WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[009] J18

codeoorsprongploeg
slag
AEGAegirGunnar van den Hoogen
Aegir
ALKAlkmaarscheAuke Kloosterman
Alkmaarsche
ARGArgoJob Oosterlaan
Argo
DAVDaventriaHidde Kleinhof
Daventria 1
DAVDaventriaJoep van der Wal
Daventria 2
DDSDDSTim van Gool
DDS
EEMEemDevon Hupkes
Eem 1
EEMEemRuben Gideonse
Eem 2
HEMHemusRuud Wiegersma
Hemus 1
HEMHemusSelwin van den Brink
Hemus 2
HEMHemusSybren de Boer
Hemus 3
HEMHemusTwan Lohmeijer
Hemus 4
HEMHemusJurriaan de Jong
Hemus 5
JASJasonGeorg Vasiliev
Jason 1
JASJasonMatej Goosen
Jason 2
JASJasonAxel Esvelt
Jason 3
LEYLeytheAlexander Rechter
Leythe 1
LEYLeytheJames Graham
Leythe 3
LEYLeythePhilo Geerlings
Leythe 4
LEYLeytheBeer Florijn
Leythe 5
LEYLeytheBoet Arisz
Leythe 6
LEYLeytheAlbert Segers
Leythe 7
MAAMaasThijs Wassing
Maas
NAANaardenTeun Smoors
Naarden 1
NAANaardenMax Driessen
Naarden 2
PAMPampusRafe Reinacher
Pampus
PONPontosJarne Kooistra
Pontos
RICRICJeppe Broek
RIC
SPASpaarneRombout Jansen
Spaarne 1
SPASpaarneConnor Smith
Spaarne 2
SPASpaarnePieter van Mourik
Spaarne 3
WILWillem IIIGianni Perotti
Willem III 1
WILWillem IIIKlaas Baud
Willem III 2
WILWillem IIIBen van den Eerenbeemt
Willem III 3
WILWillem IIIIain Kerr
Willem III 4
WILWillem IIIDiede Beishuizen
Willem III 5
WILWillem IIILucas van der Wurff
Willem III 7
WILWillem IIITaeke Stevens
Willem III 8
ZWOZwolscheJelmer Immeker
Zwolsche
teruggetrokken voor de loting
HEMHemusJochem Esselink
Hemus 6
teruggetrokken voor de loting
LEYLeytheBoudewijn Straver
Leythe 2
teruggetrokken voor de loting
TRITritonRuben Bahre
Triton
teruggetrokken voor de loting
WILWillem IIIWallace Santen
Willem III 6
teruggetrokken na de loting
DAVDaventriaDiewert Mul
Daventria 3