So, 16:25 - Race 33 - [009] SF A Finale A

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.RCMAlexandra FösterSF A DREM01:42,3(1)03:25,4(1)05:09,1(1)06:50,1(1)
Ruderclub Meschede e.V. 01:42,301:43,101:43,701:41,130.7 spm
2.RVEJW/TNWPatricia SchwarzhuberSF A DREM01:43,1(2)03:29,3(2)05:16,4(2)07:02,2(2)+12,1
Regatta-Verband Ems-Jade-Weser/ Team Nord West 01:43,101:46,201:47,101:45,833.2 spm
3.LRGAlissa BuhrmannSF A DREM01:44,6(3)03:31,1(3)05:19,9(3)07:07,7(3)+17,6
Lübecker Ruder-Gesellschaft von 1885 e.V. 01:44,601:46,501:48,801:47,733.5 spm
4.RVTPia NichelmannSF A DREM01:49,2(9)03:37,0(6)05:24,1(4)07:08,1(4)+18,0
Ruderverein Triton 1893 e.V. Leipzig 01:49,201:47,801:47,101:44,131.7 spm
5.LRGHanna WinterSF A DREM01:46,1(5)03:34,0(4)05:24,3(5)07:11,9(5)+21,8
Lübecker Ruder-Gesellschaft 01:46,101:47,901:50,301:47,629.2 spm
6.ORCTori SchwerinSF A DREM01:49,4(12)03:38,6(8)05:27,8(7)07:13,8(6)+23,7
Olympischer Ruderclub Rostock von 1956 e.V. 01:49,401:49,201:49,201:46,132.0 spm
7.LRVMVPMaike BöttcherSF A DREM01:49,8(13)03:39,3(10)05:28,5(8)07:15,1(7)+25,0
Landesruderverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. 01:49,801:49,501:49,201:46,532.0 spm
8.KRGLena SiekerkotteSF A DREM01:48,1(7)03:39,2(9)05:29,6(9)07:15,5(8)+25,4
Kettwiger Rudergesellschaft e.V. 01:48,101:51,101:50,401:45,932.5 spm
9.RRKMira MochSF A DREM01:49,3(10)03:39,3(10)05:29,8(10)07:17,1(9)+27,0
Regensburger Ruder-Klub von 1890 e.V. 01:49,301:50,001:50,501:47,331.2 spm
10.GRVELeandra ReichSF A DREM01:46,5(6)03:36,7(5)05:27,7(6)07:20,1(10)+30,0
Germania Ruderverein Eutin e.V. 01:46,501:50,201:51,001:52,531.2 spm
11.RVEJW/TNWElisa PatzeltSF A DREM01:48,8(8)03:39,5(12)05:32,5(11)07:24,4(11)+34,3
Regatta-Verband Ems-Jade-Weser/ Team Nord West 01:48,801:50,701:53,001:51,933.5 spm
12.RCNNeele ZahnSF A DREM01:51,4(14)03:44,6(14)05:37,6(13)07:27,6(12)+37,5
Ruderclub Nürtingen e.V. 1921 01:51,401:53,201:53,001:50,032.2 spm
13.Christina VosslerSF A01:45,4(4)03:37,0(6)05:34,2(12)07:30,4(13)+40,3
Crossfit Assault 01:45,401:51,601:57,201:56,327.8 spm
14.Annika KronerSF A01:49,3(10)03:44,1(13)05:40,8(14)07:35,7(14)+45,6
AnniCFMZ 01:49,301:54,801:56,701:54,929.8 spm
15.RCWAnnika SteinauSF A DREM01:55,2(17)03:51,8(17)05:47,1(15)07:38,4(15)+48,3
Ruder-Club Witten e.V. 01:55,201:56,601:55,301:51,333.0 spm
16.Linda WaldeckSF A01:54,3(16)03:49,0(15)05:47,4(16)07:50,7(16)+1:00,6
 01:54,301:54,701:58,402:03,430.8 spm
17.Eman RafiqSF A01:52,4(15)03:51,1(16)05:55,6(17)07:53,1(17)+1:03,0
 01:52,401:58,702:04,501:57,527.5 spm
18.SRGStephanie LippmannSF A DREM01:58,4(18)04:01,9(18)06:07,4(18)08:13,0(18)+1:22,9
Schweriner Rudergesellschaft von 1874/75 e.V. 01:58,402:03,502:05,502:05,630.5 spm
19.Mada TalalSF A02:04,8(20)04:08,5(19)06:11,2(19)08:13,1(19)+1:23,0
Mada 02:04,802:03,702:02,702:01,928.0 spm
20.Anne BarkerSF A02:02,1(19)04:10,4(20)06:21,4(20)08:29,7(20)+1:39,6
 02:02,102:08,302:11,002:08,329.2 spm