@ ARB Bosbaanwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
4 juni 2022
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
TRI
Daan van Brussel
LHGb 1x
voorwedstrijd 2
za 09:15
[7]
Triton
THE
Brian Poll
LHGb 1x
voorwedstrijd 3
za 09:20
[3]
Thêta
THE
Thêta
LHB 2x
voorwedstrijd 1
za 09:50
[6]
Hidde de Vries
TRI
Triton/Orca
LHB 2x
voorwedstrijd 2
za 09:55
[6]
Sjors van 't Hag
NER
Nereus/Vidar/Thêta/Proteus-Eretes
DG 4x
voorwedstrijd 1
za 11:10
[3]
Mieke van der mispel
PEL
Pelargos/Thêta
DEj 4+
voorwedstrijd 2
za 11:25
[5]
Mayon van t Westeinde
THE
Thêta (p2)
DEj 4+
voorwedstrijd 2
za 11:25
[6]
Claudia Spaan
THE
Thêta
HEj 8+
voorwedstrijd 1
za 12:00
[2]
Menno Laveaux
ARG
Argo/Thêta
HEj 8+
voorwedstrijd 3
za 12:10
[5]
Samuel de Hoog
THE
Brian Poll
LHGb 1x
A-finale
za 13:50
[2]
Thêta
THE
Els Vlooswijk
LDG 1x
A-finale
za 14:10
[5]
Thêta
THE
Thêta
LHB 2x
A-finale
za 14:30
[6]
Hidde de Vries
TRI
Triton/Orca
LHB 2x
A-finale
za 14:30
[7]
Sjors van 't Hag
THE
Thêta
LHEj 4*
A-finale
za 14:45
[5]
Koen van Wesel
TRI
Triton
LHG 2-
A-finale
za 15:15
[5]
Wessel Westerhout
NER
Nereus/Vidar/Thêta/Proteus-Eretes
DG 4x
A-finale
za 16:30
[4]
Mieke van der mispel
PEL
Pelargos/Thêta
DEj 4+
A-finale
za 16:40
[5]
Mayon van t Westeinde
THE
Thêta (p2)
DEj 4+
A-finale
za 16:40
[6]
Claudia Spaan
THE
Thêta
HG 4x
A-finale
za 17:55
[3]
Mees du Croo de Jongh
THE
Thêta
LHG 4*
A-finale
za 18:00
[6]
Joris Coolen
zondag
5 juni 2022
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
THE
Thêta
DB 4+
voorwedstrijd 2
zo 09:40
[3]
Claudia Spaan
THE
Els Vlooswijk
LDE 1x
voorwedstrijd 2
zo 10:30
[4]
Thêta
THE
Thêta
HB 2x
voorwedstrijd 1
zo 11:40
[2]
Mees du Croo de Jongh
THE
Thêta
LHB 2x
voorwedstrijd 2
zo 12:20
[5]
Hidde de Vries
TRI
Triton
LHB 2x
voorwedstrijd 2
zo 12:20
[6]
Floris ten Tusscher
SKA
Skadi/Laga/Njord/Thêta/Proteus-Eretes/Okeanos
DE 8+
voorwedstrijd 2
zo 12:30
[4]
Nienke von Hebel
NJO
Njord/Orca/Thêta/Saurus/Proteus-Eretes/Aegir/Phocas
HE 8+
voorwedstrijd 1
zo 12:45
[5]
Robert Tiemeijer
THE
Thêta
HB 8+
voorwedstrijd 2
zo 13:00
[3]
Menno Laveaux
THE
Thêta
DB 4+
A-finale
zo 14:55
[2]
Claudia Spaan
THE
Els Vlooswijk
LDE 1x
A-finale
zo 15:30
[6]
Thêta
THE
Brian Poll
LHE 1x
A-finale
zo 15:45
[5]
Thêta
THE
Thêta
HB 2x
A-finale
zo 16:55
[1]
Mees du Croo de Jongh
THE
Thêta
HGb 4-
A-finale
zo 17:00
[3]
Joost Boerrigter
LAG
Laga/Njord/Thêta
HG 4-
A-finale
zo 17:05
[3]
Arno Mulder
TRI
Triton
LHB 2x
A-finale
zo 17:25
[2]
Floris ten Tusscher
THE
Thêta
LHB 2x
A-finale
zo 17:25
[3]
Hidde de Vries
LAG
Laga/Njord/Thêta
DE 4x
A-finale
zo 17:30
[2]
Lisa Bruijnincx
SKA
Skadi/Laga/Njord/Thêta/Proteus-Eretes/Okeanos
DE 8+
A-finale
zo 17:35
[3]
Nienke von Hebel
NJO
Njord/Orca/Thêta/Saurus/Proteus-Eretes/Aegir/Phocas
HE 8+
A-finale
zo 18:00
[3]
Robert Tiemeijer
THE
Thêta
HB 8+
A-finale
zo 18:10
[3]
Menno Laveaux
TRI
Triton/Aegir/Laga/Thêta/Gyas
LHE 8+
A-finale
zo 18:30
[5]
Stefan Slagter
THE
Thêta
LHB 4*
A-finale
zo 18:35
[5]
Mees Fabel
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!