[013] Jky (2000m) 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.LSBRZuzana PAZOURKOVÁ01:49,0(1)03:38,9(1)05:28,7(1)07:17,2(1)
LS Brno 01:49,001:49,901:49,801:48,535.2 spm
2.NYMBDana HŮLOVÁ01:49,0(1)03:39,7(2)05:31,2(3)07:19,4(2)+2,2
LOKOMOTIVA Nymburk 01:49,001:50,701:51,501:48,129.7 spm
3.LSBRLenka STUDENÁ01:49,9(3)03:40,4(3)05:30,6(2)07:21,0(3)+3,8
LS Brno 01:49,901:50,501:50,201:50,335.5 spm
4.UHHRMiriam VICENÍKOVÁ01:51,6(6)03:45,0(5)05:38,7(5)07:31,1(4)+13,9
VK MORAVIA Uh.Hradiště 01:51,601:53,401:53,701:52,330.5 spm
5.PARDKarolína HORÁKOVÁ01:51,2(5)03:44,5(4)05:37,6(4)07:32,2(5)+15,0
ČVK Pardubice 01:51,201:53,301:53,101:54,629.8 spm
6.OLOMJana SLEPIČKOVÁ01:52,1(7)03:46,2(7)05:40,6(6)07:32,6(6)+15,4
VK Olomouc 01:52,101:54,101:54,401:52,029.7 spm
7.BLESKarolína NOVOTNÁ01:52,7(10)03:48,1(9)05:43,4(9)07:37,1(7)+19,9
VK BLESK 01:52,701:55,401:55,301:53,733.5 spm
7.UHHREliška Martina VÁLKOVÁ01:52,1(7)03:46,5(8)05:41,2(7)07:37,1(7)+19,9
VK MORAVIA Uh.Hradiště 01:52,101:54,401:54,701:55,932.2 spm
9.DĚČNViktorie STRNADOVÁ01:52,5(9)03:48,3(10)05:45,3(10)07:39,8(9)+22,6
VK SLAVIA Děčín 01:52,501:55,801:57,001:54,531.7 spm
10.TŘEBAdéla ČERNÁ01:50,8(4)03:45,0(5)05:41,6(8)07:40,8(10)+23,6
JISKRA Třeboň 01:50,801:54,201:56,601:59,230.5 spm
11.KHVVAnna DRNKOVÁ01:56,1(18)03:51,7(15)05:47,7(12)07:41,6(11)+24,4
Klub halového veslování Vajgar 01:56,101:55,601:56,001:53,933.7 spm
12.ÚSTÍKlára BESSEROVÁ01:55,8(17)03:50,6(14)05:46,7(11)07:43,3(12)+26,1
CHEMIČKA Ústí n.L. 01:55,801:54,801:56,101:56,531.0 spm
13.ROUDVěra KRÁLOVÁ01:53,3(13)03:49,6(12)05:49,4(13)07:47,1(13)+29,9
VK Roudnice n.L. 01:53,301:56,301:59,801:57,628.7 spm
14.LSBRAnna PŘIKRYLOVÁ01:59,3(31)03:58,9(24)05:57,5(17)07:51,1(14)+33,9
LS Brno 01:59,301:59,601:58,601:53,734.2 spm
15.LOKBZuzana MATĚJKOVÁ01:52,7(10)03:49,4(11)05:50,9(14)07:51,5(15)+34,3
LOKOMOTIVA Beroun 01:52,701:56,702:01,502:00,729.7 spm
16.BLESViktorie KOTTOVÁ01:53,0(12)03:50,2(13)05:52,4(16)07:51,6(16)+34,4
VK BLESK 01:53,001:57,202:02,201:59,230.0 spm
17.ČVKPSofie KVAČKOVÁ01:55,1(15)03:52,1(16)05:52,3(15)07:52,3(17)+35,1
ČVK Praha 01:55,101:57,002:00,201:59,933.0 spm
18.LITMTereza KREJZOVÁ01:56,7(20)03:58,2(22)05:58,6(20)07:55,0(18)+37,8
SLAVOJ Litoměřice 01:56,702:01,502:00,401:56,327.5 spm
19.BLESDiana JONÁŠOVÁ01:57,6(23)03:57,1(19)05:57,5(17)07:56,7(19)+39,5
VK BLESK 01:57,601:59,502:00,401:59,326.8 spm
20.LITMViktorie ŠTĚCHOVÁ01:57,8(24)03:56,4(18)05:57,7(19)07:57,4(20)+40,2
SLAVOJ Litoměřice 01:57,801:58,602:01,301:59,728.5 spm
