dom, 16:40 - Race 22 - 30-39 M, 30-39 F, 40-49 F, 50-54 F, 55-59 F, 40-49 M 1000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Amalia Rossi40-49 F
Montefeltro
[2]Daniele Cozzi40-49 M
Palio TA
[3]Manuel Malmusi30-39 M
Crossifit
[4]Paolo Belluti30-39 M
Crossifit
[5]Marco Massa30-39 M
Crossifit
[6]Francesco Brigo30-39 M
Crossifit
[7]Carmine Bruno30-39 M
C2TeamItaly
[8]Fabrizio Borghesi30-39 M
Ravenna SC
[9]Stefano Barbieri30-39 M
Crossifit
[10]Alessandra Bruno30-39 F
C2TeamItaly
[11]Laura Lancellotti30-39 F
Crossifit
[12]Concetta Castellano30-39 F
Palio TA
[13]Giovanna Cardillo40-49 F
C2TeamItaly
[14]Michela Giansante40-49 F
Saturnia CC
[15]Micaela Spertini40-49 F
Gavirate
[16]Lucia Galassi40-49 F
C2TeamItaly
[17]Rita Cappabianca40-49 F
LNI Barletta
[18]Vittoria Azara40-49 F
Olbia ASD
[19]Elettra Zuppardi40-49 F
C2TeamItaly
[20]Julia Paparrodopoulos40-49 F
Roma CC
[21]Tiziana Baruffaldi40-49 F
Mincio SC
[22]Simona Tamburrini40-49 F
Cvtavecchia
[23]Maria Carolina Valguarnera50-54 F
Telimar
[24]Francesca De Tiberiis50-54 F
Aniene CC
[25]Paola Mancini50-54 F
Aniene CC
[26]Palmira Monopoli55-59 F
LNI Barletta
[27]Assunta De Caro55-59 F
Eridano TO
[28]Assia Sabina Lul Rosati55-59 F
Aniene CC
[29]Caroline Lucas55-59 F
Tiber Rowing
[30]Filippo Battisti30-39 M
Crossifit
[31]Yunieldis Martinez Sourt30-39 M
Telimar
[32]Lorenzo Sereni30-39 M
Crossifit
[33]Nico Bongiovanni30-39 M
Crossifit
[34]Saverio Todaro30-39 M
Crossifit
[35]Bruno Rigillo30-39 M
Crossifit
[36]Enrico Gasperini30-39 M
Crossifit
[37]Sara Pasquini40-49 F
Montefeltro

dom, 17:00 - Race 23 - 40-49 M, 40-49 F, 50-54 M, 55-59 M, 60-64 M, 70-74 M, 75-79 M 1000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Luisa Trebbi40-49 F
Saturnia CC
[2]Armando Varini75-79 M
VVF Billi
[3]Giacomo Mandriota55-59 M
Pro Monopoli
[4]Guido Tajana40-49 M
Telimar
[5]Gianmarco Satta40-49 M
Tula Elettra
[6]Vincenzo Vecchietti40-49 M
LNI Barletta
[7]Ciro Farace40-49 M
Azzurra
[8]Claudio Antonicelli40-49 M
Palio TA
[9]Nicola Bonanno50-54 M
Paradiso CN
[10]Francesco Renzi50-54 M
Roma CC
[11]Renato Persico50-54 M
Telimar
[12]Marco Corbo50-54 M
Telimar
[13]Alfonso Licitri50-54 M
Thalatta SC
[14]Fabio Patrignani50-54 M
Montefeltro
[15]Valentino Bitocchi50-54 M
Paradiso CN
[16]Paolo Fabrizi50-54 M
Roma CC
[17]Roberto Moscatelli50-54 M
Urania
[18]Federico Tiberi55-59 M
Roma CC
[19]Paolo Palazzi55-59 M
C2TeamItaly
[20]Tiziano Allera55-59 M
Casale SC
[21]Luca Aiazzi55-59 M
Firenze SC
[22]Cosimo Parabita55-59 M
Palio TA
[23]Paolo Daniele Tarantino55-59 M
LNI Barletta
[24]Rolando Alberti55-59 M
Gavirate
[25]Massimo Iaccarini60-64 M
Roma CC
[26]Carmelo Genuardi60-64 M
Telimar
[27]Pasquale Catozzella70-74 M
Clubtaranto
[28]Giovanni Alcaro75-79 M
Roma CC
[29]Roberto Ferrilli75-79 M
Olbia ASD
[30]Fabio Micozzi55-59 M
Roma CC