[154] JM U17

codeorigincrew
stroke
ABCArlington Belmont CrewArlington Belmont Crew
Jay Ahn
ABCArlington Belmont CrewArlington Belmont Crew
Colin Burnett
ABCArlington Belmont CrewArlington Belmont Crew
Ethan Becker
ABCArlington Belmont CrewArlington Belmont Crew
Jonathan Wang
BCCBedford Crew ClubBedford Crew Club
Matthew Marks
BSCBrooks School CrewBrooks School Crew
Luke Desmaison
BSCBrooks School CrewBrooks School Crew
Adam Jac
COHSCohasset Maritime InstituteCohasset Maritime Institute
Ted Richardsson
DBMSDuxbury Bay Maritime SchoolDuxbury Bay Maritime School
Nikolai Rosenbladt
EHTEgg Harbor Township High SchoolEgg Harbor Township High School
Nikolas Simone
GBRGreat Bay RowingGreat Bay Rowing
Gavin Schlosser
GBRGreat Bay RowingGreat Bay Rowing
Matthew Paluszek
GMSGMS Rowing CenterGMS Rowing Center
Paris Liston
GMSGMS Rowing CenterGMS Rowing Center
Alistair Riney
GUNNGunnery School CrewGunnery School Crew
Michael Burns
HHSRAHingham High School Rowing AssociationHingham High School Rowing Association
William D'Arcy
HHSRAHingham High School Rowing AssociationHingham High School Rowing Association
Tasman Claridge
HHSRAHingham High School Rowing AssociationHingham High School Rowing Association
Brennan Beitler
HHSRAHingham High School Rowing AssociationHingham High School Rowing Association
Michael Magner
HMCHingham Maritime CenterHingham Maritime Center
Jake Davey
MHCMedford High SchoolMedford High School
Orlando Putnam-Bagley
MPrepMarianapolis Preparatory School CrewMarianapolis Preparatory School Crew
Declan J OConnor
MPrepMarianapolis Preparatory School CrewMarianapolis Preparatory School Crew
Jacob Mobley
MPrepMarianapolis Preparatory School CrewMarianapolis Preparatory School Crew
Joshua Mobley
MPrepMarianapolis Preparatory School CrewMarianapolis Preparatory School Crew
Dominic Penny
NARRNarragansett Boat ClubNarragansett Boat Club
Benjamin Kerns
NiskayunaNiskayuna RowingNiskayuna Rowing
Daniel Kelly
NiskayunaNiskayuna RowingNiskayuna Rowing
Adam Conrad
OCRAOrange County Rowing AssociationOrange County Rowing Association
Julian Ayuso
OCRAOrange County Rowing AssociationOrange County Rowing Association
Maddox Skigen
OCRAOrange County Rowing AssociationOrange County Rowing Association
John Larkin
ONRAOak Neck Rowing AcademyOak Neck Rowing Academy
Brandon Fernandez
ONRAOak Neck Rowing AcademyOak Neck Rowing Academy
Ethan Seidner
PJRCThe Port Jefferson Rowing ClubThe Port Jefferson Rowing Club
Ryan Matheson
PJRCThe Port Jefferson Rowing ClubThe Port Jefferson Rowing Club
Jack Rzepecki
PJRCThe Port Jefferson Rowing ClubThe Port Jefferson Rowing Club
William Oconnell
PRPort RowingPort Rowing
Thomas Lo
RBCRiverside Boat ClubRiverside Boat Club
Tiernan Green
RFHRRFH RowingRFH Rowing
Matthew Cruz
SBPSt. Benedict’s PrepSt. Benedict’s Prep
Jayden Dasher
SBPSSt. Benedict's Preparatory SchoolSt. Benedict's Preparatory School
William Register
SBPSSt. Benedict's Preparatory SchoolSt. Benedict's Preparatory School
Jaden Oates
SBPSSt. Benedict's Preparatory SchoolSt. Benedict's Preparatory School
Kacper Luto
SBPSSt. Benedict's Preparatory SchoolSt. Benedict's Preparatory School
Yamill Harris
SBPSSt. Benedict's Preparatory SchoolSt. Benedict's Preparatory School
Alvaro Paulin
SHSCShrewsbury High School CrewShrewsbury High School Crew
Omer Alptekin
SHSCShrewsbury High School CrewShrewsbury High School Crew
Theodore McLaughlin
SJBSt. John the Baptist DHS CrewSt. John the Baptist DHS Crew
Marcus Regan
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Jonathan Wright
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Marc Gaudin
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Jack Wagner
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Richard Viveiros
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Robert Arsenault
SJPSt. John's Preparatory SchoolSt. John's Preparatory School
Matthew Bernstein
SJPSt. John’s Preparatory SchoolSt. John’s Preparatory School
Parker Seymour
SRCSyosset Rowing ClubSyosset Rowing Club
Michael Meneshian
TRCTriangle Rowing ClubTriangle Rowing Club
Luke Eward
Unaff.Unaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)
Joseph Cassidy
Unaff.Unaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)
Sebastian Ako
Unaff.Unaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)
Joshua Christensen
Unaff.Unaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)
Karnik Donepudi
WACWestford Academy CrewWestford Academy Crew
Nathan Girnius
WHSWoodrow Wilson Sr. High School CrewWoodrow Wilson Sr. High School Crew
Grant Gwadz
withdrawn before draw
NIRNavesink Indoor RowingNavesink Indoor Rowing
Ethan Wilson
withdrawn before draw
PHILPhillips Academy AndoverPhillips Academy Andover
George Lathrop
withdrawn after draw
Unaff.Unaffiliated (USA)Unaffiliated (USA)
Tyler Dudley