zo 14:15 - race 2 - H 1x, LH 1x, J18 1x, D 2-, DV 2-, HV 1x

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOSkøll 1HSB 1x[122]
 Obbe Tibben
PROProteus 1H 1x[123]
 Stefan van den Toorn
GYAGyasH 1x[124]
 Luuk Adema
OKEOkeanos 1H 1x[125]
 Bastiaan Collette
SKOSkøll 1H 1x[126]
 Lennart van Lierop
LAGLagaH 1x[127]
 Louis Stolper
NERNereus 4HSB 1x[128]
 Wietse Morreau
PROProteus 2H 1x[129]
 Niek van der Grift
ORCOrcaHSB 1x[133]
 Douwe Rietveld
AEGAegir 2H 1x[134]
 Jordy Leusink
NERNereus 2HSB 1x[135]
 Lucas Bollen
VIDVidarH 1x[136]
 Sander van Casteren
ARGArgoHSB 1x[137]
 Kees Sevenhuijsen
PROProteusHSB 1x[138]
 Joram Nottrot
LAGLaga 1HSB 1x[139]
 Daan van Haasteren
NERNereus 1HSB 1x[140]
 Ies Wiersma
AEGAegir 2HSB 1x[141]
 David Kruijning
LAGLaga 2HSB 1x[142]
 Lodewijk Tilanus
SKASkadi 1HSB 1x[143]
 Sebastiaan Pach
SKOSkøll 4HSB 1x[144]
 Joost Schwarz
NJONjordHSB 1x[145]
 Jonathan Katzman
SKASkadi 3HSB 1x[146]
 Hendrik Visscher
OKEOkeanosHSB 1x[147]
 Tijl Rombout
WILWillem IIIH 1x[148]
 Daniel Burjalès Giménez
SKASkadi 5HSB 1x[149]
 Willem Jaap van der Hoek
OKEOkeanos 2H 1x[150]
 Dries Beer
SKASkadi 2HSB 1x[151]
 Abel Westland
AEGAegir 1HSB 1x[152]
 sjoerd Rootliep
SKOSkøll 2H 1x[154]
 Brecht van Kuijk
VIDVidar 1HSB 1x[155]
 Jasper van der Gaag
GYAGyas 3HSB 1x[156]
 Branco Amelink
AEGAegir 3HSB 1x[157]
 Gijs Bakker
BORBoreasH 1x[158]
 Antal van Ravensteijn
SKOSkøll 2HSB 1x[159]
 Wibout Rustenburg
AMSAmstelH 1x[160]
 Arjan Hanse
SKASkadi 4HSB 1x[161]
 Iddo Rootliep
GYAGyas 1HSB 1x[162]
 Kimo Berenschot
OKEOkeanos 3H 1x[163]
 Benjamin Koet
LEYLeytheHSB 1x[164]
 Jaap Noordman
NJONjordLH 1x[165]
 Casper Reinders
GYAGyas 2LH 1x[166]
 Damion Eigenberg
SKASkadi 2LHSB 1x[167]
 Hilmar Verbeek
SKASkadi 1LHSB 1x[168]
 Leander Geschiere
TRITritonLH 1x[169]
 Stijn Kanters
LAGLagaLH 1x[170]
 Philip den Bremer
SKOSkøllLH 1x[171]
 David Kampman
SKASkadi 5LHSB 1x[172]
 Marek Oerlemans
PROProteus 1LHSB 1x[173]
 Hidde Hereijgers
OKEOkeanosLH 1x[174]
 Marc Poliacu-Prosé
OKEOkeanos 2LHSB 1x[175]
 Lars Pals
ORCOrcaLHSB 1x[176]
 Niels Kanters
SKASkadi 4LHSB 1x[177]
 Huub Stassen
SKASkadi 3LHSB 1x[178]
 Timo Lommerse
THEThêtaLH 1x[179]
 Thomas Buise
TRITriton 2LHSB 1x[180]
 Ben van Brussel
PROProteus 1LH 1x[181]
 Roel De Vocht
SKOSkøll 1LHSB 1x[182]
 David van Velden
SKASkadi 6LHSB 1x[183]
 Sander Lobéé
NERNereusLHSB 1x[184]
 Nathan Frenkel
TRITriton 3LHSB 1x[185]
 Max Gompel
GYAGyas 1LHSB 1x[186]
 Stijn Meijssen
OKEOkeanos 1LHSB 1x[187]
 Nathan Remijnse
AEGAegir 1LHSB 1x[188]
 Floris van Lieshout
PROProteus 2LH 1x[189]
 Lucas Kluiters
PROProteus 3LHSB 1x[190]
 Jeroen Vermeulen
AEGAegir 4LHSB 1x[191]
 Victor Schop
SKOSkøll 2LHSB 1x[192]
 Timo van Helvoort
GYAGyas 1LH 1x[193]
 Niek van Wattum
TRITriton 1LHSB 1x[194]
 Olivier Deen
EUREuros 1LHSB 1x[195]
 Martijn van den Berg
EUREuros 2LHSB 1x[196]
 Mart Wijntjes
AEGAegir 2LHSB 1x[197]
 Tjalling Jan Veldhuis
NJONjordLHSB 1x[198]
 Chris Congleton
AEGAegir 3LHSB 1x[199]
 Adam Smit
TROTrompLH 1x[200]
