zo 10:00 - race 1 - H 2-, LH 2-, HV 2-, D 1x, LD 1x, M18 1x, DV 1x

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummer1000m2000m
interval
3000m
interval
4000m
interval
5000m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 1H 2-203:36,6(1)07:21,5(1)11:01,8(1)14:42,3(1)18:25,3(1)22:05,3(1)
 Menno Bezema03:44,903:40,303:40,503:43,003:40,0
2.LAGLagaHSB 2-803:42,2(3)07:31,8(2)11:18,3(2)15:04,5(2)18:50,9(2)22:33,7(2)
 Edwin van der Maarel03:49,603:46,503:46,203:46,403:42,8+28,4
3.TRITriton 1HSB 2-903:43,6(6)07:33,9(3)11:20,6(3)15:08,1(3)18:56,6(3)22:39,1(3)
 Eli Brouwer03:50,303:46,703:47,503:48,503:42,5+33,8
4.LAGLaga 2H 2-1303:46,5(11)07:39,3(9)11:26,1(6)15:15,9(6)19:08,5(6)22:55,5(4)
 Tristan Steegman03:52,803:46,803:49,803:52,603:47,0+50,2
4.ARGArgoH 2-303:45,0(9)07:36,1(5)11:23,0(5)15:14,2(5)19:06,4(4)22:55,5(4)
 Reinder Droppers03:51,103:46,903:51,203:52,203:49,1+50,2
6.TRITriton 2HSB 2-1703:40,6(2)07:42,5(12)11:30,9(10)15:20,1(7)19:13,5(8)22:56,7(6)
 Melle le Fevre04:01,903:48,403:49,203:53,403:43,2+51,4
7.NJONjordH 2-103:44,7(7)07:34,4(4)11:21,5(4)15:12,6(4)19:08,1(5)23:00,7(7)
 Rafaël van Hees03:49,703:47,103:51,103:55,503:52,6+55,4
8.SKASkadi 2H 2-403:42,4(5)07:36,6(7)11:27,2(7)15:20,6(9)19:13,3(7)23:02,8(8)
 Thijs de Groot03:54,203:50,603:53,403:52,703:49,5+57,5
9.GYAGyasLHSB 2-2603:42,3(4)07:36,2(6)11:29,2(8)15:20,2(8)19:16,7(9)23:10,7(9)
 Joris Kluvers03:53,903:53,003:51,003:56,503:54,0+1:05,4
10.PROProteus 2H 2-703:47,6(13)07:41,3(10)11:32,3(11)15:24,3(11)19:18,8(11)23:14,2(10)
 Nils van der Ent03:53,703:51,003:52,003:54,503:55,4+1:08,9
11.LAGLaga 3H 2-603:45,4(10)07:39,2(8)11:30,6(9)15:22,7(10)19:18,0(10)23:18,3(11)
 Sietse de Vilder03:53,803:51,403:52,103:55,304:00,3+1:13,0
12.LAGLaga/ProteusHSB 2-1903:46,5(11)07:44,5(13)11:40,1(14)15:38,4(13)19:35,3(13)23:27,2(12)
 Wouter van der Meer03:58,003:55,603:58,303:56,903:51,9+1:21,9
13.PROProteusHSB 2-503:51,6(19)07:50,5(19)11:44,1(17)15:39,9(16)19:35,3(13)23:28,3(13)
 Sander Hazelaar03:58,903:53,603:55,803:55,403:53,0+1:23,0
14.SKOSkøllHSB 2-2003:44,9(8)07:41,6(11)11:36,3(12)15:35,2(12)19:30,8(12)23:28,9(14)
 Keke Groenhart03:56,703:54,703:58,903:55,603:58,1+1:23,6
15.GYAGyasHV 2-3103:50,3(16)07:47,4(16)11:42,4(16)15:38,7(14)19:35,3(13)23:30,1(15)
 Nanne Sluis03:57,103:55,003:56,303:56,603:54,8+1:24,8
16.OKEOkeanos 1H 2-1803:48,9(15)07:49,8(17)11:44,3(18)15:43,0(17)19:40,5(17)23:32,3(16)
 Jord Schaap04:00,903:54,503:58,703:57,503:51,8+1:27,0
17.SKASkadi 1LHSB 2-2703:50,4(17)07:46,9(15)11:40,0(13)15:39,0(15)19:39,1(16)23:34,4(17)
