WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[009] J18 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICJeppe Broek01:32,2(1)03:06,3(1)04:41,0(1)06:15,8(1)
RIC 01:32,201:34,101:34,701:34,835.5 spm
2.WILGianni Perotti01:33,1(2)03:09,1(2)04:46,1(2)06:21,1(2)+5,3
Willem III 1 01:33,101:36,001:37,001:34,935.5 spm
3.ARGJob Oosterlaan01:34,1(3)03:10,7(5)04:46,6(3)06:21,4(3)+5,6
Argo 01:34,101:36,601:35,901:34,835.2 spm
4.AEGGunnar van den Hoogen01:34,4(5)03:10,0(3)04:47,8(4)06:24,0(4)+8,2
Aegir 01:34,401:35,601:37,801:36,237.3 spm
5.WILKlaas Baud01:35,6(7)03:12,6(6)04:49,7(6)06:24,6(5)+8,8
Willem III 2 01:35,601:37,001:37,101:34,935.2 spm
6.LEYJames Graham01:34,3(4)03:10,6(4)04:48,1(5)06:26,7(6)+10,9
Leythe 3 01:34,301:36,301:37,501:38,633.0 spm
7.ALKAuke Kloosterman01:36,9(10)03:15,2(8)04:53,0(7)06:29,5(7)+13,7
Alkmaarsche 01:36,901:38,301:37,801:36,534.0 spm
8.JASMatej Goosen01:36,6(9)03:15,2(8)04:55,0(10)06:34,5(8)+18,7
Jason 2 01:36,601:38,601:39,801:39,530.8 spm
9.NAAMax Driessen01:37,1(13)03:15,2(8)04:54,8(9)06:34,8(9)+19,0
Naarden 2 01:37,101:38,101:39,601:40,034.5 spm
10.ZWOJelmer Immeker01:36,9(10)03:16,2(12)04:55,7(11)06:36,1(10)+20,3
Zwolsche 01:36,901:39,301:39,501:40,538.3 spm
11.WILBen van den Eerenbeemt01:35,8(8)03:16,4(13)04:57,5(12)06:37,7(11)+21,9
Willem III 3 01:35,801:40,601:41,101:40,132.7 spm
12.JASAxel Esvelt01:38,3(17)03:18,2(16)04:58,3(14)06:37,9(12)+22,1
Jason 3 01:38,301:39,901:40,101:39,531.0 spm
13.MAAThijs Wassing01:38,4(19)03:18,5(17)04:59,4(16)06:39,8(13)+24,0
Maas 01:38,401:40,101:40,901:40,533.0 spm
14.JASGeorg Vasiliev01:37,7(14)03:15,4(11)04:53,7(8)06:40,3(14)+24,5
Jason 1 01:37,701:37,701:38,301:46,536.0 spm
15.SPARombout Jansen01:34,7(6)03:14,5(7)04:58,2(13)06:40,9(15)+25,1
Spaarne 1 01:34,701:39,801:43,701:42,833.5 spm
16.WILDiede Beishuizen01:37,7(14)03:17,2(14)04:58,4(15)06:42,1(16)+26,3
Willem III 5 01:37,701:39,501:41,201:43,637.0 spm
17.WILIain Kerr01:37,0(12)03:17,5(15)05:01,1(17)06:42,8(17)+27,0
Willem III 4 01:37,001:40,501:43,601:41,735.2 spm
18.LEYPhilo Geerlings01:38,3(17)03:19,6(18)05:02,7(18)06:45,0(18)+29,2
Leythe 4 01:38,301:41,301:43,101:42,230.2 spm
19.LEYBeer Florijn01:40,6(21)03:23,6(21)05:06,6(22)06:46,6(19)+30,8
Leythe 5 01:40,601:43,001:43,001:40,035.0 spm
20.NAATeun Smoors01:38,1(16)03:20,0(19)05:03,6(19)06:46,7(20)+30,9
Naarden 1 01:38,101:41,901:43,601:43,134.2 spm
21.WILLucas van der Wurff01:41,3(24)03:23,7(22)05:05,9(20)06:47,0(21)+31,2
Willem III 7 01:41,301:42,401:42,201:41,033.7 spm
22.LEYBoet Arisz01:40,6(21)03:23,4(20)05:06,4(21)06:48,7(22)+32,9
Leythe 6 01:40,601:42,801:43,001:42,331.2 spm
23.HEMSelwin van den Brink01:41,4(25)03:25,8(24)05:09,7(23)06:51,6(23)+35,8
Hemus 2 01:41,401:44,401:43,901:41,832.2 spm
24.DDSTim van Gool01:43,4(30)03:27,0(29)05:10,6(24)06:53,2(24)+37,4
DDS 01:43,401:43,601:43,601:42,732.7 spm
25.EEMDevon Hupkes01:41,2(23)03:25,9(25)05:13,6(26)06:59,0(25)+43,2
Eem 1 01:41,201:44,701:47,701:45,334.5 spm
26.LEYAlbert Segers01:41,7(27)03:26,5(26)05:13,0(25)07:00,2(26)+44,4
Leythe 7 01:41,701:44,801:46,501:47,231.7 spm
27.PAMRafe Reinacher01:41,8(28)03:26,9(28)05:14,2(27)07:00,7(27)+44,9
Pampus 01:41,801:45,101:47,301:46,630.2 spm
28.DAVJoep van der Wal01:41,6(26)03:26,6(27)05:14,6(28)07:01,2(28)+45,4
Daventria 2 01:41,601:45,001:48,001:46,631.2 spm
29.HEMRuud Wiegersma01:45,6(32)03:32,9(32)05:19,5(31)07:04,2(29)+48,4
Hemus 1 01:45,601:47,301:46,601:44,730.7 spm
30.PONJarne Kooistra01:40,2(20)03:24,5(23)05:16,1(29)07:05,7(30)+49,9
Pontos 01:40,201:44,301:51,601:49,532.7 spm
31.WILTaeke Stevens01:41,9(29)03:27,9(30)05:17,4(30)07:09,8(31)+54,0
Willem III 8 01:41,901:46,001:49,501:52,532.4 spm
32.EEMRuben Gideonse01:45,0(31)03:32,2(31)05:22,4(32)07:14,5(32)+58,7
Eem 2 01:45,001:47,201:50,201:52,131.9 spm
33.DAVHidde Kleinhof01:46,9(33)03:39,2(33)05:32,3(33)07:24,6(33)+1:08,8
Daventria 1 01:46,901:52,301:53,101:52,334.0 spm
34.HEMTwan Lohmeijer01:52,5(36)03:47,3(35)05:42,9(34)07:38,1(34)+1:22,3
Hemus 4 01:52,501:54,801:55,601:55,331.7 spm
35.HEMJurriaan de Jong01:50,3(34)03:47,2(34)05:44,6(35)07:38,9(35)+1:23,1
Hemus 5 01:50,301:56,901:57,401:54,234.2 spm
36.HEMSybren de Boer01:55,6(37)03:54,3(37)05:51,9(36)07:48,2(36)+1:32,4
Hemus 3 01:55,601:58,701:57,601:56,332.0 spm
37.SPAConnor Smith01:55,8(38)03:54,4(38)05:56,8(37)07:56,5(37)+1:40,7
Spaarne 2 01:55,801:58,602:02,401:59,636.8 spm
38.LEYAlexander Rechter01:51,7(35)03:52,2(36)05:58,6(38)08:05,1(38)+1:49,3
Leythe 1 01:51,702:00,502:06,402:06,531.7 spm
DAVDiewert Mul   niet gestart
Daventria 3 
SPAPieter van Mourik   niet gestart
Spaarne 3