Race 71
Aegir (rugnr. 261) wordt met 2 seconde teruggeplaatst.
Prijsuitreiking A-finales
Om 18:15 zullen alle prijsuitreikingen voor de a-finales voor de hoofdtent plaatsvinden.
Race 73
Skoll krijgt een tijdsstraf van 2 sec.

[903] DOnerv C4+ (NSRF SB Dames 3) time-trial

4 tijdsnelsten => FA, 5 - 8 => FB, 9 - 12 => FC, 13 - 16 => FD, 17 - 20 => FE, 21 - 24 => FF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.PHOPhalikant14109:20,2(1)FA
 Rosa Bos
2.ARGArgo 714609:26,7(2)FA
 Evelien van Leeuwen+6,5
3.NERNereus14809:39,4(3)FA
 Amber van Os+19,2
4.NJODames 414209:41,3(4)FA
 Isabelle Tuit+21,1
5.OKEBootgeval14909:44,0(5)FB
 Sterre van Tongeren+23,8
6.LAGDames 714509:53,1(6)FB
 Roos van Ommeren+32,9
7.GYAVida Loca13010:02,5(7)FB
 Britt van de Maat+42,3
8.SKOHARD TØ CATCH13310:07,5(8)FB
 Jasmijn Schouten+47,3
9.GYABona Fide13510:09,0(9)FC
 Laura Fransens+48,8
10.LAGDames 813210:19,5(10)FC
 Amelie de Wit+59,3
11.VIDVidar Dames 415210:25,7(11)FC
 Tessa Chambon+1:05,5
12.SAUStuurman & stuurman14010:27,5(12)FC
 Ella Koopmans+1:07,3
13.TRIDames 15'2313110:30,4(13)FD
 Maud Koper+1:10,2
14.GYAAdt Versa14310:31,3(14)FD
 Fardau Swart+1:11,1
15.SKADames 715010:37,7(15)FD
 Gill Bockting+1:17,5
16.SKOChaøs13910:38,1(16)FD
 Fabienne Groenewoud+1:17,9
17.SAUGetriggert13810:56,3(17)FE
 Bernadette Jansen Venneboer+1:36,1
18.NJODames 613710:59,1(18)FE
 Anne-Floor Harms+1:38,9
18.SKADames 915110:59,1(18)FE
 Paula Mali+1:38,9
20.GYAZIP13411:02,1(20)FE
 Sophie van Eijndthoven+1:41,9
21.AEGAegir 1213611:07,7(21)FF
 Jildou Bernaards+1:47,5
22.GYAFUEGO14411:37,6(22)FF
 Eline Schuur+2:17,4
23.SKADames 1115312:57,0(23)FF
 Pien Kolsteeg+3:36,8

za 15:38 - race 48 - [903] DOnerv C4+ F-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKADames 11[1]01:53,8(1)
 Pien Kolsteeg
2.GYAFUEGO[3]01:55,5(2)
 Eline Schuur+1,7
3.AEGAegir 12[2]02:02,7(3)
 Jildou Bernaardsteruggeplaatst+8,9

za 15:42 - race 49 - [903] DOnerv C4+ E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJODames 6[3]01:48,4(1)
 Anne-Floor Harms
2.SAUGetriggert[2]02:00,4(2)
 Bernadette Jansen Venneboer+12,0
3.GYAZIP[4]02:02,9(3)
 Sophie van Eijndthoven+14,5
4.SKADames 9[1]02:29,8(4)
 Paula Mali+41,4

za 15:46 - race 50 - [903] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKADames 7[4]01:44,2(1)
 Gill Bockting
2.SKOChaøs[1]01:48,0(2)
 Fabienne Groenewoud+3,8
3.TRIDames 15'23[3]01:51,2(3)
 Maud Koper+7,0
4.GYAAdt Versa[2]01:55,3(4)
 Fardau Swart+11,1

za 15:50 - race 51 - [903] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYABona Fide[3]01:49,7(1)
 Laura Fransens
2.SAUStuurman & stuurman[1]01:53,8(2)
 Ella Koopmans+4,1
3.VIDVidar Dames 4[4]01:54,4(3)
 Tessa Chambon+4,7
4.LAGDames 8[2]02:03,1(4)
 Amelie de Wit+13,4

za 15:54 - race 52 - [903] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.OKEBootgeval[2]01:40,8(1)
 Sterre van Tongeren
2.LAGDames 7[3]01:45,1(2)
 Roos van Ommeren+4,3
3.SKOHARD TØ CATCH[4]01:54,3(3)
 Jasmijn Schouten+13,5
4.GYAVida Loca[1]02:28,3(4)
 Britt van de Maat+47,5

za 15:58 - race 53 - [903] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 7[2]01:36,8(1)
 Evelien van Leeuwen
2.PHOPhalikant[3]01:37,3(2)
 Rosa Bos+0,5
3.NERNereus[4]01:39,4(3)
 Amber van Os+2,6
4.NJODames 4[1]02:03,9(4)
 Isabelle Tuit+27,1
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!