Saturday

6 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
NEDNetherlandsJM 4+Heat 2Sat, 08:35[1]
Lysandros Tsiamparlis
NEDNetherlandsJM 4-Heat 2Sat, 08:45[2]
Martinus Henricus Dirk van den Bouwhuijsen
NEDNetherlandsJM 2-Heat 2Sat, 08:55[1]
Tos Eijskoot
NEDFlorian GroenewegenJM 1xHeat 2Sat, 09:05[4]
Netherlands
NEDNetherlandsJM 2xHeat 2Sat, 09:15[2]
Owen Knowles
NEDNetherlandsJM 4xHeat 2Sat, 09:25[4]
Sam Yates
NEDJuliette PotjerJW 1xHeat 1Sat, 09:35[5]
Netherlands
NEDNetherlandsJW 2xHeat 1Sat, 09:45[1]
Sunny de Haas
NEDNetherlandsJW 4xHeat 2Sat, 10:00[4]
Sarah Rüger
NEDNetherlandsJW 4-Heat 1Sat, 10:05[3]
Catharina du Croo de Jongh
NEDNetherlandsJW 8+Final ASat, 11:00[2]
Marije Binnema
NEDNetherlandsJM 4+Final BSat, 11:10[2]
Lysandros Tsiamparlis
NEDNetherlandsJM 4-Final BSat, 11:25[2]
Martinus Henricus Dirk van den Bouwhuijsen
NEDNetherlandsJM 2-Final BSat, 11:40[5]
Tos Eijskoot
NEDFlorian GroenewegenJM 1xFinal ASat, 12:00[5]
Netherlands
NEDNetherlandsJM 2xFinal BSat, 12:10[2]
Owen Knowles
NEDNetherlandsJM 4xFinal BSat, 12:25[1]
Sam Yates
NEDJuliette PotjerJW 1xFinal BSat, 12:40[4]
Netherlands
NEDNetherlandsJW 2xFinal BSat, 12:55[3]
Sunny de Haas
NEDNetherlandsJW 4xFinal ASat, 13:15[6]
Sarah Rüger
NEDNetherlandsJW 4-Final BSat, 13:40[2]
Catharina du Croo de Jongh
NEDNetherlandsJM 8+Final ASat, 14:15[2]
Wallace Santen

Sunday

7 August 2022

crew
stroke
eventracetimelane
NEDNetherlandsJM 4+Heat 2Sun, 08:35[4]
Lysandros Tsiamparlis
NEDNetherlandsJM 4-Heat 1Sun, 08:40[4]
Martinus Henricus Dirk van den Bouwhuijsen
NEDNetherlandsJM 2-Heat 2Sun, 08:55[1]
Tos Eijskoot
NEDFlorian GroenewegenJM 1xHeat 2Sun, 09:05[2]
Netherlands
NEDNetherlandsJM 2xHeat 1Sun, 09:10[1]
Owen Knowles
NEDNetherlandsJM 4xHeat 1Sun, 09:20[1]
Sam Yates
NEDJuliette PotjerJW 1xHeat 1Sun, 09:30[1]
Netherlands
NEDNetherlandsJW 2xHeat 1Sun, 09:40[1]
Sunny de Haas
NEDNetherlandsJW 4xHeat 1Sun, 09:50[2]
Sarah Rüger
NEDNetherlandsJW 4-Heat 1Sun, 10:00[4]
Catharina du Croo de Jongh
NEDNetherlandsJM 8+Heat 2Sun, 10:15[2]
Wallace Santen
NEDNetherlandsJW 8+Final ASun, 11:00[5]
Marije Binnema
NEDNetherlandsJM 4-Final BSun, 11:25[1]
Martinus Henricus Dirk van den Bouwhuijsen
NEDNetherlandsJM 2-Final BSun, 11:40[4]
Tos Eijskoot
NEDFlorian GroenewegenJM 1xFinal BSun, 11:55[1]
Netherlands
NEDNetherlandsJM 2xFinal ASun, 12:15[1]
Owen Knowles
NEDNetherlandsJM 4xFinal BSun, 12:25[3]
Sam Yates
NEDJuliette PotjerJW 1xFinal BSun, 12:40[1]
Netherlands
NEDNetherlandsJW 2xFinal BSun, 12:55[1]
Sunny de Haas
NEDNetherlandsJW 4xFinal ASun, 13:15[1]
Sarah Rüger
NEDNetherlandsJW 4-Final BSun, 13:40[1]
Catharina du Croo de Jongh
NEDNetherlandsJM 8+Final ASun, 14:15[3]
Wallace Santen