Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

[002] H2x time-trial

2 tijdsnelsten => FA, 3 - 4 => FB, 5 - 6 => FC, 7 - 8 => FD, 9 - 10 => FE, 11 - 12 => FF, 13 - 14 => FG, 15 - 16 => FH, 17 - 18 => FI

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.LAGHeren 2216701:40,0(1)FA
 Tim Winkel
2.PROKwik en Kwak16601:41,0(2)FA
 Niels de Vries+1,0
3.PHOTom&Marcus16401:44,8(3)FB
 Marcus Martens+4,8
4.ORCFarmers Defence Oars16501:47,4(4)FB
 Hidde Negenman+7,4
5.ORCAstrownauten16301:48,6(5)FC
 Bram Verreussel+8,6
6.LAGHeren 2316201:50,6(6)FC
 Niels van der Weide+10,6
7.ORCRinus met Romana o.d.z. op de waterscooter16001:51,4(7)FD
 Reind Stuijt+11,4
8.TRILicht'2016101:52,7(8)FD
 Sibren Dieters+12,7
9.NJONjord 115901:54,3(9)FE
 Thijmen Doeleman+14,3
10.TRIPloeg Koster'2215801:54,4(10)FE
 Derek Koster+14,4
11.ASOEJZ '23 Instroom 2x15601:55,2(11)FF
 Levi Nieuwenhuizen+15,2
12.ARGArgo 115701:55,9(12)FF
 Mats Kleemans+15,9
13.PHOAlpha Rowmeo15401:57,5(13)FG
 Justijn van Zanten+17,5
14.ASOBilly, Pax & Malm15501:59,7(14)FG
 Sam Kaart+19,7
15.SAUFully in die D215302:00,4(15)FH
 Twan Schoonheijm+20,4
16.THE2leTUbbers15202:06,7(16)FH
 Tristan Muir+26,7
17.EURRowduo15102:09,5(17)FI
 Valentijn Embrechts+29,5

za 14:54 - race 22 - [002] H2x I-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURRowduo[2]03:02,7(1)
 Valentijn Embrechts

za 14:57 - race 23 - [002] H2x H-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SAUFully in die D2[2]02:57,6(1)
 Twan Schoonheijm
2.THE2leTUbbers[1]03:10,1(2)
 Tristan Muir+12,5

za 15:00 - race 24 - [002] H2x G-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOBilly, Pax & Malm[2]03:01,0(1)
 Sam Kaart
2.PHOAlpha Rowmeo[1]03:41,9(2)
 Justijn van Zanten+40,9

za 15:03 - race 25 - [002] H2x F-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[2]02:47,1(1)
 Mats Kleemans
2.ASOEJZ '23 Instroom 2x[1]02:48,4(2)
 Levi Nieuwenhuizen+1,3

za 15:06 - race 26 - [002] H2x E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 1[2]02:50,2(1)
 Thijmen Doeleman
2.TRIPloeg Koster'22[1]02:51,6(2)
 Derek Koster+1,4

za 15:09 - race 27 - [002] H2x D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCRinus met Romana o.d.z. op de waterscooter[1]02:47,2(1)
 Reind Stuijt
2.TRILicht'20[2]02:47,8(2)
 Sibren Dieters+0,6

za 15:12 - race 28 - [002] H2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCAstrownauten[2]02:42,9(1)
 Bram Verreussel
2.LAGHeren 23[1]02:43,3(2)
 Niels van der Weide+0,4

za 15:15 - race 29 - [002] H2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PHOTom&Marcus[1]02:37,0(1)
 Marcus Martens
2.ORCFarmers Defence Oars[2]02:41,7(2)
 Hidde Negenman+4,7

za 15:18 - race 30 - [002] H2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROKwik en Kwak[1]02:30,2(1)
 Niels de Vries
2.LAGHeren 22[2]02:31,7(2)
 Tim Winkel+1,5