21.ČVKBMartina BARTKOVÁ01:58,8(29)03:58,8(23)05:59,5(21)07:57,9(21)+40,7
ČVK Brno 01:58,802:00,002:00,701:58,431.5 spm
22.LSBRVeronika LEVÍČKOVÁ01:57,4(22)03:57,5(20)05:59,9(22)07:59,5(22)+42,3
LS Brno 01:57,402:00,102:02,401:59,732.2 spm
23.LOKBLubomíra FOREJTOVÁ01:56,3(19)03:57,5(20)06:00,3(23)08:01,7(23)+44,5
LOKOMOTIVA Beroun 01:56,302:01,202:02,802:01,333.5 spm
24.UHHRKarolína VAŠŤÁKOVÁ01:58,7(27)03:59,9(26)06:03,0(25)08:03,5(24)+46,3
VK MORAVIA Uh.Hradiště 01:58,702:01,202:03,102:00,431.0 spm
25.ČVKBKarolína POKORNÁ01:59,3(31)04:02,8(30)06:06,6(29)08:05,6(25)+48,4
ČVK Brno 01:59,302:03,502:03,801:59,133.5 spm
26.OLOMAdéla BROKEŠOVÁ01:56,8(21)03:59,1(25)06:04,3(26)08:07,7(26)+50,5
VK Olomouc 01:56,802:02,302:05,202:03,329.2 spm
27.BLESTereza NEDVĚDOVÁ01:58,2(25)04:01,2(28)06:05,0(27)08:08,3(27)+51,1
VK BLESK 01:58,202:03,002:03,802:03,231.0 spm
28.LSBREliška HOPLÍČKOVÁ01:58,2(25)04:02,3(29)06:08,4(30)08:09,1(28)+51,9
LS Brno 01:58,202:04,102:06,102:00,733.2 spm
29.BLESZuzana BAŤHOVÁ01:53,3(13)03:56,0(17)06:02,5(24)08:10,5(29)+53,3
VK BLESK 01:53,302:02,702:06,502:07,928.1 spm
30.ČVKPAnna ŠTĚPÁNOVÁ01:58,9(30)04:00,3(27)06:05,3(28)08:10,7(30)+53,5
ČVK Praha 01:58,902:01,402:05,002:05,430.8 spm
31.LITMVanda HŘÍBALOVÁ02:02,8(35)04:08,2(34)06:13,8(34)08:16,3(31)+59,1
SLAVOJ Litoměřice 02:02,802:05,402:05,602:02,426.2 spm
31.BLESAneta SEBÖKOVÁ02:01,6(33)04:06,0(32)06:12,0(32)08:16,3(31)+59,1
VK BLESK 02:01,602:04,402:06,002:04,229.5 spm
33.UHHRKlára HOUDKOVÁ01:58,7(27)04:03,1(31)06:10,6(31)08:17,0(33)+59,8
VK MORAVIA Uh.Hradiště 01:58,702:04,402:07,502:06,427.2 spm
34.TŘEBAnna DROBILOVÁ02:06,5(36)04:08,5(35)06:13,4(33)08:17,4(34)+1:00,2
JISKRA Třeboň 02:06,502:02,002:04,902:04,028.0 spm
35.LITMNela KALOUSOVÁ02:02,1(34)04:09,3(36)06:16,9(35)08:21,0(35)+1:03,8
SLAVOJ Litoměřice 02:02,102:07,202:07,602:04,229.5 spm
36.TŘEBLucie MAŠKOVÁ02:12,4(37)04:16,0(37)06:20,3(36)08:23,9(36)+1:06,7
JISKRA Třeboň 02:12,402:03,602:04,302:03,728.4 spm
37.TŘEBEliška KLAPSIOVÁ01:55,7(16)04:06,4(33)06:24,0(37)08:37,1(37)+1:19,9
JISKRA Třeboň 01:55,702:10,602:17,602:13,131.8 spm
SLAVEliška ŠVEJDOVÁ   did not start
VK SLAVIA Praha 
ČVKPTereza VLČKOVÁ   did not start
ČVK Praha 
SLAVKlára HENEBERGOVÁ   did not start
VK SLAVIA Praha 
SLAVAgáta JANÍKOVÁ   did not start
VK SLAVIA Praha 
SLAVAdéla GRABMŰLLEROVÁ   did not start
VK SLAVIA Praha 
BLESDominika ŠTĚPANOVSKÁ   did not start
VK BLESK 
SLAVAnna Carolina MOTTLOVÁ   did not start
VK SLAVIA Praha 
TŘEBAnežka ŠIMKOVSKÁ   did not start
JISKRA Třeboň