Startvolgorde 500 meter
De startvolgorde voor de middag is gepubliceerd. Er wordt per twee ploegen gestart waarbij de langzaamste ploegen van de ochtend als eerste starten. Als er een oneven aantal ploegen in het veld starten, start de eerste ploeg van het veld alleen. De snelste van de twee ploegen vaart aan bakboordzijde.

[801] NSRF BB D1 1e ronde

alle ploegen => R2

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.SKADames 2708:30,2(1)R2
 Vivian Meij
2.PROSchieTop1808:49,2(2)R2
 Kiki Drenth+19,0
3.SAUSperzieboot2608:54,4(3)R2
 Noortje van den Bergh+24,2
4.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme1209:06,2(4)R2
 Nine Jit Gardenier+36,0
5.NJODames 21109:07,9(5)R2
 Kim Godoy+37,7
6.ASOGeVaar2509:10,7(6)R2
 laurine jonk+40,5
7.ARGArgo Dames B21509:11,3(7)R2
 Mayra Nagtzaam+41,1
8.PROSho(r)t509:12,5(8)R2
 Marith Huisman+42,3
9.NJODames 5809:14,3(9)R2
 Alyssa Karman+44,1
10.LAGDames 2409:15,1(10)R2
 Evy Spierings+44,9
11.ARGArgo Dames B11309:17,7(11)R2
 Elodie Bergsma+47,5
12.SKADames 52409:20,3(12)R2
 Sophie van Dongen+50,1
13.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie1409:21,9(13)R2
 Tesse Holdrinet+51,7
14.NJODames 42709:28,4(14)R2
 Britt Kraaijeveld+58,2
15.PROXplosief2209:28,9(15)R2
 Aster Wellerdieck+58,7
16.ASOPier Pressure209:32,3(16)R2
 Stella Mukanyangezi+1:02,1
17.THEVINrOw1009:32,9(17)R2
 Maartje de Kleijn+1:02,7
18.PROCalypso309:33,4(18)R2
 Vicky van Heijningen+1:03,2
19.PROChiquita's909:38,2(19)R2
 Susanne Franken+1:08,0
20.GYABRAQUE2009:41,9(20)R2
 Femke Steman+1:11,7
21.SKOBøb de bøuwen1709:43,9(21)R2
 Isa van Andel+1:13,7
22.AEGAegir 41909:52,6(22)R2
 Leonie Koelma+1:22,4
23.GYASCHEURBUIK610:01,5(23)R2
 Femke Haijtema+1:31,3
24.ORCOverstuur2311:41,3(24)R2
 Imke van Hal+3:11,1

[801] NSRF BB D1 2e ronde

pos.codeploeg
slag
nummerfinishverschil
1.SKADames 2701:51,2(1)
 Vivian Meij
2.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme1201:51,3(2)
 Nine Jit Gardenier+0,1
3.PROSchieTop1801:52,5(3)
 Kiki Drenth+1,3
4.ASOGeVaar2501:55,6(4)
 laurine jonk+4,4
5.SKADames 52401:56,7(5)
 Sophie van Dongen+5,5
6.GYABRAQUE2001:56,8(6)
 Femke Steman+5,6
7.NJODames 5801:58,8(7)
 Alyssa Karman+7,6
8.PROSho(r)t501:59,4(8)
 Marith Huisman+8,2
9.NJODames 21101:59,5(9)
 Kim Godoy+8,3
10.THEVINrOw1002:00,0(10)
 Maartje de Kleijn+8,8
11.ARGArgo Dames B11302:01,5(11)
 Elodie Bergsma+10,3
12.LAGDames 2402:02,6(12)
 Evy Spierings+11,4
13.ARGArgo Dames B21502:03,0(13)
 Mayra Nagtzaam+11,8
14.PROCalypso302:03,2(14)
 Vicky van Heijningen+12,0
15.ASOPier Pressure202:03,5(15)
 Stella Mukanyangezi+12,3
16.PROChiquita's902:04,0(16)
 Susanne Franken+12,8
17.AEGAegir 41902:04,1(17)
 Leonie Koelma+12,9
18.PROXplosief2202:06,9(18)
 Aster Wellerdieck+15,7
19.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie1402:07,6(19)
 Tesse Holdrinet+16,4
20.SKOBøb de bøuwen1702:08,4(20)
 Isa van Andel+17,2
21.NJODames 42702:08,6(21)
 Britt Kraaijeveld+17,4
22.SAUSperzieboot2602:11,4(22)
 Noortje van den Bergh+20,2
23.GYASCHEURBUIK602:24,9(23)
 Femke Haijtema+33,7
24.ORCOverstuur2302:46,6(24)
 Imke van Hal+55,4