LG

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.OKEOkeanos 101:36,7(1)03:14,1(1)04:51,9(1)06:29,5(1)
Mathijs Oggel 01:37,401:37,801:37,636.8 spm
2.GYAGyas 101:37,6(9)03:16,0(5)04:54,1(3)06:30,5(2)+1,0
Rob Nijmeijer 01:38,401:38,101:36,433.0 spm
3.NJONjord 201:37,6(9)03:15,1(3)04:53,4(2)06:31,3(3)+1,8
Milan Pastoors 01:37,501:38,301:38,033.5 spm
4.GYAGyas 301:38,0(13)03:17,1(11)04:55,8(8)06:33,0(4)+3,5
Hans Bleijswijk 01:39,101:38,701:37,232.7 spm
5.LAGLaga 801:38,0(13)03:16,3(6)04:55,1(5)06:33,5(5)+4,0
Tim Jansen 01:38,301:38,801:38,433.7 spm
6.GYAGyas 201:37,7(11)03:16,8(9)04:55,3(6)06:33,9(6)+4,4
Ritten Roothaert 01:39,101:38,501:38,533.0 spm
7.PROProteus 401:37,4(6)03:16,8(9)04:55,7(7)06:34,0(7)+4,5
Tim de Bruijn 01:39,401:38,901:38,336.5 spm
8.GYAGyas 501:38,1(15)03:17,2(13)04:55,9(9)06:35,6(8)+6,1
Per Prins 01:39,101:38,701:39,731.5 spm
9.AEGAegir 101:37,1(3)03:16,5(8)04:56,1(10)06:37,0(9)+7,5
Vincent Walinga 01:39,401:39,601:40,836.0 spm
9.ORCOrca 101:37,1(3)03:15,7(4)04:54,1(3)06:37,0(9)+7,5
Olof Huiberts 01:38,601:38,401:42,834.8 spm
11.TRITriton 401:39,1(25)03:18,6(20)04:58,0(15)06:37,1(11)+7,6
Malte Stuhlmacher 01:39,501:39,401:39,238.7 spm
12.PROProteus 101:37,5(8)03:17,3(14)04:57,9(14)06:37,7(12)+8,2
Rens Heddes 01:39,801:40,601:39,934.5 spm
13.NJONjord 101:37,7(11)03:16,4(7)04:56,3(11)06:37,9(13)+8,4
Jan Lankhorst 01:38,701:39,901:41,632.0 spm
14.SAUSaurus 101:38,3(18)03:17,8(16)04:58,2(16)06:38,9(14)+9,4
Till Wichmann 01:39,501:40,401:40,834.8 spm
15.ASOAsopos 801:38,1(15)03:17,1(11)04:57,1(13)06:39,0(15)+9,5
Jarno Hagelen 01:39,001:40,001:41,936.7 spm
16.SKOSkøll 201:38,7(22)03:18,3(17)04:58,5(19)06:39,6(16)+10,1
Ewout Hardeman 01:39,601:40,201:41,236.7 spm
17.GYAGyas 401:39,3(28)03:19,0(23)04:59,2(20)06:39,7(17)+10,2
Pancras Hogendoorn 01:39,701:40,201:40,532.5 spm
18.ASOAsopos 401:40,2(34)03:22,0(33)05:02,7(26)06:40,0(18)+10,5
Mees van der Meer 01:41,801:40,701:37,335.5 spm
19.PROProteus 201:38,9(23)03:18,4(18)04:58,3(18)06:40,3(19)+10,8
Matthijs Bijman 01:39,501:39,901:42,036.8 spm
20.PROProteus 301:39,3(28)03:20,2(27)05:01,3(22)06:42,1(20)+12,6
Edwin van Tongeren 01:40,901:41,101:40,834.2 spm
21.VIDVidar 101:38,2(17)03:18,9(21)05:00,7(21)06:42,9(21)+13,4
Leroy van Loopik 01:40,701:41,801:42,236.0 spm
21.NJONjord 301:37,3(5)03:17,3(14)04:58,2(16)06:42,9(21)+13,4
Jan d' Engelbronner 01:40,001:40,901:44,633.3 spm
23.LAGLaga 101:36,8(2)03:14,8(2)04:56,4(12)06:43,9(23)+14,4
Jelle Van Haasteren 01:38,001:41,601:47,633.2 spm
24.PROProteus 601:38,4(19)03:20,3(29)05:03,5(30)06:44,6(24)+15,1
Hidde Hereijgers 01:41,901:43,201:41,033.7 spm
