Saturday

6 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
ITAItalyJM 4+Heat 1Sat, 08:30[1]
Lorenzo Ossola
ITAItalyJM 4-Heat 1Sat, 08:40[1]
Simone Gianni
ITAItalyJM 2-Heat 2Sat, 08:55[4]
Federico Franco
ITAMarco GilardoniJM 1xHeat 1Sat, 09:00[1]
Italy
ITAItalyJM 2xHeat 2Sat, 09:15[1]
Angelo Boleso
ITAItalyJM 4xHeat 2Sat, 09:25[1]
Andrea Apollonio
ITAGiorgia ArataJW 1xHeat 1Sat, 09:35[2]
Italy
ITAItalyJW 2xHeat 2Sat, 09:50[4]
Silvia Tarelli
ITAItalyJW 4xHeat 2Sat, 10:00[2]
Samantha Schincariol
ITAItalyJW 4-Heat 2Sat, 10:10[3]
Bianca Francesca Radu
ITAItalyJW 8+Final ASat, 11:00[1]
Julia Intraina
ITAItalyJM 4+Final ASat, 11:15[1]
Lorenzo Ossola
ITAItalyJM 4-Final ASat, 11:30[2]
Simone Gianni
ITAItalyJM 2-Final ASat, 11:45[5]
Federico Franco
ITAMarco GilardoniJM 1xFinal ASat, 12:00[4]
Italy
ITAItalyJM 2xFinal ASat, 12:15[6]
Angelo Boleso
ITALuca Enea MulasJM 1xFinal ASat, 12:20[3]
Italy
ITAItalyJM 4xFinal ASat, 12:30[5]
Andrea Apollonio
ITAGiorgia ArataJW 1xFinal ASat, 12:45[3]
Italy
ITAItalyJW 2xFinal ASat, 13:00[6]
Silvia Tarelli
ITAItalyJW 4xFinal ASat, 13:15[5]
Samantha Schincariol
ITAItalyJW 2-Final ASat, 13:30[1]
Vittoria Pastorelli
ITAItalyJW 4-Final ASat, 13:45[2]
Bianca Francesca Radu
ITAItalyJW 2-Final ASat, 13:50[6]
Beatrice Ravini Perelli
ITAItalyJW 4+Final ASat, 14:00[4]
Maria Orzalesi
ITAItalyJM 8+Final ASat, 14:15[5]
Lorenzo Rasoli

Sunday

7 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
ITAItalyJM 4+Heat 1Sun, 08:30[1]
Lorenzo Ossola
ITAItalyJM 4-Heat 2Sun, 08:45[3]
Simone Gianni
ITAItalyJM 2-Heat 2Sun, 08:55[3]
Federico Franco
ITAMarco GilardoniJM 1xHeat 1Sun, 09:00[3]
Italy
ITAItalyJM 2xHeat 1Sun, 09:10[3]
Angelo Boleso
ITAItalyJM 4xHeat 1Sun, 09:20[3]
Andrea Apollonio
ITAGiorgia ArataJW 1xHeat 2Sun, 09:35[3]
Italy
ITAItalyJW 2xHeat 2Sun, 09:45[2]
Silvia Tarelli
ITAItalyJW 4xHeat 1Sun, 09:50[4]
Samantha Schincariol
ITAItalyJW 4-Heat 2Sun, 10:05[2]
Bianca Francesca Radu
ITAItalyJM 8+Heat 2Sun, 10:15[3]
Lorenzo Rasoli
ITAItalyJW 8+Final ASun, 11:00[1]
Julia Intraina
ITAItalyJM 4+Final ASun, 11:15[2]
Lorenzo Ossola
ITAItalyJM 4-Final ASun, 11:30[6]
Simone Gianni
ITAItalyJM 2-Final ASun, 11:45[6]
Federico Franco
ITAMarco GilardoniJM 1xFinal ASun, 12:00[3]
Italy
ITAItalyJM 2xFinal ASun, 12:15[3]
Angelo Boleso
ITALuca Enea MulasJM 1xFinal ASun, 12:20[3]
Italy
ITAItalyJM 4xFinal ASun, 12:30[3]
Andrea Apollonio
ITAGiorgia ArataJW 1xFinal ASun, 12:45[5]
Italy
ITAItalyJW 2xFinal BSun, 12:55[4]
Silvia Tarelli
ITAItalyJW 4xFinal ASun, 13:15[2]
Samantha Schincariol
ITAItalyJW 2-Final ASun, 13:30[4]
Vittoria Pastorelli
ITAItalyJW 4-Final ASun, 13:45[4]
Bianca Francesca Radu
ITAItalyJW 2-Final ASun, 13:50[6]
Beatrice Ravini Perelli
ITAItalyJW 4+Final ASun, 14:00[1]
Maria Orzalesi
ITAItalyJM 8+Final ASun, 14:15[5]
Lorenzo Rasoli