za 10:45 - race 9 - [015] LG

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos 401:40,2(5)03:22,0(5)05:02,7(1)06:40,0(1)
Mees van der Meer 01:40,201:41,801:40,701:37,335,5 spm
2.PROProteus 601:38,4(1)03:20,3(1)05:03,5(2)06:44,6(2)+4,6
Hidde Hereijgers 01:38,401:41,901:43,201:41,033,7 spm
3.ARGArgo 401:40,7(9)03:22,5(7)05:04,3(6)06:44,9(3)+4,9
Thijs Gerritsen 01:40,701:41,801:41,801:40,634,2 spm
4.LAGLaga 701:40,2(5)03:21,5(2)05:03,9(3)06:45,9(4)+5,9
Camiel Schreuder 01:40,201:41,301:42,401:42,135,3 spm
5.PROProteus 501:39,8(2)03:21,7(4)05:04,2(4)06:46,2(5)+6,2
Berend van Leengoed 01:39,801:41,901:42,501:42,032,7 spm
6.VIDVidar 401:40,5(7)03:21,5(2)05:04,2(4)06:46,7(6)+6,7
Darren van Maanen 01:40,501:41,001:42,701:42,532,3 spm
7.PROProteus 801:40,5(7)03:22,3(6)05:04,6(7)06:48,2(7)+8,2
Chris van der Hoorn 01:40,501:41,801:42,301:43,532,2 spm
8.AEGAegir 301:41,3(12)03:23,9(10)05:06,4(8)06:48,3(8)+8,3
Edward Reinier Mulder 01:41,301:42,601:42,501:41,933,5 spm
9.LAGLaga 601:41,2(11)03:23,2(8)05:07,1(10)06:49,6(9)+9,6
Bas de Ruijter 01:41,201:42,001:43,901:42,534,0 spm
10.SKOSkøll 601:41,9(15)03:24,6(12)05:07,3(11)06:50,1(10)+10,1
Luca Bordes 01:41,901:42,701:42,701:42,734,2 spm
11.SKOSkøll 101:42,3(20)03:24,6(12)05:07,3(11)06:51,7(11)+11,7
Edgar Bohte 01:42,301:42,301:42,701:44,534,5 spm
11.ASOAsopos 101:41,8(13)03:25,5(16)05:10,2(17)06:51,7(11)+11,7
Elwin Flaman 01:41,801:43,701:44,701:41,535,0 spm
13.ARGArgo 301:42,7(25)03:25,8(19)05:08,9(16)06:51,8(13)+11,8
Ino van der Heijden 01:42,701:43,101:43,101:42,834,7 spm
14.BORBoreas 101:42,5(24)03:25,7(17)05:08,8(15)06:52,0(14)+12,0
Joost Karsten 01:42,501:43,201:43,101:43,329,5 spm
15.AEGAegir 401:42,2(19)03:25,7(17)05:08,7(14)06:52,8(15)+12,8
Wif Bronsgeest 01:42,201:43,501:43,001:44,035,5 spm
16.AEGAegir 501:40,8(10)03:23,7(9)05:07,0(9)06:53,5(16)+13,5
Guido Croon 01:40,801:42,901:43,301:46,437,2 spm
17.ARGArgo 201:42,4(23)03:24,9(14)05:07,3(11)06:53,8(17)+13,8
Janhenk Boekeloo 01:42,401:42,501:42,401:46,534,3 spm
18.TRITriton 201:44,3(30)03:27,8(25)05:11,7(23)06:54,3(18)+14,3
Luuk van den Boomen 01:44,301:43,501:43,901:42,738,2 spm
19.ASOAsopos 601:42,3(20)03:26,3(22)05:10,4(19)06:54,9(19)+14,9
Victor Hakeboom 01:42,301:44,001:44,101:44,531,5 spm
20.ORCOrca 601:42,3(20)03:26,2(21)05:11,2(21)06:57,8(20)+17,8
Niels Kanters 01:42,301:43,901:45,001:46,635,0 spm
