Spuiwater
Bij kilometerpaal 4 is er een waterzuivering bedrijf die water het Eemskanaal in spuit. Let hier op!
Wedstrijdbaan
De wedstrijdbaan zal morgen aan de noordkant liggen. Dit betekent dat er altijd stuurboordwal moet worden gehouden.

zo 10:13 - race 4 - [007] D 1x

pos.codeploeg
slag
veldnummer2000m4000m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAMarloes OldenburgD 1x3308:33,2(1)17:24,2(1)26:31,4(1)
 Gyas 108:51,009:07,2
2.EURIlse AkkermansD 1x5008:45,2(8)17:53,6(5)27:22,1(2)
 Euros 309:08,409:28,5+50,7
3.NERSona HospersDSB 1x4108:41,3(4)17:51,2(2)27:26,9(3)
 Nereus 309:09,909:35,7+55,5
4.PHOAnna SandersDSB 1x6708:38,6(2)17:51,8(3)27:28,5(4)
 Phocas 109:13,209:36,7+57,1
5.TRIIsis MerumaD 1x4708:40,1(3)17:52,5(4)27:30,3(5)
 Triton 109:12,409:37,8+58,9
6.NERJessy VermeerD 1x3708:44,4(5)17:55,7(7)27:32,5(6)
 Nereus 209:11,309:36,8+1:01,1
7.NERJente JongsmaDSB 1x3408:46,0(10)18:00,2(8)27:33,3(7)
 Nereus 109:14,209:33,1+1:01,9
8.NJOSidni de RuiterD 1x4808:45,7(9)18:00,3(9)27:37,0(8)
 Njord09:14,609:36,7+1:05,6
8.ORCLydia KnevelD 1x4608:45,0(7)17:55,3(6)27:37,0(8)
 Orca 109:10,309:41,7+1:05,6
10.NERKiene RemijnDSB 1x4408:51,1(13)18:08,0(11)27:43,0(10)
 Nereus 209:16,909:35,0+1:11,6
11.SAUSanne de KleijnD 1x5408:46,2(11)18:06,1(10)27:46,3(11)
 Saurus09:19,909:40,2+1:14,9
12.SKANienke von HebelD 1x3808:53,1(20)18:11,9(15)27:49,2(12)
 Skadi 209:18,809:37,3+1:17,8
13.GYAWillemijn MuggenD 1x5308:51,9(16)18:10,1(14)27:51,4(13)
 Gyas 409:18,209:41,3+1:20,0
14.AEGHiske JanssenDSB 1x4508:48,6(12)18:08,0(11)27:54,0(14)
 Aegir 109:19,409:46,0+1:22,6
15.OKEFréderique PalsDSB 1x4208:44,6(6)18:09,8(13)27:58,3(15)
 Okeanos09:25,209:48,5+1:26,9
16.GYARuby ČopDSB 1x4308:51,4(14)18:21,9(21)28:00,8(16)
 Gyas 109:30,509:38,9+1:29,4
17.SKOIris NeijzenD 1x4908:56,3(26)18:22,4(23)28:02,8(17)
 Skøll 209:26,109:40,4+1:31,4
18.NERFemke PaulisD 1x3208:58,4(29)18:19,8(18)28:09,1(18)
 Nereus 109:21,409:49,3+1:37,7
19.ASORosan van KoppenDSB 1x6608:52,3(19)18:21,4(20)28:14,2(19)
 Asopos de Vliet 309:29,109:52,8+1:42,8
20.TRILauren van RijswijckDSB 1x8508:51,9(16)18:16,3(16)28:16,0(20)
 Triton 309:24,409:59,7+1:44,6
21.ORCVera VersteeghD 1x3908:54,9(23)18:24,1(24)28:19,0(21)
 Orca 209:29,209:54,9+1:47,6
22.SKOTanisha FrankeD 1x8309:14,6(47)18:18,2(17)28:19,5(22)
 Skøll 309:03,610:01,3+1:48,1
23.PHOMerle de VriesD 1x5509:00,0(33)18:28,7(27)28:21,5(23)
 Phocas 409:28,709:52,8+1:50,1
24.PHOEmma ZwartjensD 1x8608:53,2(21)18:20,2(19)28:23,3(24)
 Phocas 209:27,010:03,1+1:51,9
25.SKOSophie GoldschmedingDSB 1x9508:55,2(24)18:24,3(25)28:23,4(25)
 Skøll 309:29,109:59,1+1:52,0
26.ORCTrijntje van der PijlD 1x5908:59,7(31)18:32,7(33)28:24,3(26)
 Orca 309:33,009:51,6+1:52,9
27.NERDemi StraathofDSB 1x4008:51,9(16)18:28,7(27)28:26,3(27)
 Nereus 409:36,809:57,6+1:54,9
28.AEGJasmijn BergmanDSB 1x9808:57,3(27)18:26,9(26)28:32,0(28)
 Aegir 309:29,610:05,1+2:00,6
29.AEGBente KruizingaD 1x3508:58,4(29)18:32,6(32)28:33,6(29)
 Aegir09:34,210:01,0+2:02,2
30.GYAMarthe PrinsD 1x8408:54,1(22)18:21,9(21)28:33,9(30)
 Gyas 309:27,810:12,0+2:02,5
