Start blok 1 half uur verlaat
In verband met de wisselstoring van de trein rond Amsterdam, is de start van blok 1 (voorwedstrijd D2x, Mix2x, H1x time-trial) met een half uur verlaat. Deze start is dan om 9:45.
Wissels mogelijk tussen blok 1 en 2
Er kan tussen blok 1 en 2 van boot gewisseld worden. Boten die worden overgenomen mogen na het eind van de vlottijd nog oproeien.

za 10:15 - race 2 - D8+, H2x, DErv 2x time-trial

codeploeg
slag
veld
nummer
THE2leTUbbersH2x[152]
 Tristan Muir
NJONjord 1H2x[159]
 Thijmen Doeleman
ORCFarmers Defence OarsH2x[165]
 Hidde Negenman
ASOBilly, Pax & MalmH2x[155]
 Sam Kaart
LAGHeren 22H2x[167]
 Tim Winkel
ARGArgo 1H2x[157]
 Mats Kleemans
ORCRinus met Romana o.d.z. op de waterscooterH2x[160]
 Reind Stuijt
PROKwik en KwakH2x[166]
 Niels de Vries
TRIPloeg Koster'22H2x[158]
 Derek Koster
SAUFully in die D2H2x[153]
 Twan Schoonheijm
LAGHeren 23H2x[162]
 Niels van der Weide
ORCAstrownautenH2x[163]
 Bram Verreussel
EURRowduoH2x[151]
 Valentijn Embrechts
TRILicht'20H2x[161]
 Sibren Dieters
ASOEJZ '23 Instroom 2xH2x[156]
 Levi Nieuwenhuizen
PHOTom&MarcusH2x[164]
 Marcus Martens
PHOAlpha RowmeoH2x[154]
 Justijn van Zanten
NJONjord/AgonDErv 2x[174]
 Sascha Turksema
PROSoLoDErv 2x[168]
 Sophia de Gaay Fortman
SAULimbootjeDErv 2x[170]
 Marelijn van de Leur
PROFLOPDErv 2x[175]
 Eva Zwaveling
OKEDouble TroubleDErv 2x[171]
 Rinske den Heijer
PROLinda-Lotte '22DErv 2x[172]
 Nikki van Aerts
NJONjord 1DErv 2x[176]
 Anne Koolhaas
THEDubbel TrubbelDErv 2x[169]
 Ellen Oudshoorn
ARGArgo 1DErv 2x[173]
 Willemijn Lissenberg

za 14:54 - race 22 - [002] H2x I-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]EURRowduo[151]
 Valentijn Embrechts

za 14:57 - race 23 - [002] H2x H-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]THE2leTUbbers[152]
 Tristan Muir
[2]SAUFully in die D2[153]
 Twan Schoonheijm

za 15:00 - race 24 - [002] H2x G-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOAlpha Rowmeo[154]
 Justijn van Zanten
[2]ASOBilly, Pax & Malm[155]
 Sam Kaart

za 15:03 - race 25 - [002] H2x F-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOEJZ '23 Instroom 2x[156]
 Levi Nieuwenhuizen
[2]ARGArgo 1[157]
 Mats Kleemans

za 15:06 - race 26 - [002] H2x E-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRIPloeg Koster'22[158]
 Derek Koster
[2]NJONjord 1[159]
 Thijmen Doeleman

za 15:09 - race 27 - [002] H2x D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCRinus met Romana o.d.z. op de waterscooter[160]
 Reind Stuijt
[2]TRILicht'20[161]
 Sibren Dieters

za 15:12 - race 28 - [002] H2x C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LAGHeren 23[162]
 Niels van der Weide
[2]ORCAstrownauten[163]
 Bram Verreussel

za 15:15 - race 29 - [002] H2x B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOTom&Marcus[164]
 Marcus Martens
[2]ORCFarmers Defence Oars[165]
 Hidde Negenman

za 15:18 - race 30 - [002] H2x A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROKwik en Kwak[166]
 Niels de Vries
[2]LAGHeren 22[167]
 Tim Winkel