Saturday

6 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
SUISwitzerlandJM 2-Heat 2Sat, 08:55[5]
Gyan Wettstein
SUIWilliam McCleanJM 1xHeat 1Sat, 09:00[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2xHeat 2Sat, 09:15[4]
Rodrigo Costanzo
SUISwitzerlandJM 4xHeat 1Sat, 09:20[5]
Nino Dührkoop
SUIMargot MahdadJW 1xHeat 1Sat, 09:35[1]
Switzerland
SUISwitzerlandJW 2xHeat 2Sat, 09:50[2]
Aurelia Benati
SUISwitzerlandJW 4xHeat 1Sat, 09:55[2]
Mael Lange
SUISwitzerlandJW 4-Heat 2Sat, 10:10[1]
Katarina Anna McMahon
SUISwitzerlandJM 2-Final ASat, 11:45[3]
Gyan Wettstein
SUIWilliam McCleanJM 1xFinal ASat, 12:00[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2xFinal ASat, 12:15[4]
Rodrigo Costanzo
SUILiam RossatJM 1xFinal ASat, 12:20[4]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2-Final ASat, 12:20[5]
Tobia Petermann
SUISwitzerlandJM 4xFinal BSat, 12:25[2]
Nino Dührkoop
SUIMargot MahdadJW 1xFinal BSat, 12:40[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJW 2xFinal ASat, 13:00[2]
Aurelia Benati
SUISwitzerlandJW 4xFinal ASat, 13:15[1]
Mael Lange
SUISwitzerlandJW 4-Final ASat, 13:45[6]
Katarina Anna McMahon
SUIRuth UlbrichJW 1xFinal ASat, 13:50[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 8+Final ASat, 14:15[3]
Felix Karl Locher

Sunday

7 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
SUISwitzerlandJM 2-Heat 2Sun, 08:55[4]
Gyan Wettstein
SUIWilliam McCleanJM 1xHeat 2Sun, 09:05[4]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2xHeat 2Sun, 09:15[3]
Rodrigo Costanzo
SUISwitzerlandJM 4xHeat 2Sun, 09:25[5]
Nino Dührkoop
SUIMargot MahdadJW 1xHeat 2Sun, 09:35[5]
Switzerland
SUISwitzerlandJW 2xHeat 1Sun, 09:40[2]
Aurelia Benati
SUISwitzerlandJW 4xHeat 2Sun, 09:55[2]
Mael Lange
SUISwitzerlandJW 4-Heat 1Sun, 10:00[3]
Katarina Anna McMahon
SUISwitzerlandJM 8+Heat 1Sun, 10:10[3]
Felix Karl Locher
SUISwitzerlandJM 2-Final ASun, 11:45[3]
Gyan Wettstein
SUIWilliam McCleanJM 1xFinal ASun, 12:00[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2xFinal ASun, 12:15[4]
Rodrigo Costanzo
SUILiam RossatJM 1xFinal ASun, 12:20[2]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 2-Final ASun, 12:20[5]
Tobia Petermann
SUISwitzerlandJM 4xFinal BSun, 12:25[4]
Nino Dührkoop
SUIMargot MahdadJW 1xFinal BSun, 12:40[4]
Switzerland
SUISwitzerlandJW 2xFinal ASun, 13:00[2]
Aurelia Benati
SUISwitzerlandJW 4xFinal BSun, 13:10[4]
Mael Lange
SUISwitzerlandJW 4-Final ASun, 13:45[5]
Katarina Anna McMahon
SUIRuth UlbrichJW 1xFinal ASun, 13:50[4]
Switzerland
SUISwitzerlandJM 8+Final ASun, 14:15[6]
Felix Karl Locher