25.ARGArgo 401:40,7(39)03:22,5(36)05:04,3(34)06:44,9(25)+15,4
Thijs Gerritsen 01:41,801:41,801:40,634.2 spm
26.LAGLaga 401:38,5(20)03:18,9(21)05:01,5(23)06:45,4(26)+15,9
Niek van den Bos 01:40,401:42,601:44,035.7 spm
27.LAGLaga 201:38,5(20)03:19,8(25)05:02,9(28)06:45,6(27)+16,1
Mitch Geraedts 01:41,301:43,101:42,731.5 spm
28.LAGLaga 701:40,2(34)03:21,5(30)05:03,9(31)06:45,9(28)+16,4
Camiel Schreuder 01:41,301:42,401:42,135.3 spm
29.PROProteus 501:39,8(31)03:21,7(32)05:04,2(32)06:46,2(29)+16,7
Berend van Leengoed 01:41,901:42,501:42,032.7 spm
30.VIDVidar 401:40,5(36)03:21,5(30)05:04,2(32)06:46,7(30)+17,2
Darren van Maanen 01:41,001:42,701:42,532.3 spm
31.TRITriton 601:40,5(36)03:23,0(38)05:05,1(37)06:47,5(31)+18,0
Victor de Vos 01:42,501:42,101:42,534.0 spm
32.TRITriton 301:41,2(42)03:22,9(37)05:04,8(36)06:47,6(32)+18,1
Maarten Lanooy 01:41,701:41,901:42,935.8 spm
33.PROProteus 801:40,5(36)03:22,3(35)05:04,6(35)06:48,2(33)+18,7
Chris van der Hoorn 01:41,801:42,301:43,532.2 spm
34.AEGAegir 301:41,3(44)03:23,9(41)05:06,4(38)06:48,3(34)+18,8
Edward Reinier Mulder 01:42,601:42,501:41,933.5 spm
34.VIDVidar 201:39,1(25)03:20,2(27)05:02,9(28)06:48,3(34)+18,8
Tobias Toonen 01:41,101:42,701:45,536.0 spm
36.ORCOrca 401:37,4(6)03:18,5(19)05:01,7(24)06:48,5(36)+19,0
Kai Mos 01:41,101:43,201:46,833.2 spm
37.ORCOrca 201:38,9(23)03:19,8(25)05:02,8(27)06:49,3(37)+19,8
Maarten Mein 01:40,901:43,001:46,431.4 spm
38.LAGLaga 601:41,2(42)03:23,2(39)05:07,1(41)06:49,6(38)+20,1
Bas de Ruijter 01:42,001:43,901:42,534.0 spm
39.SKOSkøll 601:41,9(47)03:24,6(44)05:07,3(42)06:50,1(39)+20,6
Luca Bordes 01:42,701:42,701:42,734.2 spm
40.ASOAsopos 101:41,8(45)03:25,5(48)05:10,2(49)06:51,7(40)+22,2
Elwin Flaman 01:43,701:44,701:41,535.0 spm
40.SKOSkøll 101:42,3(52)03:24,6(44)05:07,3(42)06:51,7(40)+22,2
Edgar Bohte 01:42,301:42,701:44,534.5 spm
42.ARGArgo 301:42,7(57)03:25,8(51)05:08,9(47)06:51,8(42)+22,3
Ino van der Heijden 01:43,101:43,101:42,834.7 spm
43.BORBoreas 101:42,5(56)03:25,7(49)05:08,8(46)06:52,0(43)+22,5
Joost Karsten 01:43,201:43,101:43,329.5 spm
44.AEGAegir 401:42,2(51)03:25,7(49)05:08,7(45)06:52,8(44)+23,3
Wif Bronsgeest 01:43,501:43,001:44,035.5 spm
45.AEGAegir 501:40,8(40)03:23,7(40)05:07,0(40)06:53,5(45)+24,0
Guido Croon 01:42,901:43,301:46,437.2 spm
46.GYAGyas 601:41,1(41)03:24,5(42)05:09,0(48)06:53,6(46)+24,1
Mostafa Abdou 01:43,401:44,501:44,629.3 spm
47.ARGArgo 201:42,4(55)03:24,9(46)05:07,3(42)06:53,8(47)+24,3
Janhenk Boekeloo 01:42,501:42,401:46,534.3 spm
48.ORCOrca 301:39,6(30)03:22,2(34)05:06,9(39)06:54,0(48)+24,5
Pelle Laken 01:42,601:44,701:47,033.2 spm
