WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:15 - race 2 - Sporthallen Zuid - [009] J18 2000 meter

baancodeploeg
slag
[1]WILLucas van der Wurff
Willem III 7
[2]LEYBoet Arisz
Leythe 6
[3]JASAxel Esvelt
Jason 3
[4]MAAThijs Wassing
Maas
[5]LEYPhilo Geerlings
Leythe 4
[6]JASGeorg Vasiliev
Jason 1
[7]ALKAuke Kloosterman
Alkmaarsche
[8]NAATeun Smoors
Naarden 1
[9]WILBen van den Eerenbeemt
Willem III 3
[10]LEYJames Graham
Leythe 3
[11]AEGGunnar van den Hoogen
Aegir
[12]WILGianni Perotti
Willem III 1
[13]RICJeppe Broek
RIC
[14]SPARombout Jansen
Spaarne 1
[15]ARGJob Oosterlaan
Argo
[16]WILKlaas Baud
Willem III 2
[17]NAAMax Driessen
Naarden 2
[18]WILIain Kerr
Willem III 4
[19]JASMatej Goosen
Jason 2
[20]ZWOJelmer Immeker
Zwolsche
[21]WILDiede Beishuizen
Willem III 5
[22]DAVDiewert Mul
Daventria 3
[23]LEYBeer Florijn
Leythe 5
[24]DAVJoep van der Wal
Daventria 2
[29]LEYAlexander Rechter
Leythe 1
[30]HEMTwan Lohmeijer
Hemus 4
[31]EEMRuben Gideonse
Eem 2
[32]HEMRuud Wiegersma
Hemus 1
[33]DDSTim van Gool
DDS
[34]SPAPieter van Mourik
Spaarne 3
[35]WILTaeke Stevens
Willem III 8
[36]LEYAlbert Segers
Leythe 7
[37]PAMRafe Reinacher
Pampus
[38]EEMDevon Hupkes
Eem 1
[39]HEMSelwin van den Brink
Hemus 2
[40]PONJarne Kooistra
Pontos
[41]DAVHidde Kleinhof
Daventria 1
[42]HEMSybren de Boer
Hemus 3
[43]SPAConnor Smith
Spaarne 2
[44]HEMJurriaan de Jong
Hemus 5