WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[011] J16

codeoorsprongploeg
slag
ALPAlphenTies Wiebinga
Alphen 1
ALPAlphenSander Niemans
Alphen 2
ALPAlphenHugo Neijman
Alphen 3
ALPAlphenFloor de Jong
Alphen 4
DAVDaventriaLuuk Maas
Daventria 1
DAVDaventriaTom Adriaanse
Daventria 2
DAVDaventriaTjerk van Veldhuizen
Daventria 3
DAVDaventriaThada de Bruijne
Daventria 4
DDSDDSWolf Peutz
DDS 2
EEMEemOlivier van Zanten
Eem 1
EEMEemMax Smoors
Eem 2
HEMHemusCasper Osendarp
Hemus 1
HEMHemusMark van Dam
Hemus 2
HEMHemusPieter Wieringa
Hemus 3
HEMHemusIvo Zoomer
Hemus 4
HERHertogRobbe van Hulst
Hertog
HOOHoopReijer ter Laak
Hoop 1
HOOHoopLapo Hirschhofer
Hoop 2
HOOHoopSebbe Forma
Hoop 3
LAALaakSjoerd Hania
Laak
LEYLeytheSam Yates
Leythe 1
LEYLeytheZeno van Rijn
Leythe 2
LEYLeytheLeander Jansen
Leythe 3
LEYLeytheGijs Tilli
Leythe 4
MAAMaasJuan Poppeliers
Maas 1
MAAMaasGijs Eisma
Maas 2
NAUNautilusFlorian Groenewegen
Nautilus 1
NAUNautilusTijmen van der Zee
Nautilus 2
PAMPampusJoey van Hees Hesseling
Pampus
RICRICReinier Broekhuizen
RIC 1
RICRICKoen de Gunst
RIC 2
RICRICTristan Heeremans
RIC 3
RUYRuyterJulian Croes
Ruyter 1
RUYRuyterOlaf Hogerwerf
Ruyter 2
SPASpaarneArthur Leffelaar
Spaarne 1
SPASpaarneLeendert van Nielen
Spaarne 3
SPASpaarnePer Blommers
Spaarne 4
SPASpaarneZander Balhuizen
Spaarne 5
WETWetterwilleBjorn Bakker
Wetterwille
WILWillem IIIDirrik Maitland
Willem III 1
WILWillem IIIDavid Luteijn
Willem III 2
WILWillem IIIDaan Eggenkamp
Willem III 3
WILWillem IIIRoemer de Groot
Willem III 4
WILWillem IIIFilip Vergeer
Willem III 5
WILWillem IIIOle Wulffraat
Willem III 6
WILWillem IIIThijs Geels
Willem III 7
WILWillem IIIWillem van den Eerenbeemt
Willem III 8
WILWillem IIIKarel Rietveld
Willem III 9
WILWillem IIIEthan Regev
Willem III 10
ZWOZwolscheJochem Wijnands
Zwolsche 1
ZWOZwolscheSil de Jong
Zwolsche 2
teruggetrokken voor de loting
ARCARCJeroen Hofstee
ARC 1
teruggetrokken voor de loting
ARCARCJulian Hogenkamp
ARC 2
teruggetrokken voor de loting
DDSDDSSilvester Hendriks
DDS 1
teruggetrokken voor de loting
HUNHunzeMats van Slooten
Hunze 1
teruggetrokken voor de loting
HUNHunzeLysandros Tsiamparlis
Hunze 2
teruggetrokken voor de loting
HUNHunzeWouter Bolt
Hunze 3
teruggetrokken na de loting
HEMHemusThijl van der Aa
Hemus 5
teruggetrokken na de loting
SPASpaarneJenno Schmersal
Spaarne 2