49.TRITriton 201:44,3(62)03:27,8(57)05:11,7(55)06:54,3(49)+24,8
Luuk van den Boomen 01:43,501:43,901:42,738.2 spm
50.ASOAsopos 601:42,3(52)03:26,3(54)05:10,4(51)06:54,9(50)+25,4
Victor Hakeboom 01:44,001:44,101:44,531.5 spm
51.AEGAegir 201:39,2(27)03:19,6(24)05:02,4(25)06:57,3(51)+27,8
Jorn Steenbergen 01:40,401:42,801:55,035.7 spm
52.ORCOrca 601:42,3(52)03:26,2(53)05:11,2(53)06:57,8(52)+28,3
Niels Kanters 01:43,901:45,001:46,635.0 spm
53.OKEOkeanos 201:42,0(48)03:25,8(51)05:10,8(52)06:58,0(53)+28,5
Jaap de Knegt 01:43,801:45,001:47,135.2 spm
54.SAUSaurus 201:44,8(64)03:29,9(63)05:14,8(59)06:58,4(54)+28,9
Henry Harrison 01:45,101:44,901:43,633.2 spm
54.SKOSkøll 701:42,0(48)03:24,9(46)05:10,3(50)06:58,4(54)+28,9
Werner van der Meer 01:42,901:45,401:48,138.7 spm
56.VIDVidar 301:41,8(45)03:26,8(56)05:13,6(57)06:59,9(56)+30,4
Jozua Schep 01:45,001:46,801:46,433.5 spm
57.SKOSkøll 501:44,0(61)03:28,6(61)05:14,2(58)07:00,4(57)+30,9
Koen Beijersbergen 01:44,601:45,601:46,235.0 spm
58.PROProteus 901:44,4(63)03:29,0(62)05:14,8(59)07:01,0(58)+31,5
Thomas Hogervorst 01:44,601:45,801:46,331.0 spm
59.BORBoreas 201:43,7(60)03:30,9(64)05:17,6(63)07:01,6(59)+32,1
Konstantin Delbrück 01:47,201:46,701:44,028.2 spm
60.ASOAsopos 501:40,1(33)03:24,5(42)05:11,6(54)07:01,9(60)+32,4
Siem de Visser 01:44,401:47,101:50,232.2 spm
61.ASOAsopos 701:45,2(65)03:32,1(66)05:18,1(64)07:02,0(61)+32,5
Rens Bakker 01:46,901:46,001:43,835.2 spm
62.LAGLaga 301:42,1(50)03:26,6(55)05:13,1(56)07:03,3(62)+33,8
Jean-Luc Overkamp 01:44,501:46,501:50,332.8 spm
63.ORCOrca 501:42,7(57)03:28,0(59)05:15,5(61)07:03,5(63)+34,0
Pyt Gerbranda 01:45,301:47,501:48,031.0 spm
64.ASOAsopos 301:42,9(59)03:28,4(60)05:17,3(62)07:06,6(64)+37,1
Ruben van den Berg 01:45,501:48,901:49,334.3 spm
65.ARGArgo 501:45,7(67)03:31,8(65)05:19,4(65)07:06,8(65)+37,3
Leander Gall 01:46,101:47,601:47,433.0 spm
66.BORBoreas 401:45,3(66)03:33,0(68)05:20,3(67)07:08,0(66)+38,5
Remco Borgman 01:47,701:47,301:47,729.0 spm
67.TRITriton 501:46,0(68)03:32,7(67)05:20,2(66)07:08,1(67)+38,6
Martijn Kroon 01:46,701:47,501:47,933.5 spm
68.ARGArgo/Vada01:39,9(32)03:27,8(57)05:20,4(68)07:09,9(68)+40,4
Simon Kleinhesselink 01:47,901:52,601:49,534.2 spm
69.BORBoreas 301:46,1(69)03:33,7(69)05:22,3(69)07:12,3(69)+42,8
Jorick Versteeg 01:47,601:48,601:50,129.3 spm
70.BORBoreas 501:47,2(71)03:35,0(70)05:24,2(70)07:12,9(70)+43,4
Jaïr Stroeve 01:47,801:49,201:48,830.0 spm
71.SKASkadi01:47,0(70)03:36,1(71)05:25,1(71)07:13,1(71)+43,6
Bart Paardekooper 01:49,101:49,001:48,030.7 spm
72.VIDVidar 501:55,4(72)03:52,1(72)05:48,2(72)07:39,6(72)+1:10,1
Kris Verstijnen 01:56,701:56,101:51,331.7 spm