Aflassing heat 6 en zondag Gyas-Hunze
Door harde windstoten en plaatselijke buien is heat 6 op de zaterdag van de Gyas-Hunze afgelast. Morgen zijn er dezelfde voorspellingen en wegens veiligheidsredenen, zal de totale zondag ook worden afgelast

za 09:00 - race 101 - Heat 1

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishverschil
1.GYAZwaar '13H 8+208:33,1(1)
 Joran Timmermans
2.GYAG.W.H.D. StrandkastenH 8+108:45,4(2)
 Ruben de Haan+12,3
3.HUNHunze/NeptunusJ18 4*1808:55,4(3)
 Lucas Keijzer+22,3
4.HUNHunze/Wetterwille 1 J18 4*1609:22,2(4)
 Gunnar van den Hoogen+49,1
5.GYABelieve4+ H1709:36,0(5)
 Maarten Traas+1:02,9
6.LAGHeren D4+ H11109:50,9(6)
 Stijn Wulffraat+1:17,8
7.HUNHunze/Wetterwille 2 J18 4*1709:55,1(7)
 Hugo Kuiper+1:22,0
8.ARGArgo4+ H1909:59,2(8)
 Siebe de Ruiter+1:26,1
9.LAGHeren A4+ H11509:59,3(9)
 Thijmen Kok+1:26,2
10.PROBadbeer4+ H1410:03,4(10)
 Hugo Knaven+1:30,3
11.ASOGluteus Maximus4+ H11410:10,6(11)
 Daan van Helvoort+1:37,5
12.PHOHCL4+4+ H11210:20,2(12)
 Maarten Cornelissen+1:47,1
13.LAGHeren B4+ H11010:22,9(13)
 Max Wijnand+1:49,8
14.PELLa forte équipe4+ H190810:29,1(14)
 Patrick Rademakers+1:56,0
15.HUNHunze VeteranenH 8+310:35,9(15)
 Maarten van Messel+2:02,8
16.PROOntRoerd4+ H11310:46,2(16)
 Merijn Jongepier+2:13,1
17.THERomeo Delta4+ H1610:55,7(17)
 Bart Verboeket+2:22,6
18.AEGAegir 6DOnerv C4+2711:44,9(18)
 Stefanie Bianchetti+3:11,8
19.AEGAegir 7DOnerv C4+2811:49,4(19)
 Maartje Molenaar+3:16,3
20.ASOUltra VioletDOnerv C4+2413:01,4(20)
 Shannah Gennesse+4:28,3
21.GYAZwoeleblik 1DOnerv C4+2513:08,3(21)
 Marije de Vries+4:35,2
22.AEGAegir 4DOnerv C4+2613:18,1(22)
 Anouk Dontje+4:45,0
23.GYAZwoeleblik 2DOnerv C4+3013:20,7(23)
 Marte Valkema+4:47,6
24.GYADoorgehaaldDOnerv C4+2213:24,2(24)
 Marlike Duindam+4:51,1
25.GYAD.I.O.S.DOnerv C4+3213:50,2(26)
 Susan Heijne+5:17,1
26.AEGAegir 14DOnerv C4+2313:43,2(25)13:51,2
 Floor Mouritsgecorrigeerd
+8,0
27.GYASchuurslootRela C2+3614:27,2(27)
 Minke Schurink+5:54,1
28.GYAA.I.A. SideraDOnerv C4+2114:45,7(28)
 Eva ten Brinke+6:12,6
29.GYALIBADOnerv C4+1914:48,4(29)
 Tamara van den Bosch+6:15,3
30.OKECoco en de vliegende KnorrepotRela C2+3415:01,9(30)
 Kilian Zwart+6:28,8
31.GYAHolland 2Rela C2+3516:33,7(31)
 Madelief Rivière+8:00,6
32.AEGAegir 13DOnerv C4+3116:55,2(32)
 Emma Demes+8:22,1
33.AEGAegir 5DOnerv C4+2017:54,3(33)
 Judith Hamming+9:21,2
34.AEGAegir 10 DOnerv C4+2925:01,9(34)
 Heleen Lok+16:28,8