[002] M U15 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Unaff.Elijah Harrison01:44.2(2)03:29.2(1)05:14.5(1)07:00.4(1)
Unaffiliated (AFG) 01:44.201:45.001:45.301:45.931.2 spm
2.BRCYaroslav Zakharov01:45.0(3)03:32.8(2)05:21.7(2)07:04.5(2)+4.1
Burevisnyk Rowing Club 01:45.001:47.801:48.901:42.829.0 spm
3.NiskayunaLancelot Workman01:49.9(5)03:40.3(5)05:30.5(3)07:19.2(3)+18.8
Niskayuna Rowing 01:49.901:50.401:50.201:48.725.7 spm
4.Unaff.Paulo Cho01:44.1(1)03:38.5(4)05:33.8(5)07:24.6(4)+24.2
Unaffiliated (USA) 01:44.101:54.401:55.301:50.731.8 spm
5.Unaff.Carter Clifton01:46.2(4)03:38.2(3)05:32.5(4)07:26.5(5)+26.1
Unaffiliated (USA) 01:46.201:51.901:54.301:54.132.0 spm
6.MRCJohnny Dranchak01:53.8(7)03:47.4(6)05:42.4(6)07:38.3(6)+37.9
Water Sports Center, Inc. dba Maritime Rowing Club 01:53.801:53.601:55.001:55.929.3 spm
7.MRCChristian Xia01:57.6(8)03:55.2(7)05:51.1(7)07:44.2(7)+43.8
Water Sports Center, Inc. dba Maritime Rowing Club 01:57.601:57.601:55.901:53.134.2 spm
8.PCJake Jones02:02.7(16)04:05.7(10)06:03.6(9)08:01.8(8)+1:01.4
Pine Crest School Crew 02:02.602:03.001:57.801:58.430.7 spm
9.TCRCAnthony Geiser02:01.3(10)04:04.5(9)06:09.0(10)08:08.1(9)+1:07.7
Treasure Coast Rowing Club, Inc. 02:01.302:03.202:04.501:59.027.5 spm
10.NPBRCCharles Stumm01:53.5(6)03:55.5(8)06:00.2(8)08:08.6(10)+1:08.2
North Palm Beach Rowing Club 01:53.502:02.002:04.702:08.437.3 spm
11.PJRCElliot Brockman02:02.7(16)04:06.5(12)06:12.3(11)08:13.7(11)+1:13.3
The Port Jefferson Rowing Club 02:02.702:03.802:05.702:01.530.0 spm
12.NRRTarun Ganeshkumar02:01.6(11)04:07.1(14)06:14.0(14)08:16.5(12)+1:16.1
Navesink River Rowing 02:01.602:05.502:06.902:02.434.0 spm
13.OBCRArthur Kesner02:02.4(13)04:06.6(13)06:12.8(13)08:16.8(13)+1:16.4
Oyster Bay Community Rowing 02:02.402:04.202:06.202:04.030.5 spm
14.GBRMathias Pickett02:06.1(19)04:12.4(18)06:18.6(15)08:17.0(14)+1:16.6
Great Britain 02:06.102:06.302:06.201:58.333.7 spm
15.NPBRCBanyan Ackerman02:01.6(11)04:06.1(11)06:12.3(11)08:18.5(15)+1:18.1
North Palm Beach Rowing Club 02:01.602:04.502:06.202:06.130.0 spm
16.Unaff.Dean Livermore02:02.4(13)04:10.1(16)06:18.7(16)08:25.5(16)+1:25.1
Unaffiliated (USA) 02:02.402:07.702:08.602:06.824.7 spm
17.SRCMarcus Hoshino02:02.5(15)04:11.6(17)06:26.2(18)08:31.9(17)+1:31.5
Syosset Rowing Club 02:02.502:09.102:14.602:05.731.9 spm
18.WRSSebastian Osle01:59.0(9)04:08.4(15)06:20.1(17)08:33.8(18)+1:33.4
Washington Rowing School 01:59.002:09.402:11.702:13.729.4 spm
19.Unaff.Jerry Ortiz02:05.0(18)04:14.8(19)06:30.2(19)08:35.6(19)+1:35.2
Unaffiliated (USA) 02:05.002:09.802:15.402:05.332.0 spm
20.ACRAIvan Fraevich02:08.2(20)04:20.6(20)06:37.4(20)08:49.0(20)+1:48.6
Advanced Community Rowing Association INC. 02:08.102:12.402:16.802:11.629.0 spm
21.SRCMatthew Dong02:13.6(21)04:30.6(21)06:48.0(21)09:01.1(21)+2:00.7
Syosset Rowing Club 02:13.602:17.002:17.402:13.228.0 spm
22.Unaff.Callum Palmer02:45.0(22)05:23.6(22)08:01.2(22)10:37.1(22)+3:36.7
Unaffiliated (USA) 02:45.002:38.602:37.602:36.033.2 spm