 Maxim den Boogert03:56,503:53,103:59,004:00,103:55,3+1:29,1
18.EUREuros 2H 2-2103:54,8(22)07:57,5(23)11:52,2(21)15:49,3(20)19:43,7(19)23:37,1(18)
 Paul Stöver04:02,703:54,703:57,103:54,403:53,4+1:31,8
19.SKASkadi 2HSB 2-2403:50,6(18)07:49,8(17)11:44,5(19)15:44,9(19)19:41,5(18)23:42,0(19)
 Maarten Bukman03:59,203:54,704:00,403:56,604:00,5+1:36,7
20.SKASkadi 1HSB 2-2303:48,2(14)07:46,5(14)11:41,6(15)15:43,0(17)19:45,2(20)23:46,4(20)
 Gilles Luyendijk03:58,303:55,104:01,404:02,204:01,2+1:41,1
21.THEThêtaH 2-1203:52,2(20)07:52,8(20)11:51,1(20)15:50,6(21)19:55,7(21)23:53,6(21)
 Rick Orij04:00,603:58,303:59,504:05,103:57,9+1:48,3
22.VIDVidarHSB 2-1503:56,0(23)07:56,7(22)11:52,6(23)15:53,0(22)19:56,9(22)23:58,7(22)
 Stan Dings04:00,703:55,904:00,404:03,904:01,8+1:53,4
23.PROProteus 3H 2-1103:53,1(21)07:56,0(21)11:52,5(22)15:57,9(23)20:06,8(23)24:09,9(23)
 Chris van der Hoorn04:02,903:56,504:05,404:08,904:03,1+2:04,6
24.EUREuros 1H 2-2204:00,3(27)08:07,7(25)12:11,8(25)16:13,7(24)20:16,0(24)24:18,3(24)
 Sander Heijtmeijer04:07,404:04,104:01,904:02,304:02,3+2:13,0
25.PROProteus 1H 2-1003:56,1(24)08:02,8(24)12:06,0(24)16:14,8(25)20:16,7(25)24:19,9(25)
 Matthijs Torsij04:06,704:03,204:08,804:01,904:03,2+2:14,6
26.EUREurosLHSB 2-3003:59,7(25)08:09,4(26)12:15,6(26)16:24,0(26)20:31,2(26)24:38,7(26)
 Bram Poortman04:09,704:06,204:08,404:07,204:07,5+2:33,4
27.SKASkadi 2LHSB 2-2803:59,9(26)08:09,8(27)12:16,4(27)16:27,0(27)20:40,9(27)24:51,0(27)
 Bart Paardekooper04:09,904:06,604:10,604:13,904:10,1+2:45,7
28.SKASkadi 3LHSB 2-2904:02,6(28)08:13,7(28)12:23,3(28)16:34,0(28)20:46,4(28)24:53,2(28)
 Matthias Pach04:11,104:09,604:10,704:12,404:06,8+2:47,9
29.OKEOkeanos 2H 2-1404:09,1(34)08:23,7(32)12:33,3(31)16:45,2(30)20:54,2(29)25:07,4(29)
 Yannick ten Velden04:14,604:09,604:11,904:09,004:13,2+3:02,1
30.NERNereus 2DSB 1x4904:08,3(32)08:21,1(30)12:30,0(29)16:43,6(29)20:57,3(30)25:14,3(30)
 Francisca Bon04:12,804:08,904:13,604:13,704:17,0+3:09,0
31.LEYLeytheDSB 1x4804:10,0(38)08:29,6(40)12:43,1(35)16:56,8(32)21:09,6(32)25:20,8(31)
 Isabel van Opzeeland04:19,604:13,504:13,704:12,804:11,2+3:15,5
32.SKASkadiD 1x3904:06,6(30)08:18,5(29)12:31,7(30)16:48,7(31)21:05,8(31)25:27,2(32)
 Lisanne Brandsma04:11,904:13,204:17,004:17,104:21,4+3:21,9
33.TROTrompHVD 2-3304:13,3(47)08:29,8(41)12:43,3(37)17:01,3(35)21:20,9(34)25:35,0(33)
 Klaas op den Velde04:16,504:13,504:18,004:19,604:14,1+3:29,7
34.LAGLaga 2DSB 1x3604:10,1(39)08:23,8(33)12:39,4(33)16:59,2(33)21:18,7(33)25:35,9(34)
