:52,601:59,902:02,701:57,131.2 spm
10.TROFloor van Ommeren01:54,9(9)03:54,0(10)05:56,0(10)07:55,2(10)+30,6
Tromp 1 01:54,901:59,102:02,001:59,133.2 spm
11.ALKPien Eijskoot01:58,7(16)03:59,7(13)06:01,9(12)08:03,0(11)+38,4
Alkmaarsche R&ZV 2 01:58,702:01,002:02,202:01,128.5 spm
12.NAAEmma Serry01:54,9(9)03:53,9(9)05:59,6(11)08:03,9(12)+39,3
Naarden 3 01:54,901:59,002:05,702:04,330.2 spm
13.LEYFenne Onderwater01:55,2(11)03:57,5(12)06:03,1(13)08:06,7(13)+42,1
Leythe 01:55,202:02,302:05,602:03,634.0 spm
14.HUNMaren ter Avest02:02,3(27)04:05,6(19)06:07,3(14)08:06,9(14)+42,3
De Hunze 1 02:02,302:03,302:01,701:59,730.3 spm
15.COMLoïs Broenink02:00,3(20)04:05,3(18)06:11,9(18)08:13,6(15)+49,0
HRV de Compagnie 1 02:00,302:05,002:06,602:01,833.0 spm
16.DDSIuno Dingeldein02:01,3(24)04:05,7(20)06:11,3(17)08:13,9(16)+49,3
DDS 1 02:01,302:04,402:05,602:02,630.0 spm
17.COMEmma Lena Westerbeek01:58,5(14)04:05,1(17)06:13,2(21)08:15,9(17)+51,3
HRV de Compagnie 3 01:58,502:06,602:08,102:02,725.9 spm
18.NAAMartijntje Gribnau01:57,9(13)04:00,3(14)06:07,7(15)08:16,3(18)+51,7
Naarden 1 01:57,902:02,402:07,402:08,635.2 spm
19.GOUAlix Muskens01:58,6(15)04:01,7(15)06:08,8(16)08:16,6(19)+52,0
Gouda 01:58,602:03,102:07,102:07,830.0 spm
20.TROFleur van den Broek02:00,5(21)04:05,8(21)06:12,1(19)08:16,9(20)+52,3
Tromp 4 02:00,502:05,302:06,302:04,932.0 spm
21.NAABente Schregardus02:00,9(23)04:05,8(21)06:12,6(20)08:17,3(21)+52,7
Naarden 2 02:00,902:04,902:06,802:04,832.2 spm
22.HOOTessa Broekhof02:03,8(29)04:09,2(26)06:14,7(22)08:17,9(22)+53,3
Hoop 3 02:03,802:05,402:05,502:03,233.7 spm
23.AMSNoor Denekamp01:59,0(17)04:03,3(16)06:15,0(24)08:21,4(23)+56,8
Amstel 2 01:59,002:04,302:11,702:06,430.4 spm
24.AMSStanne van Camp02:00,1(19)04:07,0(25)06:15,7(25)08:21,8(24)+57,2
Amstel 3 02:00,102:06,902:08,602:06,130.2 spm
25.HEMSigrid van Katwijk02:04,0(31)04:11,6(29)06:19,0(27)08:22,0(25)+57,4
Hemus 2 02:04,002:07,602:07,402:02,934.0 spm
26.DAVSyllah de Bruijne02:01,5(26)04:06,7(24)06:14,9(23)08:23,0(26)+58,4
Daventria 02:01,502:05,202:08,102:08,131.0 spm
27.VIKSanne Kessels01:59,3(18)04:05,9(23)06:18,1(26)08:25,3(27)+1:00,7
Viking 3 01:59,302:06,602:12,202:07,130.5 spm
28.DDSLinde van Gool02:03,9(30)04:10,8(28)06:19,1(28)08:26,8(28)+1:02,2
DDS 2 02:03,902:06,902:08,302:07,830.2 spm
29.HOOFilippa Uytdehaage02:04,3(32)04:12,8(30)06:23,3(29)08:34,5(29)+1:09,9
Hoop 4 02:04,302:08,502:10,502:11,234.5 spm
30.VIKTess Klos02:05,3(33)04:16,7(33)06:28,4(30)08:36,7(30)+1:12,1
Viking 2 02:05,302:11,402:11,702:08,333.2 spm
31.RUYSanne Burggraaf02:02,5(28)04:14,2(32)06:29,2(31)08:40,9(31)+1:16,3
UR&KV Michiel de Ruyter 02:02,502:11,702:15,002:11,829.7 spm
32.NAADieuwertje Rosendahl02:01,3(24)04:13,9(31)06:30,0(32)08:42,9(32)+1:18,3
Naarden 4 02:01,302:12,602:16,102:12,931.0 spm
33.VIKVivienne Herlaar02:08,9(35)04:22,4(35)06:35,1(35)08:44,1(33)+1:19,5
Viking 4 02:08,902:13,502:12,702:09,032.0 spm
34.COMSonja van Gils02:06,2(34)04:19,0(34)06:33,0(34)08:44,4(34)+1:19,8
HRV de Compagnie 2 02:06,202:12,802:14,002:11,431.5 spm
35.NAAPuck Smoors02:00,8(22)04:10,1(27)06:31,1(33)08:51,2(35)+1:26,6
Naarden 5 02:00,802:09,302:21,002:20,132.6 spm
36.HEMManouk van den Brink02:14,2(36)04:30,2(36)06:47,4(36)09:08,4(36)+1:43,8
Hemus 1 02:14,202:16,002:17,202:21,039.5 spm