Sun, 11:45 AM - Race 10 - YW12, YM12 4 minutes

pos.codecrew
stroke
event01:0002:00
interval
03:00
interval
finish
interval
difference
1.Cohasset Maritime InstituteYM12283m(1)548m(1)809m(1)1075m(1)
Ted RICHARDSON 283m265m261m266m31.7 spm
2.UnaffiliatedYM12266m(5)524m(4)778m(3)1045m(2)-30m
Kurt MEYER 266m258m254m268m25.5 spm
3.Community Rowing Inc.YM12276m(2)539m(2)790m(2)1036m(3)-39m
Lewis GRIMES 276m263m251m246m39.2 spm
4.East Bay RowingYM12274m(3)532m(3)777m(4)1022m(4)-53m
Cassin EDGAR-SMITH 274m258m245m245m32.4 spm
5.Lincoln Maritime CenterYM12263m(6)510m(5)750m(5)1008m(5)-67m
James FEELEY 263m247m240m258m37.5 spm
6.Sag Harbor Community RowingYM12257m(7)503m(7)746m(6)993m(6)-82m
Owen LAPIERRE 257m246m243m247m29.0 spm
7.Advanced Community Rowing AssociationYW12244m(9)486m(9)728m(8)978m(7)-97m
Olivia KIM 244m242m242m250m31.7 spm
8.ACRAYM12255m(8)492m(8)729m(7)974m(8)-101m
Ruari MAGUIRE 255m237m237m245m39.2 spm
9.Advanced Community Rowing AssociationYM12233m(11)472m(11)710m(10)951m(9)-124m
Nicholas KROKHMAL 233m239m238m242m36.5 spm
10.Acra YM12232m(13)472m(11)704m(12)947m(10)-128m
Xander MIYADAI 232m240m232m243m35.0 spm
11.Oak Neck Rowing AcademyYM12241m(10)475m(10)707m(11)944m(11)-131m
Adil KADIROV 241m234m232m237m37.0 spm
12.Lincoln Maritime CenterYM12268m(4)510m(5)722m(9)931m(12)-144m
Alden BURT 268m242m212m209m37.5 spm
13.UnaffiliatedYM12233m(11)468m(13)697m(13)929m(13)-146m
Matthew BENESTAD 233m235m229m233m35.0 spm
14.Community Rowing Inc.YW12232m(13)461m(14)679m(14)898m(14)-177m
Gretta HEALY 232m229m218m219m33.2 spm
15.UnaffiliatedYM12217m(15)436m(15)647m(15)872m(15)-203m
David NERDEN 217m219m211m225m31.0 spm
Sagamore Rowing AssociationYW12   did not start
Mika BENABRAHAM 
North Jersey RowingYW12   did not start
Simran DHUPAR 
Community Rowing Inc.YW12   did not start
Anna BETHANE 
Community Rowing Inc.YW12   did not start
Neala DUFFY 
YW12   did not start
Amara HURD 
UnaffiliatedYM12   did not start
Grey STEVENS 
UnaffiliatedYM12   did not start
Garret CORSINI