Startvolgorde 500 meter
De startvolgorde voor de middag is gepubliceerd. Er wordt per twee ploegen gestart waarbij de langzaamste ploegen van de ochtend als eerste starten. Als er een oneven aantal ploegen in het veld starten, start de eerste ploeg van het veld alleen. De snelste van de twee ploegen vaart aan bakboordzijde.

[802] NSRF BB D2 1e ronde

alle ploegen => R2

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.PELImperium Lucius10309:12,2(1)R2
 Marloes van der Steeg
2.TRIDames 8'1910909:18,5(2)R2
 Denise Rodenburg+6,3
2.ARGArgo Dames B311609:18,5(2)R2
 Wietske de Groot+6,3
4.ASOOptiPaal11509:25,1(4)R2
 Juliette de Klerk+12,9
5.GYAOverboord11709:31,5(5)R2
 Melanie Nolting+19,3
6.THESchuurboord12409:33,7(6)R2
 Lisan Cox+21,5
7.ORCTriggered10809:43,7(7)R2
 Tesse van den Aker+31,5
8.TRIDames 6'1912209:47,9(8)R2
 Emma Blekkink+35,7
9.NJODames 1011409:56,8(9)R2
 Cornelie Schnitker+44,6
10.NJODames 1211209:58,2(10)R2
 Emma Engelen+46,0
11.TRIDames 10'1910509:58,6(11)R2
 Sabine Loth+46,4
12.ARGArgo Dames B610610:04,7(12)R2
 Sofie van Dooren+52,5
13.PELDe Klooievaars12310:06,2(13)R2
 Eefje Francken+54,0
14.SAUShip Happens11910:06,5(14)R2
 Maudi van Dorsten+54,3
15.PELBorrelbootje11110:07,2(15)R2
 Josefien Swennenhuis+55,0
16.TRIDames 12'1911310:07,9(16)R2
 Lotte Duijsings+55,7
17.NJODames 1311810:10,4(17)R2
 Lisha Tan+58,2
18.SKOSTØRM11010:11,6(18)R2
 Hannah Hendriks+59,4
19.GYATorpedo10210:12,9(19)R2
 Liz Spit+1:00,7
20.NJODames 1612510:20,1(20)R2
 Julia Kloeke+1:07,9
21.NJODames 710710:26,8(21)R2
 Kate Nobbenhuis+1:14,6
22.NJODames 1812010:28,9(22)R2
 Nika Engelen+1:16,7
23.GYAAd(t)Nauseam X VOLSLAGEN10410:39,1(23)R2
 Noëlle Visser+1:26,9
24.SKADames 712113:39,4(24)R2
 Dana Heijboer+4:27,2

[802] NSRF BB D2 2e ronde

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.PELBorrelbootje11101:57,4(1)
 Josefien Swennenhuis
2.TRIDames 8'1910902:01,8(2)
 Denise Rodenburg+4,4
3.NJODames 1311802:03,3(3)
 Lisha Tan+5,9
4.ARGArgo Dames B311602:03,4(4)
 Wietske de Groot+6,0
5.PELImperium Lucius10302:03,6(5)
 Marloes van der Steeg+6,2
6.PELDe Klooievaars12302:04,1(6)
 Eefje Francken+6,7
7.NJODames 710702:04,8(7)
 Kate Nobbenhuis+7,4
8.ASOOptiPaal11502:06,2(8)
 Juliette de Klerk+8,8
9.TRIDames 10'1910502:06,5(9)
 Sabine Loth+9,1
10.NJODames 1011402:06,6(10)
 Cornelie Schnitker+9,2
10.SAUShip Happens11902:06,6(10)
 Maudi van Dorsten+9,2
12.ORCTriggered10802:06,9(12)
 Tesse van den Aker+9,5
13.GYATorpedo10202:07,2(13)
 Liz Spit+9,8
14.GYAOverboord11702:07,3(14)
 Melanie Nolting+9,9
15.SKOSTØRM11002:07,4(15)
 Hannah Hendriks+10,0
16.TRIDames 6'1912202:08,6(16)
 Emma Blekkink+11,2
17.NJODames 1612502:10,5(17)
 Julia Kloeke+13,1
18.ARGArgo Dames B610602:11,6(18)
 Sofie van Dooren+14,2
19.THESchuurboord12402:13,5(19)
 Lisan Cox+16,1
20.TRIDames 12'1911302:15,7(20)
 Lotte Duijsings+18,3
21.GYAAd(t)Nauseam X VOLSLAGEN10402:16,0(21)
 Noëlle Visser+18,6
22.NJODames 1812002:17,1(22)
 Nika Engelen+19,7
23.SKADames 712102:17,4(23)
 Dana Heijboer+20,0
24.NJODames 1211202:21,4(24)
 Emma Engelen+24,0