vr 19:51 - race 35 - [021] LDE 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOClaire Fleming[6]01:52,6(1)FA
 Skøll
2.MAAIlse Feenstra[3]01:53,8(2)FA
 Maas 2+1,2
3.NJOHannah Otterloo[5]01:56,8(3)FB
 Njord+4,2
4.ORCJonna van Mourik[7]01:57,8(4)FB
 Orca 1+5,2
5.ARGEmese Witte[4]02:05,0(5)FC
 Argo 1+12,4

vr 19:54 - race 36 - [021] LDE 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROLisa Keurentjes[3]01:54,4(1)FA
 Proteus 1
2.ORCWillemijn Winters[7]01:55,2(2)FA
 Orca 2+0,8
3.BEARobin Hofmeester[6]01:56,0(3)FB
 Beatrix+1,6
4.ARGAlisha Teerink[4]01:56,7(4)FB
 Argo 5+2,3
5.ARGSara Almeloo[5]01:59,0(5)FC
 Argo 3+4,6
6.PHOMerijn Mulder[8]02:03,6(6)FC
 Phocas+9,2

vr 19:57 - race 37 - [021] LDE 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ARGIrene Slits[5]01:50,4(1)FA
 Argo 2
2.PROMieke van der Mispel[3]01:51,5(2)FA
 Proteus 3+1,1
3.LAGNissy Wienia[8]01:52,6(3)FB
 Laga+2,2
4.GYAFleur van Dijk[6]01:56,5(4)FB
 Gyas+6,1
5.ARGSimone Tromp[7]01:59,8(5)FC
 Argo 4+9,4
6.ORCIsa Lengkeek[4]02:07,0(6)FC
 Orca 3+16,6

vr 20:45 - race 52 - [021] LDE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGSimone Tromp[6]02:03,5(1)
 Argo 4
2.ARGSara Almeloo[5]02:04,9(2)
 Argo 3+1,4
3.ARGEmese Witte[4]02:06,8(3)
 Argo 1+3,3
4.PHOMerijn Mulder[7]02:09,5(4)
 Phocas+6,0
5.ORCIsa Lengkeek[3]02:12,0(5)
 Orca 3+8,5

vr 20:48 - race 53 - [021] LDE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJOHannah Otterloo[6]02:01,6(1)
 Njord
2.GYAFleur van Dijk[4]02:01,9(2)
 Gyas+0,3
3.ARGAlisha Teerink[8]02:02,2(3)
 Argo 5+0,6
4.BEARobin Hofmeester[7]02:02,7(4)
 Beatrix+1,1
5.ORCJonna van Mourik[3]02:03,1(5)
 Orca 1+1,5
6.LAGNissy Wienia[5]02:03,7(6)
 Laga+2,1

vr 20:51 - race 54 - [021] LDE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGIrene Slits[5]01:54,4(1)
 Argo 2
2.MAAIlse Feenstra[3]01:56,1(2)
 Maas 2+1,7
3.PROMieke van der Mispel[7]01:56,5(3)
 Proteus 3+2,1
4.SKOClaire Fleming[6]01:56,8(4)
 Skøll+2,4
5.PROLisa Keurentjes[4]02:02,1(5)
 Proteus 1+7,7
6.ORCWillemijn Winters[8]02:05,6(6)
 Orca 2+11,2