Saturday

4 December 2021

crew
stroke
eventracelanetimepos.
Tony LarkmanM502000 meter[3]06:29.55th
MAD TEAM IRC
Mark PowellM502000 meter[12]did not start
Sub 7 IRC
Jonathan AstonM502000 meter[25]07:23.619th
England
Andrew ScottM502000 meter[28]07:23.720th
Team Seal
Christopher HorlerM302000 meter[12]06:34.311th
England
Joanne CulleyW502000 meter[6]07:50.22nd
Mount’s Bay Pilot Gig Club / Carrick Rowing Club
Megan JohnstonW402000 meter[25]07:26.24th
England
Paul WintonM652000 meter[3]07:15.94th
Royal Navy
David NewtonM652000 meter[6]08:25.76th
England
Brian CortM802000 meter[16]08:44.81st
River Teign Rowing Club (Sculling section)
Steve TurnerM552000 meter[2]did not start
MAD / Broxbourne
Paul GambleM602000 meter[30]did not start
Shanklin Sandown Rowing Club
Alex ScottM402000 meter[8]06:38.211th
England
Bett OsborneLW752000 meter[18]09:04.21st
Altered Images Bromsgrove
Chris EvansLM402000 meter[17]did not start
England
Elliot HaknerLM402000 meter[23]did not start
England
Paul MortonLM502000 meter[9]did not start
Sub7 irc
Imogen BurfittYr7 G2 minutes[16]431m7th
Sandown Shanklin Rowing Club
Amy HickenW2000 meter[1]did not start
Nottingham Rowing Club
Rory ScottYr11 B6 minutes[12]1640m7th
TURC
Daniel StewartYr11 B6 minutes[16]did not start
City of Bristol Rowing Club
Carter HorrixYr9 B4 minutes[13]1145m3rd
Shanklin Sandown Rowing Club
Cameron ReyburnYr9 B4 minutes[14]954m16th
Reading Rowing Club
Rocco MaimbaYr9 B4 minutes[16]980m14th
Reading Rowing Club
Mark PerkinsM IAR54 minutes[28]1199m1st
We Are Invictus
Sean BaileyM IAR64 minutes[31]1075m4th
Runcorn Rowing Club
Charlie MoorbyYr10 G5 minutes[15]1147m8th
Burton Leander Rowing Club
Ava FordYr10 G5 minutes[19]1143m9th
Reading Rowing Club
Alfie WebbYr8 B3 minutes[7]did not start
Reading Rowing Club
Asa SnoxallYr8 B3 minutes[9]670m9th
Reading Rowing Club
Anja KnightYr8 G3 minutes[18]741m5th
Nottingham and Union RC / Nottingham High School
Ella ButlerYr8 G3 minutes[19]771m1st
Reading Rowing Club
Ella HardmanYr8 G3 minutes[24]748m3rd
Nottingham Union
Jacob SealM2000 meter[10]06:43.16th
Southsea Rowing Club
Nigel ParsonsM2000 meter[15]--
Marlow
Rowan NightingaleLM2000 meter[22]06:34.25th
Tresco & Bryher rowing club
Jack WeeksYr10 B5 minutes[5]1427m4th
RGS Guildford
Ethan BainbridgeYr10 B5 minutes[12]did not start
Liverpool Victoria rowing club
Sam HickmanYr10 B5 minutes[18]1473m2nd
Bristol City Rowing Club
Jago KneeboneYr10 B5 minutes[22]1295m17th
Reading Rowing Club
Joseph GoslingSF B2000 meter[10]did not start
England
Chris ScottM1 minute[1]415m1st
MAD Team IRC
Sophie WilsonW PR12000 meter[6]10:42.32nd
Nottingham Rowing Club
Charlotte CoburnW PR32000 meter[15]07:44.94th
Agecroft
Barbara DelaneyW40500 meter[21]01:51.18th
Burton Leander Rowing Club
Joanne CulleyW50500 meter[2]01:47.12nd
Mount’s Bay Pilot Gig Club / Carrick Rowing Club
Celia WhittamW60500 meter[12]01:47.81st
Lakeland Rowing Club
Bett OsborneLW75500 meter[20]02:03.31st
Altered Images Bromsgrove
Charlie MoorbyYr10 G500 meter[34]02:05.812th
Burton Leander Rowing Club
Chris EvansLM40500 meter[4]did not start
England
Elliot HaknerLM40500 meter[9]did not start
England
Derek FarmanM75500 meter[15]did not start
Ancient Mariners
Anja KnightYr 8 G500 meter[37]did not start
Nottingham and Union RC / Nottingham High School
Ella HardmanYr 8 G500 meter[40]01:54.42nd
Nottingham Union
Chris BlackburnM40500 meter[2]did not start
The Manchester College
Brian CortM80500 meter[37]01:58.51st
River Teign Rowing Club (Sculling section)
Lexi BussSF G500 meter[7]01:34.61st
Reading Rowing Club
Clara MaynardSF G500 meter[15]01:50.85th
Reading Rowing Club
Lara MillsSF G500 meter[17]did not start
Bewl Bridge
Joseph GoslingSF B500 meter[24]did not start
England
Mark PerkinsM IAR51 minute[4]351m1st
We Are Invictus
Charlotte SmithYr11 G500 meter[12]01:50.46th
Reading Rowing Club
Jack AtkinsonYr10 B500 meter[3]01:30.21st
Reading Rowing Club
Ed CreedYr10 B500 meter[5]01:36.76th
Reading Rowing Club
Ethan BainbridgeYr10 B500 meter[7]did not start
Liverpool Victoria rowing club
Mollie DarwinW500 meter[11]01:44.97th
British Army