 Tessa Dullemans04:13,704:15,604:19,804:19,504:17,2+3:30,6
35.NERNereusD 1x4104:08,6(33)08:27,7(35)12:54,4(52)17:04,9(39)21:30,7(43)25:36,8(35)
 Kirsten Wielaard04:19,104:26,704:10,504:25,804:06,1+3:31,5
36.SKOSkøll 1DSB 1x4204:09,5(36)08:28,5(36)12:43,1(35)17:03,2(36)21:22,7(35)25:38,2(36)
 Nika Vos04:19,004:14,604:20,104:19,504:15,5+3:32,9
37.OKEOkeanos 2D 1x4304:10,2(41)08:28,8(37)12:46,2(39)17:03,9(37)21:24,0(37)25:39,6(37)
 Tinka Offereins04:18,604:17,404:17,704:20,104:15,6+3:34,3
38.AEGAegir 1DSB 1x3704:14,3(52)08:35,2(51)12:50,2(44)17:09,7(43)21:27,3(39)25:39,7(38)
 Ilse Kolkman04:20,904:15,004:19,504:17,604:12,4+3:34,4
39.GYAGyas 3LDSB 1x9004:13,5(49)08:34,5(48)12:49,8(42)17:07,9(41)21:24,8(38)25:40,6(39)
 Iris Hochstenbach04:21,004:15,304:18,104:16,904:15,8+3:35,3
40.NJONjord 1D 1x3404:13,2(46)08:32,3(45)12:48,0(40)17:07,3(40)21:28,7(41)25:44,6(40)
 Mieke Wilms04:19,104:15,704:19,304:21,404:15,9+3:39,3
41.SKOSkøll 2DSB 1x4604:15,1(55)08:35,0(50)12:51,3(47)17:10,3(45)21:28,1(40)25:44,8(41)
 Benthe Boonstra04:19,904:16,304:19,004:17,804:16,7+3:39,5
42.NERNereus 3DSB 1x5004:06,9(31)08:27,4(34)12:42,8(34)17:04,7(38)21:29,0(42)25:47,0(42)
 Martine van den Boomgaard04:20,504:15,404:21,904:24,304:18,0+3:41,7
43.NJONjordDSB 1x3804:15,2(56)08:36,2(53)12:52,6(49)17:11,0(47)21:31,2(45)25:48,6(43)
 Lisa Bruijnincx04:21,004:16,404:18,404:20,204:17,4+3:43,3
44.HOOHoop 2HV 2-3204:09,8(37)08:29,3(38)12:45,7(38)17:09,2(42)21:32,8(47)25:48,9(44)
 Marnix Reijgersberg04:19,504:16,404:23,504:23,604:16,1+3:43,6
45.SKOSkøll 1D 1x4504:10,1(39)08:29,3(38)12:48,9(41)17:10,9(46)21:31,4(46)25:49,0(45)
 Sanne Bruggink04:19,204:19,604:22,004:20,504:17,6+3:43,7
46.EUREurosD 1x4004:14,8(54)08:34,4(47)12:50,5(45)17:10,0(44)21:30,8(44)25:52,1(46)
 Minke Holleboom04:19,604:16,104:19,504:20,804:21,3+3:46,8
47.GYAGyas 1DSB 1x6404:09,3(35)08:31,5(43)12:50,9(46)17:14,0(49)21:36,6(48)25:53,3(47)
 Marij Compagner04:22,204:19,404:23,104:22,604:16,7+3:48,0
48.AEGAegir 2LDSB 1x7904:14,0(50)08:37,4(55)12:57,0(54)17:18,5(54)21:38,8(50)25:54,1(48)
 Roos Duijn04:23,404:19,604:21,504:20,304:15,3+3:48,8
49.NERNereus 2LD 1x7504:14,1(51)08:35,2(51)12:54,9(53)17:16,3(50)21:36,7(49)26:00,3(49)
 Yumiko Van Diest04:21,104:19,704:21,404:20,404:23,6+3:55,0
50.ASOAsopos 1DSB 1x4704:11,4(43)08:31,0(42)12:50,0(43)17:12,6(48)21:39,0(51)26:02,0(50)
 Fleur Jaspers04:19,604:19,004:22,604:26,404:23,0+3:56,7
51.OKEOkeanos 1D 1x4404:03,5(29)08:21,9(31)12:37,6(32)17:00,0(34)21:23,6(36)26:02,2(51)
