SKADI & TRITON WINNEN DE VARSITY DAMES VIER: SKADI OUDE VIER: TRITON De wedstrijdleiding bedankt alle deelnemers, coaches, bezoekers, crew en andere aanwezigen en kijkt terug op een geslaagde wedstrijddag. Tot Varsity 140! |
nr. | ploeg slag | veld | race | tijd | baan | |
---|---|---|---|---|---|---|
LAG | 19 | Laga | DOv4+ | time-trial | zo 10:00 | |
Femke Mulder | ||||||
LAG | Laga | DG 2x | voorwedstrijd 1 | zo 10:15 | [5] | |
Evi Tesselaar | ||||||
LAG | Laga 1 | DB 4+ | voorwedstrijd 1 | zo 10:25 | [2] | |
Jamilla Kool | ||||||
LAG | Laga 2 | DB 4+ | voorwedstrijd 2 | zo 10:30 | [4] | |
Nienke van Dok | ||||||
ARG | Argo 1 | LHG 2x | voorwedstrijd 2 | zo 10:45 | [3] | |
Aaron van der Wel | ||||||
LAG | Laga 1 | LHG 2x | voorwedstrijd 2 | zo 10:45 | [5] | |
Maas de Kruijk | ||||||
SKA | Skadi | DB 8+ | voorwedstrijd 2 | zo 10:55 | [4] | |
Heleen Hoogendoorn | ||||||
LAG | Laga | DB 8+ | voorwedstrijd 3 | zo 11:00 | [2] | |
Annelotte Maitland | ||||||
LAG | Laga/Njord | LDB 4* | voorwedstrijd 1 | zo 11:05 | [4] | |
Sophie Pietersma | ||||||
SKA | Skadi | LDB 4* | voorwedstrijd 2 | zo 11:10 | [1] | |
Gitta Posthumus | ||||||
SKA | Skadi | HB 8+ | voorwedstrijd 3 | zo 11:30 | [2] | |
Yoran Dekker | ||||||
LAG | Laga | HB 8+ | voorwedstrijd 3 | zo 11:30 | [4] | |
Simon van der Avoird | ||||||
SKA | Skadi 3 | LDG 2x | voorwedstrijd 2 | zo 11:50 | [2] | |
Zoë van Rooij | ||||||
LAG | Laga 2 | HG 4+ | voorwedstrijd 1 | zo 11:55 | [4] | |
Melvin van Dijke | ||||||
LAG | Laga 1 | HG 4+ | voorwedstrijd 2 | zo 12:00 | [1] | |
Paolo Pantano | ||||||
SKA | Skadi | LHB 8+ | voorwedstrijd 2 | zo 12:10 | [2] | |
Vadim mr. Kok | ||||||
LAG | Laga | LHB 8+ | voorwedstrijd 3 | zo 12:15 | [6] | |
Ruben Gideonse | ||||||
ASO | Asopos de Vliet | Dames Vier | voorwedstrijd 2 | zo 12:25 | [5] | |
Sytske Wolthuis | ||||||
LAG | Laga | Dames Vier | voorwedstrijd 3 | zo 12:30 | [3] | |
Lotte Jansen | ||||||
LAG | Laga | Oude Vier | voorwedstrijd 1 | zo 12:35 | [4] | |
Arno Mulder | ||||||
ARG | Argo | Oude Vier | voorwedstrijd 3 | zo 12:45 | [2] | |
Beeke Beeksma | ||||||
SKO | Skøll | Oude Vier | voorwedstrijd 3 | zo 12:45 | [6] | |
Wibout Rustenburg | ||||||
LAG | 9 | Laga | HOv4+ | time-trial | zo 12:50 | |
Bart Wijnja | ||||||
LAG | Laga 2 | HG 2x | voorwedstrijd 1 | zo 14:30 | [5] | |
Nikolai van den Dungen | ||||||
LAG | Laga 1 | HG 2x | voorwedstrijd 2 | zo 14:35 | [3] | |
Jurgen van der Hoorn | ||||||
ARG | Argo | HG 2x | voorwedstrijd 2 | zo 14:35 | [4] | |
Miel Thijssens | ||||||
LAG | Laga 3 | HG 2x | voorwedstrijd 3 | zo 14:40 | [1] | |
Rombout Jansen | ||||||
LAG | Laga | HB 4+ | voorwedstrijd 1 | zo 14:45 | [4] | |
Lëon Ravenhorst | ||||||
LAG | Laga | DOv4+ | A-finale | zo 15:00 | [2] | |
Femke Mulder | ||||||
LAG | Laga 1 | HG 4+ | A-finale | zo 15:05 | [3] | |
Paolo Pantano | ||||||
LAG | Laga 2 | HG 4+ | A-finale | zo 15:05 | [6] | |
Melvin van Dijke | ||||||
SKA | Skadi | LHB 8+ | A-finale | zo 15:10 | [1] | |
Vadim mr. Kok | ||||||
LAG | Laga | LHB 8+ | A-finale | zo 15:10 | [5] | |
Ruben Gideonse | ||||||
LAG | Laga 2 | DB 4+ | A-finale | zo 15:15 | [1] | |
Nienke van Dok | ||||||
LAG | Laga 1 | DB 4+ | A-finale | zo 15:15 | [6] | |
Jamilla Kool | ||||||
LAG | Laga 1 | LHG 2x | A-finale | zo 15:30 | [1] | |
Maas de Kruijk | ||||||
ARG | Argo 1 | LHG 2x | A-finale | zo 15:30 | [4] | |
Aaron van der Wel | ||||||
SKA | Skadi | LDB 4* | A-finale | zo 15:40 | [1] | |
Gitta Posthumus | ||||||
LAG | Laga/Njord | LDB 4* | A-finale | zo 15:40 | [6] | |
Sophie Pietersma | ||||||
LAG | Laga | HB 8+ | A-finale | zo 15:45 | [6] | |
Simon van der Avoird | ||||||
LAG | Laga | DG 2x | A-finale | zo 15:55 | [2] | |
Evi Tesselaar | ||||||
LAG | Laga 2 | HE 2+ | A-finale | zo 16:00 | [5] | |
Olivier Meyers | ||||||
LAG | Laga 1 | HE 2+ | A-finale | zo 16:00 | [6] | |
Haig Eyskens | ||||||
LAG | Laga 1 | HG 2x | A-finale | zo 16:10 | [1] | |
Jurgen van der Hoorn | ||||||
LAG | Laga | Dames Vier | A-finale | zo 16:20 | [4] | |
Lotte Jansen | ||||||
LAG | Laga | Ov2+ | A-finale | zo 16:25 | [8] | |
Julia van Mens | ||||||
LAG | Laga | Oude Vier | A-finale | zo 17:00 | [7] | |
Arno Mulder |