31.BORRowin MorsinkhofDSB 1x9908:58,1(28)18:28,8(29)28:34,7(31)
 Boreas09:30,710:05,9+2:03,3
31.GYAFemke de WittDSB 1x6508:51,4(14)18:28,8(29)28:34,7(31)
 Gyas 209:37,410:05,9+2:03,3
33.PHOAnna DiederichD 1x5108:55,6(25)18:32,2(31)28:35,8(33)
 Phocas 109:36,610:03,6+2:04,4
34.WETRosalie TorensmaD 1x7309:09,6(41)18:38,7(35)28:36,0(34)
 Wetterwille09:29,109:57,3+2:04,6
35.AEGMarit van OmmerenDSB 1x7509:04,7(36)18:38,2(34)28:38,5(35)
 Aegir 209:33,510:00,3+2:07,1
36.VIDSascha GroenenDSB 1x8908:59,8(32)18:40,1(36)28:49,8(36)
 Vidar09:40,310:09,7+2:18,4
37.SKOEls HertogD 1x7609:12,7(45)18:48,6(41)28:52,5(37)
 Skøll 109:35,910:03,9+2:21,1
38.GYADanique de RuiterD 1x5609:05,9(37)18:54,0(43)28:55,5(38)
 Gyas 209:48,110:01,5+2:24,1
38.PONJoyline MudD 1x5809:06,7(38)18:40,2(37)28:55,5(38)
 Pontos09:33,510:15,3+2:24,1
40.SKOMerel DuboisDSB 1x8709:08,4(39)18:50,0(42)28:57,9(40)
 Skøll 109:41,610:07,9+2:26,5
41.AEGAnnick DikkerboomDSB 1x9209:10,4(43)18:45,6(39)28:59,5(41)
 Aegir 409:35,210:13,9+2:28,1
42.SKOSietske WiemerDSB 1x6209:03,5(34)18:46,0(40)28:59,9(42)
 Skøll 209:42,510:13,9+2:28,5
43.ASODebra de LangeDSB 1x6009:04,4(35)18:40,9(38)29:04,3(43)
 Asopos de Vliet 209:36,510:23,4+2:32,9
44.NJOMeike KroezenDSB 1x6309:13,3(46)18:59,2(47)29:04,5(44)
 Njord09:45,910:05,3+2:33,1
45.EURNellie DuisterwinkelD 1x9009:17,0(50)18:59,3(48)29:13,6(45)
 Euros 209:42,310:14,3+2:42,2
46.ASOCeline MeixnerDSB 1x7109:17,2(51)18:57,2(45)29:13,7(46)
 Asopos de Vliet 109:40,010:16,5+2:42,3
47.THERobin HofmeesterD 1x8209:14,6(47)18:59,0(46)29:20,6(47)
 Thêta09:44,410:21,6+2:49,2
48.PHOAleksandra VasilievaDSB 1x6409:24,0(53)19:13,8(52)29:23,6(48)
 Phocas 209:49,810:09,8+2:52,2
49.WILYumiko van DiestD 1x3609:19,8(52)19:10,8(51)29:24,8(49)
 Willem III09:51,010:14,0+2:53,4
50.AEGRijntje van den BergDSB 1x9109:14,7(49)19:00,4(49)29:26,9(50)
 Aegir 509:45,710:26,5+2:55,5
51.ARGAkkelijn DüpperDSB 1x9409:12,2(44)18:55,6(44)29:30,0(51)
 Argo 309:43,410:34,4+2:58,6
52.SKALieke van NieuwenhuizenD 1x5209:24,4(54)19:19,3(53)29:37,5(52)
 Skadi 109:54,910:18,2+3:06,1
53.TRIHannah KoopmanDSB 1x8809:09,9(42)19:04,3(50)29:39,4(53)
 Triton 209:54,410:35,1+3:08,0
54.AEGIlse HoogeveenDSB 1x7009:27,5(57)19:23,6(55)29:52,1(54)
 Aegir 709:56,110:28,5+3:20,7
55.PHOSara HulscherD 1x5709:27,9(58)19:23,2(54)29:52,3(55)
 Phocas 309:55,310:29,1+3:20,9
56.ARGJonna HoubenDSB 1x8109:08,5(40)19:36,5(58)30:14,4(56)
 Argo 210:28,010:37,9+3:43,0
57.TRIIlse StruikDSB 1x6809:38,2(59)19:36,2(57)30:15,2(57)
 Triton 109:58,010:39,0+3:43,8
58.AEGAnne JonkmanDSB 1x10009:26,3(55)19:34,9(56)30:16,1(58)
 Aegir 610:08,610:41,2+3:44,7
59.EURMaudi SonderD 1x9309:26,3(55)19:40,8(60)30:17,9(59)
 Euros 410:14,510:37,1+3:46,5
60.EUREmma KempersD 1x8009:42,7(62)19:51,9(61)30:27,5(60)
 Euros 110:09,210:35,6+3:56,1
61.ARGEleanor KingD 1x7209:41,4(61)19:39,8(59)30:34,7(61)
 Argo09:58,410:54,9+4:03,3
62.AEGMaartje BarmentloDSB 1x7909:41,0(60)20:07,5(62)30:41,7(62)
 Aegir 810:26,510:34,2+4:10,3
63.ARGHedri BeeksmaDSB 1x6110:13,6(63)21:12,0(63)32:42,5(63)
 Argo 410:58,411:30,5+6:11,1
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!