 Hermijntje Drenth04:18,404:15,704:22,404:23,604:38,6+3:56,9
52.WILWillem IIILD 1x7604:11,2(42)08:32,4(46)12:53,7(51)17:16,7(51)21:42,3(54)26:03,0(52)
 Mette Beugelsdijk04:21,204:21,304:23,004:25,604:20,7+3:57,7
53.AEGAegir 2D 1x5604:12,8(44)08:34,8(49)12:52,7(50)17:16,7(51)21:41,7(53)26:04,4(53)
 Juliette van Beek04:22,004:17,904:24,004:25,004:22,7+3:59,1
54.PROProteusD 1x5104:12,9(45)08:32,1(44)12:52,1(48)17:16,8(53)21:41,6(52)26:07,3(54)
 Amber Stienstra04:19,204:20,004:24,704:24,804:25,7+4:02,0
55.PROProteus 1DSB 1x5804:19,9(64)08:41,4(58)13:03,0(59)17:26,6(58)21:49,2(55)26:07,5(55)
 Ingmar Visser04:21,504:21,604:23,604:22,604:18,3+4:02,2
56.HUNHunze 2M18 1x10804:18,9(61)08:44,9(61)13:02,8(58)17:25,0(55)21:50,3(56)26:12,5(56)
 Marg van der Wal04:26,004:17,904:22,204:25,304:22,2+4:07,2
57.MAAMaasD 1x5304:15,7(57)08:38,3(56)13:00,0(56)17:26,2(57)--26:18,2(57)
 Nina Loos04:22,604:21,704:26,2+4:12,9
58.SKOSkøll 3D 1x5204:13,3(47)08:36,2(53)12:59,9(55)17:26,1(56)22:09,1(61)26:18,3(58)
 Ashley Rijst04:22,904:23,704:26,204:43,004:09,2+4:13,0
59.PONPontosD 1x5404:20,2(66)08:47,0(62)13:08,3(62)17:34,9(61)22:02,3(59)26:24,0(59)
 Joyline Mud04:26,804:21,304:26,604:27,404:21,7+4:18,7
60.SKOSkøll 2D 1x6704:19,7(63)08:48,4(65)13:13,0(63)17:38,4(62)22:03,1(60)26:27,3(60)
 Jonneke Boere04:28,704:24,604:25,404:24,704:24,2+4:22,0
61.ORCOrcaLD 1x7404:17,2(59)08:43,4(59)13:06,2(61)17:32,8(60)22:00,0(58)26:30,0(61)
 Willemijn Winters04:26,204:22,804:26,604:27,204:30,0+4:24,7
62.NJONjord 1LDSB 1x8104:14,3(52)08:40,3(57)13:02,1(57)17:29,4(59)21:55,9(57)26:30,3(62)
 Jenny Huizing04:26,004:21,804:27,304:26,504:34,4+4:25,0
63.SKASkadiDSB 1x6304:23,6(70)08:55,9(70)13:21,4(69)17:43,4(64)22:09,2(62)26:39,2(63)
 Carlijn Hutter04:32,304:25,504:22,004:25,804:30,0+4:33,9
64.MAAMaasLDSB 1x9304:24,9(75)08:55,7(69)13:20,1(67)17:46,8(66)22:16,2(64)26:41,7(64)
 Ilse Feenstra04:30,804:24,404:26,704:29,404:25,5+4:36,4
65.LAGLaga 1DSB 1x6004:20,1(65)08:47,3(63)13:14,7(65)17:43,4(64)22:14,6(63)26:43,9(65)
 Celine den Bremer04:27,204:27,404:28,704:31,204:29,3+4:38,6
66.PROProteusLDSB 1x9104:18,2(60)08:48,4(65)13:14,5(64)17:47,9(68)22:20,4(65)26:49,9(66)
 Lisa Keurentjes04:30,204:26,104:33,404:32,504:29,5+4:44,6
67.ASOAsoposD 1x5504:22,4(69)08:56,5(71)13:26,5(71)17:55,3(69)22:23,5(67)26:50,8(67)
 Sanne Dijkstra04:34,104:30,004:28,804:28,204:27,3+4:45,5
68.GYAGyas 2DSB 1x6604:18,9(61)08:47,5(64)13:14,7(65)17:47,5(67)22:24,0(68)26:55,2(68)
 Anouk Rekers04:28,604:27,204:32,804:36,504:31,2+4:49,9
