Aflassing heat 6 en zondag Gyas-Hunze
Door harde windstoten en plaatselijke buien is heat 6 op de zaterdag van de Gyas-Hunze afgelast. Morgen zijn er dezelfde voorspellingen en wegens veiligheidsredenen, zal de totale zondag ook worden afgelast

[103] DOnerv C4+

pos.codeentry
stroke
HeatHeattotal
1.AEGAegir 611:44.9(1)04:41.9
Stefanie Bianchetti
2.AEGAegir 711:49.4(3)04:43.7
Maartje Molenaar
3.GYAA'TEQ 211:49.0*(2)04:46.8
Sophie van Rhenen
4.ASOKiereVliet12:09.1(4)04:51.6
Laura Müller
5.GYAAumento12:49.5(5)05:07.8
Femke Tekstra
6.GYAVIVAX12:57.0(6)05:10.8
Sascha Catsburg
7.ASOUltra Violet13:01.4(7)05:12.5
Shannah Gennesse
8.ASOpROWseidon13:02.3(8)05:12.9
Anne Sauer
9.ASOUsain Boat13:02.6(9)05:13.0
Elizabeth de Jager
10.ASOAme'Tethys't13:07.6(10)05:15.0
Marjolein van Trigt
11.GYAZwoeleblik 113:08.3(11)05:15.3
Marije de Vries
12.AEGAegir 413:18.1(12)05:19.2
Anouk Dontje
13.AEGAegir 313:19.1(13)05:19.6
Jet Burema
14.GYAZwoeleblik 213:20.7(14)05:20.2
Marte Valkema
15.GYADoorgehaald13:24.2(15)05:21.6
Marlike Duindam
16.GYAA'TEQ 113:29.3(16)05:23.7
Frouke Vonk
17.GYABruisend13:32.7(17)05:25.0
Famke Rothstegge
18.GYAADTLA x DG13:44.4(19)05:29.7
Malissa van den Akker
19.GYAD.I.O.S.13:50.2(20)05:32.0
Susan Heijne
20.AEGAegir 1413:43.2*(18)05:32.4
Floor Mourits
21.GYAIcebreakers13:54.4(21)05:33.7
Anne Brink
22.EURDolwijn14:00.1(22)05:36.0
Pien Buter
23.GYAVESI14:09.6(23)05:39.8
Vera Steffens
24.GYATopCbier14:25.6(24)05:46.2
Nina Whiteside
25.AEGAegir 12 14:44.1(25)05:53.6
Rebecca Zaal
26.GYAA.I.A. Sidera14:45.7(26)05:54.2
Eva ten Brinke
27.AEGAegir 1 14:47.2(27)05:54.8
Josine Akkermans
28.GYALIBA14:48.4(28)05:55.3
Tamara van den Bosch
29.GYALOEV14:52.6(29)05:57.0
Jasmijn Kuiken
30.GYADuplice15:10.9(30)06:04.3
Yvet Boerhof
31.GYARuimschoots15:22.9(31)06:09.1
Suze van Schaik
32.GYAToda Locura16:06.1(32)06:26.4
Anna Jonkers
33.AEGAegir 216:08.7(33)06:27.4
Ellen Dijkstra
34.AEGAegir 1316:55.2(34)06:46.0
Emma Demes
35.GYADORST17:42.7(35)07:05.0
Maartje Tjeerdsma
36.AEGAegir 517:54.3(36)07:09.7
Judith Hamming
37.GYA7up19:25.6(37)07:46.2
Liz Temmink
38.AEGAegir 10 25:01.9(38)10:00.7
Heleen Lok
AEGAegir 1100:00.0
Lizzy van Riet
AEGAegir 900:00.0
Helen Jager
AEGAegir 800:00.0
Kajsa Brok
ASOKortsluitingteruggetrokken00:00.0
Bente Zuurbier

* Deze ploeg heeft strafpunten.