Aflassing heat 6 en zondag Gyas-Hunze
Door harde windstoten en plaatselijke buien is heat 6 op de zaterdag van de Gyas-Hunze afgelast. Morgen zijn er dezelfde voorspellingen en wegens veiligheidsredenen, zal de totale zondag ook worden afgelast

za 12:00 - race 103 - Heat 3

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishverschil
1.GYAGyasH 4+7909:09,0(1)
 Joost de Goede
2.GYAClubdames 8+DCl 8+7509:49,8(2)
 Anne-Linde van Cooten+40,8
3.SKOAantrekkingsachtDCl 8+7809:52,7(3)
 Lotte Burgers+43,7
4.ARGArgoDCl 8+7710:07,8(5)
 Lauren Hendriks+58,8
5.PROSPARDCl 4*8510:05,9(4)10:13,9
 Charlotte Stokmangecorrigeerd
+8,0
6.NJONjord 1H 4+8010:14,4(6)
 Alexander Kwant+1:05,4
7.HUNRuini'sDCl 4*90410:22,3(7)
 Samini de Goeij+1:13,3
8.SKOSkøll 1DCl 4*9110:32,2(8)
 Emma Ruitenbeek+1:23,2
9.ASO4* DuurderDCl 4*8810:46,8(9)
 Lies Levering+1:37,8
10.HUNVlot!DCl 4*90310:48,4(10)
 Roos Rosanne van Berkel+1:39,4
11.PHOHardtslagDCl 4*8310:51,4(11)
 Amber Koning+1:42,4
12.SKOSkøll ADCl 4*9210:58,7(12)
 Eline In \'t Velt+1:49,7
13.GYAClubdames 4*DCl 4*99011:01,6(13)
 Sara Rommes+1:52,6
14.ORCDames Clubdubbelvier 2020DCl 4*8711:01,7(14)
 Elise van Rooden+1:52,7
15.LAGLagaDCl 4*9411:04,1(15)
 Noor Schaafsma+1:55,1
16.ARGArgoDCl 4*9611:14,8(16)
 Sanne van Wijk+2:05,8
17.PROBLUFDCl 4*8611:16,3(17)
 Sophie Keemink+2:07,3
18.SAULekker LichtDCl 4*9511:22,6(18)
 Myrthe Siliacus+2:13,6
19.HUNRoeibikkelsDCl 4*8911:25,7(19)
 Anja Schmerbauch+2:16,7
20.SKORøllø4+ D394311:48,7(20)
 Liselot Thunnissen+2:39,7
21.GYAA'TEQ 2DOnerv C4+10311:49,0(21)11:57,0
 Sophie van Rhenengecorrigeerd
+8,0
22.ARGArgo4+ D391011:58,3(22)12:06,3
 Sytske de Jonggecorrigeerd
+8,0
23.ASOFaugh-A-BallaghH 4+8112:18,3(23)
 Anthonie Schaap+3:09,3
24.ARGArgo 24+ D391112:29,5(24)
 Merel Oomens+3:20,5
25.GYAG.D.D. VitaDCl 8+7612:37,6(25)
 Odette Helsloot+3:28,6
26.GYAAumentoDOnerv C4+10612:49,5(27)
 Femke Tekstra+3:40,5
27.THESchuruboord 2.04+ D391412:47,4(26)12:55,4
 Paula van Praaghgecorrigeerd
+8,0
28.ASOUsain BoatDOnerv C4+10513:02,6(28)
 Elizabeth de Jager+3:53,6
29.ASOAme'Tethys'tDOnerv C4+10413:07,6(29)
 Marjolein van Trigt+3:58,6
30.TRID 6x12x13 '194+ D391513:23,4(30)
 Nienke van šhet Klooster+4:14,4
31.GYAADTLA x DGDOnerv C4+10013:44,4(31)
 Malissa van den Akker+4:35,4
32.GYAIcebreakersDOnerv C4+9713:54,4(32)
 Anne Brink+4:45,4
33.GYAVESIDOnerv C4+10714:09,6(33)
 Vera Steffens+5:00,6
34.LAGDames B4+ D391214:18,0(34)
 Wieke van Ulsen+5:09,0
35.GYATopCbierDOnerv C4+9814:25,6(35)
 Nina Whiteside+5:16,6
36.AEGAegir 1 DOnerv C4+10214:47,2(36)
 Josine Akkermans+5:38,2
37.GYAToda LocuraDOnerv C4+9916:06,1(37)
 Anna Jonkers+6:57,1
38.AEGAegir 2DOnerv C4+10116:08,7(38)
 Ellen Dijkstra+6:59,7