69.NERNereus 1LD 1x9404:24,7(74)08:58,1(72)13:26,0(70)17:57,0(71)22:31,1(69)26:59,4(69)
 Rosa Brouwers04:33,404:27,904:31,004:34,104:28,3+4:54,1
70.ARGArgoD 1x5704:25,9(77)08:59,4(74)13:27,7(73)17:58,8(72)22:31,9(70)27:01,2(70)
 Lilian Prinsen04:33,504:28,304:31,104:33,104:29,3+4:55,9
71.DAVDaventriaD 1x6504:21,6(67)08:51,0(67)13:21,0(68)17:56,7(70)22:32,4(71)27:03,7(71)
 Imola Pialla04:29,404:30,004:35,704:35,704:31,3+4:58,4
72.NJONjord 2D 1x7104:22,1(68)08:55,5(68)13:26,8(72)17:59,7(73)22:34,1(72)27:08,0(72)
 Margot Leeuwenburgh04:33,404:31,304:32,904:34,404:33,9+5:02,7
73.PROProteus 3DSB 1x6804:31,2(89)09:08,8(88)13:39,9(85)18:12,9(82)22:44,6(77)27:11,3(73)
 Annelouk van Mierlo04:37,604:31,104:33,004:31,704:26,7+5:06,0
74.HOOHoopM18 1x10504:28,9(85)09:04,2(80)13:33,0(77)18:04,8(74)22:39,7(74)27:11,6(74)
 Fréderique Pals04:35,304:28,804:31,804:34,904:31,9+5:06,3
75.THEThêtaLD 1x8804:30,5(87)09:05,9(85)13:36,1(80)18:10,2(80)22:43,7(75)27:12,0(75)
 Els Vlooswijk04:35,404:30,204:34,104:33,504:28,3+5:06,7
76.NERNereus 1DSB 1x3504:16,3(58)08:43,6(60)13:05,9(60)17:38,8(63)22:23,3(66)27:13,7(76)
 Iris Klok04:27,304:22,304:32,904:44,504:50,4+5:08,4
77.SKASkadiLDSB 1x7804:29,3(86)09:04,2(80)13:35,5(78)18:09,3(77)22:43,8(76)27:18,8(77)
 Edolie van de Velde04:34,904:31,304:33,804:34,504:35,0+5:13,5
78.PROProteus 2DSB 1x7204:28,3(82)09:05,4(83)13:36,5(81)18:09,9(79)22:45,9(78)27:19,5(78)
 Jill Oudshoorn04:37,104:31,104:33,404:36,004:33,6+5:14,2
79.SKOSkøllLD 1x9204:24,0(73)08:59,4(74)13:32,1(76)18:09,3(77)22:46,9(80)27:21,0(79)
 Maud Joosstens04:35,404:32,704:37,204:37,604:34,1+5:15,7
80.TRITriton 1LDSB 1x8604:28,0(81)09:03,0(78)13:38,4(84)18:14,1(83)22:49,1(82)27:21,6(80)
 Inez den Hond04:35,004:35,404:35,704:35,004:32,5+5:16,3
81.ORCOrca 1D 1x7004:23,8(72)08:59,1(73)13:30,5(74)18:05,3(75)22:39,4(73)27:22,2(81)
 Nienke Hinsenveld04:35,304:31,404:34,804:34,104:42,8+5:16,9
82.TRITriton 2LDSB 1x7704:28,3(82)09:05,5(84)13:36,9(82)18:11,4(81)22:47,8(81)27:22,6(82)
 Agnes Lanooij04:37,204:31,404:34,504:36,404:34,8+5:17,3
83.LAGLaga 1LDSB 1x8904:25,3(76)09:00,3(76)13:30,8(75)18:07,7(76)22:46,0(79)27:24,7(83)
 Sophie Mans04:35,004:30,504:36,904:38,304:38,7+5:19,4
84.WILWillem IIIM18 1x11104:35,2(99)09:14,5(96)13:46,2(89)18:20,7(86)22:56,0(84)27:29,7(84)
 Henriëtte Maitland04:39,304:31,704:34,504:35,304:33,7+5:24,4
85.AEGAegir 2DSB 1x6904:23,6(70)09:01,3(77)13:35,9(79)18:15,4(84)22:56,9(85)27:33,6(85)
 Carlijn Wilms04:37,704:34,604:39,504:41,504:36,7+5:28,3