 Stijn Peerik
OKEOkeanos 3LHSB 1x[201]
 Menno Vroegindeweij
PROProteus 2LHSB 1x[202]
 Daan Doelman
GYAGyas 2LHSB 1x[203]
 Jelte ter Braake
AEGAegir 5LHSB 1x[204]
 Tjalling Meijer
HEMHemus 2J18 1x[205]
 Bart van Delden
SPASpaarne 9J18 1x[206]
 Julius Rupert
TUBTubantiaJ18 1x[207]
 Jules Bodegom
WILWillem III 7J18 1x[208]
 Ole Kuppens
WILWillem III 5J18 1x[209]
 Luca Perotti
WILWillem III 1J18 1x[210]
 Guus Mollee
WILWillem III 10J18 1x[211]
 Joost van Asperen
SPASpaarne 7J18 1x[212]
 Tomba Morreau
BORBoreasJ18 1x[213]
 Olle van Bohemen
WILWillem III 3J18 1x[214]
 Jaap Worm
HEMHemus 1J18 1x[215]
 Mees Buiskool
WILWillem III 8J18 1x[216]
 Jasper Simons
MAAMaas 1J18 1x[217]
 Floris Wassing
HUNHunze 1J18 1x[218]
 Lucas Keijzer
SPASpaarne 8J18 1x[219]
 Robbe Mourits
WILWillem III 2J18 1x[220]
 Gianni Perotti
SPASpaarne 6J18 1x[221]
 Tristàn Morreau
MAAMaas 2J18 1x[222]
 Diederick Stuijfzand
RICRICJ18 1x[223]
 Martijn Ronk
WILWillem III 4J18 1x[224]
 Maarten Worm
AMSAmstel 1J18 1x[225]
 Connor van Rooij
HUNHunze 3J18 1x[226]
 Jelle Bakker
AMSAmstel 2J18 1x[227]
 Merlijn Kools
SPASpaarne 2J18 1x[228]
 Maxim Meijerink
SPASpaarne 4J18 1x[229]
 Pieter van Mourik
NEPNeptunusJ18 1x[230]
 Maarten Veninga
SPASpaarne 1J18 1x[231]
 Rombout Jansen
WILWillem III 6J18 1x[232]
 Maarten Stork
HUNHunze 2J18 1x[233]
 Tijn Lubbert
HEMHemus 3J18 1x[235]
 Jens van Brakel
MAAMaas 3J18 1x[236]
 Niels Reintjes
SPASpaarne 3J18 1x[237]
 Siem Leliveld
SPASpaarne 5J18 1x[238]
 Douwe Keman
AMYAmycusJ18 1x[239]
 Merijn van der Worp
WILWillem III 9J18 1x[240]
 Hidde Lycklama
NERNereusD 2-[241]
 Hijleke Nauta
LAGLagaDSB 2-[242]
 Dieuwertje den Besten
NERNereusDSB 2-[243]
 Anne-Eva Petersen
AEGAegir 1DSB 2-[244]
 Eline Cox
GYAGyasDSB 2-[245]
 Esther Wijnalda
TRITritonD 2-[246]
 Rianne Prins
SKASkadi 2DSB 2-[247]
 Iris van Willegen
AEGAegir 2DSB 2-[248]
 Evelien van Eeuwijk
SKASkadi 4DSB 2-[249]
 Adine de Keijzer
PELPelargosDSB 2-[250]
 Isa Van Rijswijk
SKASkadi 1DSB 2-[251]
 Susanne de Boer
SKASkadi 3DSB 2-[252]
 Charlotte de Ruiter
AEGAegir 3DSB 2-[253]
 Isa van Galen
SKASkadi/LagaDSB 2-[254]
 Marit de Jonge
TROTrompDVD 2-[255]
 Lise Klausen
RICRICDVD 2-[256]
 Geke Uninge
SPASpaarne 2HVB 1x[257]
 Martyn Top
AMYAmycusHVA 1x[258]
 Sebastiaan van der Worm
SPASpaarne 1HVB 1x[259]
 Marco Blauwhof
HUNHunzeHVC 1x[260]
 Pieter Dieleman
TROTromp 2HVC 1x[261]
 Willem Meulenhoff
TROTromp 1HVC 1x[262]
 Jørn Aalberts
VADVadaHVC 1x[263]
 Machiel Spuij
RCBRC BiggeseeHVC 1x[264]
 Michael Humbek
LAALaakHVD 1x[265]
 Taco Bavelaar
OSNOsnabrücker RVHVD 1x[266]
 Ludger Rasche
AMYAmycus 1HVD 1x[267]
 Rob Braaksma
VIKVikingHVD 1x[268]
 Jean-François Raysz
AMYAmycus 2HVD 1x[269]
 Vincent Jutte
SPASpaarneHVD 1x[270]
 Erwin Poeze
EEMEemHVE 1x[271]
 Marien Mortier
AMYAmycusHVE 1x[272]
 Hans Hummelink
VADVadaHVE 1x[273]
 Johan van Valkenburg
KOGKoggeHVF 1x[274]
 Rob den Hartog
HUNHunzeHVE 1x[275]
 Willem Larmoyeur
AMYAmycusHVF 1x[276]
 Gert-Jan Maarleveld
DAVDaventriaHVF 1x[277]
 Robert Duzijn