Aflassing heat 6 en zondag Gyas-Hunze
Door harde windstoten en plaatselijke buien is heat 6 op de zaterdag van de Gyas-Hunze afgelast. Morgen zijn er dezelfde voorspellingen en wegens veiligheidsredenen, zal de totale zondag ook worden afgelast

za 10:30 - race 102 - Heat 2

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishverschil
1.GYAGrote Vriendelijke DamesD 8+3709:39,8(1)
 Merel Billet
2.GYABachtrobD 8+4010:05,6(2)
 Wasughy Arumugam+25,8
3.HUNDolliesD 8+3810:09,8(3)
 Anneke Venema+30,0
4.PROSPAM4+ H24110:15,6(4)
 Jesse Voskuilen+35,8
5.ASOJan met de PetPet4+ H24510:19,2(5)
 Wout Reukers+39,4
6.ARGArgo4+ H24410:24,8(6)
 Wouter Veekamp+45,0
7.PROTempo 80 linkerbaan4+ H25010:26,5(7)
 Gaudi van den Boom+46,7
8.HUNHunze/Wetterwille M18 4*5110:31,1(8)
 Anna Menke+51,3
9.LAGHeren E4+ H24610:43,8(9)
 Job Hoyng+1:04,0
10.PRODe stoomboot4+ H294710:52,7(10)
 Pim van Beeck+1:12,9
11.SKODørstig vør Gøud4+ H24810:55,4(11)
 Max Pielkenrood+1:15,6
12.BORBoreas Mix C4+5611:11,4(12)
 Marrit Reinink+1:31,6
13.GYAFunest the FittestD 8+3911:24,3(13)
 Beele Pronk+1:44,5
14.HUNHunzeM18 4*5211:32,9(14)
 Roos Tamming+1:53,1
15.PROVitaal4+ H24911:43,1(15)
 Pieter Oppelaar+2:03,3
16.GYATuinstraaljagersMix C4+5512:04,6(16)
 Frank Brals+2:24,8
17.ASOKiereVlietDOnerv C4+90012:09,1(17)
 Laura Müller+2:29,3
18.GYAVIVAXDOnerv C4+95012:57,0(18)
 Sascha Catsburg+3:17,2
19.ASOpROWseidonDOnerv C4+5713:02,3(19)
 Anne Sauer+3:22,5
20.HUNHunze 1 J18 C4*5313:16,9(20)
 Wouter Bolt+3:37,1
21.AEGAegir 3DOnerv C4+6413:19,1(21)
 Jet Burema+3:39,3
22.GYAA'TEQ 1DOnerv C4+7213:29,3(22)
 Frouke Vonk+3:49,5
23.GYABruisendDOnerv C4+5813:32,7(23)
 Famke Rothstegge+3:52,9
24.EURDolwijnDOnerv C4+6114:00,1(24)
 Pien Buter+4:20,3
25.HUNHunze Mix C4+5414:03,3(25)
 Erik Kruyswijk+4:23,5
26.AEGAegir 12 DOnerv C4+6614:44,1(26)
 Rebecca Zaal+5:04,3
27.GYALOEVDOnerv C4+6514:52,6(27)
 Jasmijn Kuiken+5:12,8
28.GYADupliceDOnerv C4+7115:10,9(28)
 Yvet Boerhof+5:31,1
29.GYARuimschootsDOnerv C4+6215:22,9(29)
 Suze van Schaik+5:43,1
30.HUNHunze 2 J18 C4*7315:45,5(30)
 Nout Feenstra+6:05,7
31.GYADORSTDOnerv C4+6917:42,7(31)
 Maartje Tjeerdsma+8:02,9
32.GYA7upDOnerv C4+6819:25,6(32)
 Liz Temmink+9:45,8