86.EUREurosLD 1x8204:27,3(80)09:03,0(78)13:37,4(83)18:16,1(85)22:54,1(83)27:34,3(86)
 Cyrelle Tenhagen04:35,704:34,404:38,704:38,004:40,2+5:29,0
87.HUNHunze 1M18 1x10704:32,7(90)09:12,4(92)13:48,4(93)18:26,8(91)23:07,0(89)27:40,3(87)
 Wouke Mollema04:39,704:36,004:38,404:40,204:33,3+5:35,0
88.PHOPhocas 1LDSB 1x9504:34,7(97)09:13,9(94)13:51,5(96)18:27,0(92)23:06,7(88)27:41,7(88)
 Sophie Tooten04:39,204:37,604:35,504:39,704:35,0+5:36,4
89.GYAGyas 1LDSB 1x8404:32,8(92)09:14,4(95)13:50,8(95)18:30,0(95)23:06,6(87)27:43,0(89)
 Johanna Bult04:41,604:36,404:39,204:36,604:36,4+5:37,7
90.NJONjord 2LDSB 1x8504:33,2(96)09:13,6(93)13:49,5(94)18:30,1(96)23:21,0(96)27:43,1(90)
 Vera Slagter04:40,404:35,904:40,604:50,904:22,1+5:37,8
91.TROTromp 2M18 1x11004:26,5(78)09:06,1(86)13:42,0(86)18:22,2(87)23:04,4(86)27:46,4(91)
 Nora Stokvis04:39,604:35,904:40,204:42,204:42,0+5:41,1
92.PHOPhocas 2LDSB 1x10004:32,8(92)09:10,9(91)13:46,6(91)18:26,0(89)23:08,8(90)27:48,5(92)
 Veerle Verhoeven04:38,104:35,704:39,404:42,804:39,7+5:43,2
93.TROTromp 1M18 1x10604:30,5(87)09:09,2(89)13:46,9(92)18:29,8(94)23:13,0(93)27:49,9(93)
 Marit van Ommeren04:38,704:37,704:42,904:43,204:36,9+5:44,6
94.AEGAegir 1D 1x5904:28,7(84)09:07,1(87)13:46,5(90)18:29,0(93)23:12,1(92)27:51,6(94)
 Julia Laninga04:38,404:39,404:42,504:43,104:39,5+5:46,3
95.LAGLaga 3LDSB 1x10404:26,6(79)09:04,6(82)13:43,3(87)18:26,7(90)23:10,3(91)27:52,5(95)
 Lisa de Zeeuw04:38,004:38,704:43,404:43,604:42,2+5:47,2
96.ORCOrca 2D 1x6204:36,9(103)09:19,7(99)13:56,8(99)18:40,0(99)23:20,0(94)27:59,8(96)
 Ariana Tanja04:42,804:37,104:43,204:40,004:39,8+5:54,5
97.ASOAsopos 2DSB 1x7304:32,7(90)09:17,0(97)13:56,4(98)18:37,1(98)23:23,5(98)28:01,4(97)
 Meike van Kootwijk04:44,304:39,404:40,704:46,404:37,9+5:56,1
98.TRITriton 3LDSB 1x8304:37,6(105)09:22,6(105)14:00,2(101)18:40,6(100)23:20,6(95)28:02,0(98)
 Emma de Fraiture04:45,004:37,604:40,404:40,004:41,4+5:56,7
99.RIJRijnland 2DVD 1x12104:37,4(104)09:18,3(98)13:55,2(97)18:36,4(97)23:21,8(97)28:05,8(99)
 Willeke van der Weide04:40,904:36,904:41,204:45,404:44,0+6:00,5
100.SPASpaarne 2M18 1x11304:36,5(102)09:22,5(104)14:01,4(102)18:44,0(102)23:28,0(99)28:08,7(100)
 Elina Ortolo04:46,004:38,904:42,604:44,004:40,7+6:03,4
101.PHOPhocas 4LDSB 1x9905:01,7(117)09:40,1(110)14:15,4(109)18:52,3(107)23:32,1(101)28:09,0(101)
 Anouk Janssen04:38,404:35,304:36,904:39,804:36,9+6:03,7
102.LAGLaga 2LDSB 1x8704:33,1(95)09:19,7(99)14:01,9(103)18:46,3(103)23:31,8(100)28:13,8(102)
 Emma de Zeeuw04:46,604:42,204:44,404:45,504:42,0+6:08,5