21.OKEOkeanos 201:42,0(16)03:25,8(19)05:10,8(20)06:58,0(21)+18,0
Jaap de Knegt 01:42,001:43,801:45,001:47,135,2 spm
22.SKOSkøll 701:42,0(16)03:24,9(14)05:10,3(18)06:58,4(22)+18,4
Werner van der Meer 01:42,001:42,901:45,401:48,138,7 spm
22.SAUSaurus 201:44,8(32)03:29,9(31)05:14,8(27)06:58,4(22)+18,4
Henry Harrison 01:44,801:45,101:44,901:43,633,2 spm
24.VIDVidar 301:41,8(13)03:26,8(24)05:13,6(25)06:59,9(24)+19,9
Jozua Schep 01:41,801:45,001:46,801:46,433,5 spm
25.SKOSkøll 501:44,0(29)03:28,6(29)05:14,2(26)07:00,4(25)+20,4
Koen Beijersbergen 01:44,001:44,601:45,601:46,235,0 spm
26.PROProteus 901:44,4(31)03:29,0(30)05:14,8(27)07:01,0(26)+21,0
Thomas Hogervorst 01:44,401:44,601:45,801:46,331,0 spm
27.BORBoreas 201:43,7(28)03:30,9(32)05:17,6(31)07:01,6(27)+21,6
Konstantin Delbrück 01:43,701:47,201:46,701:44,028,2 spm
28.ASOAsopos 501:40,1(4)03:24,5(11)05:11,6(22)07:01,9(28)+21,9
Siem de Visser 01:40,101:44,401:47,101:50,232,2 spm
29.ASOAsopos 701:45,2(33)03:32,1(34)05:18,1(32)07:02,0(29)+22,0
Rens Bakker 01:45,201:46,901:46,001:43,835,2 spm
30.LAGLaga 301:42,1(18)03:26,6(23)05:13,1(24)07:03,3(30)+23,3
Jean-Luc Overkamp 01:42,101:44,501:46,501:50,332,8 spm
31.ORCOrca 501:42,7(25)03:28,0(27)05:15,5(29)07:03,5(31)+23,5
Pyt Gerbranda 01:42,701:45,301:47,501:48,031,0 spm
32.ASOAsopos 301:42,9(27)03:28,4(28)05:17,3(30)07:06,6(32)+26,6
Ruben van den Berg 01:42,901:45,501:48,901:49,334,3 spm
33.ARGArgo 501:45,7(35)03:31,8(33)05:19,4(33)07:06,8(33)+26,8
Leander Gall 01:45,701:46,101:47,601:47,433,0 spm
34.BORBoreas 401:45,3(34)03:33,0(36)05:20,3(35)07:08,0(34)+28,0
Remco Borgman 01:45,301:47,701:47,301:47,729,0 spm
35.TRITriton 501:46,0(36)03:32,7(35)05:20,2(34)07:08,1(35)+28,1
Martijn Kroon 01:46,001:46,701:47,501:47,933,5 spm
36.ARGArgo/Vada01:39,9(3)03:27,8(25)05:20,4(36)07:09,9(36)+29,9
Simon Kleinhesselink 01:39,901:47,901:52,601:49,534,2 spm
37.BORBoreas 301:46,1(37)03:33,7(37)05:22,3(37)07:12,3(37)+32,3
Jorick Versteeg 01:46,101:47,601:48,601:50,129,3 spm
38.BORBoreas 501:47,2(39)03:35,0(38)05:24,2(38)07:12,9(38)+32,9
Jaïr Stroeve 01:47,201:47,801:49,201:48,830,0 spm
39.SKASkadi01:47,0(38)03:36,1(39)05:25,1(39)07:13,1(39)+33,1
Bart Paardekooper 01:47,001:49,101:49,001:48,030,7 spm
40.VIDVidar 501:55,4(40)03:52,1(40)05:48,2(40)07:39,6(40)+59,6
Kris Verstijnen 01:55,401:56,701:56,101:51,331,7 spm