103.GYAGyas 2LDSB 1x8004:41,8(108)09:25,7(107)14:07,9(107)18:52,1(106)23:33,9(104)28:15,8(103)
 Fleur van Dijk04:43,904:42,204:44,204:41,804:41,9+6:10,5
104.AMSAmstelDVD 1x11704:35,8(100)09:20,4(101)14:00,0(100)18:43,5(101)23:32,4(102)28:20,3(104)
 Anita Meiland04:44,604:39,604:43,504:48,904:47,9+6:15,0
105.EUREuros 2LDSB 1x9604:35,9(101)09:21,1(102)14:02,3(104)18:47,0(104)23:32,8(103)28:20,6(105)
 Maureen Verhoeven04:45,204:41,204:44,704:45,804:47,8+6:15,3
106.AEGAegir 1LDSB 1x10104:37,6(105)09:23,0(106)14:05,3(105)18:50,6(105)23:38,8(105)28:27,1(106)
 Roma Kloosterman04:45,404:42,304:45,304:48,204:48,3+6:21,8
107.SPASpaarne 1M18 1x10904:34,7(97)09:21,3(103)14:05,8(106)18:52,3(107)23:45,1(106)28:32,7(107)
 Janna van Geest04:46,604:44,504:46,504:52,804:47,6+6:27,4
108.RIJRijnland 2DV 1x11404:39,6(107)09:27,1(108)14:13,0(108)19:01,7(109)23:53,0(107)28:43,0(108)
 Lisette Elsinga04:47,504:45,904:48,704:51,304:50,0+6:37,7
109.NEPNeptunusM18 1x11204:43,8(110)09:42,8(111)14:33,2(112)19:26,6(111)24:16,2(108)29:05,3(109)
 Eva Griep04:59,004:50,404:53,404:49,604:49,1+7:00,0
110.EUREuros 1LDSB 1x10204:42,5(109)09:37,9(109)14:28,8(110)19:22,1(110)24:18,3(109)29:05,6(110)
 Annefie Tuinstra04:55,404:50,904:53,304:56,204:47,3+7:00,3
111.EUREuros 3LDSB 1x10304:49,8(114)09:47,5(115)14:39,7(115)19:33,3(114)24:25,6(110)29:11,7(111)
 Juliette Geurts04:57,704:52,204:53,604:52,304:46,1+7:06,4
112.RICRICDVD 1x12004:48,7(113)09:44,9(114)14:33,1(111)19:27,4(112)24:26,0(111)29:21,7(112)
 Mirjam van Klink04:56,204:48,204:54,304:58,604:55,7+7:16,4
113.ORCOrcaLDSB 1x9804:47,7(112)09:43,3(112)14:36,6(113)19:32,4(113)24:34,6(112)29:33,4(113)
 Anouk van Haare04:55,604:53,304:55,805:02,204:58,8+7:28,1
114.RIJRijnland 1DV 1x11604:46,4(111)09:44,5(113)14:38,0(114)19:35,8(115)24:37,2(113)29:37,2(114)
 Nathalie van Leest04:58,104:53,504:57,805:01,405:00,0+7:31,9
115.AEWAengwirdenDVD 1x11504:50,3(115)09:51,1(116)14:44,1(116)19:41,7(116)24:45,1(114)29:44,5(115)
 Marieke van Drogenbroek05:00,804:53,004:57,605:03,404:59,4+7:39,2
116.RIJRijnland 3DVD 1x11904:53,5(116)09:56,0(117)14:55,4(117)19:59,6(117)25:07,8(115)30:11,7(116)
 Boujou Nix05:02,504:59,405:04,205:08,205:03,9+8:06,4
117.RIJRijnland 1DVD 1x11805:09,4(118)10:25,8(118)15:29,5(118)20:39,7(118)25:49,1(116)30:57,2(117)
 Lia Brouwer05:16,405:03,705:10,205:09,405:08,1+8:51,9
118.OKEOkeanos 3D 1x6104:32,8(92)09:09,6(90)13:44,4(88)18:23,4(88)31:15,6(117)36:49,9(118)
 Renske Hasselerharm04:36,804:34,804:39,012:52,205:34,3+14:44,6