Sa, 12:30 - Race MASTERS - MW30, MW40, MM30, MM40, MM50 2000 meter

pos.codecrew
stroke
event500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.Livio La PadulaMM3001:33,5(2)03:08,9(2)04:45,5(2)06:22,1(1)
Societa Canottieri Ceresio 01:33,501:35,401:36,601:36,634.0 spm
2.Taimur CantoniMM3001:30,6(1)03:06,2(1)04:43,6(1)06:24,6(2)+2,5
Seeclub Luzern 01:30,601:35,601:37,401:41,033.5 spm
3.Jani PuhakkaMM4001:34,5(4)03:11,7(4)04:49,8(3)06:27,4(3)+5,3
Nordiska Roddf√∂reningen ZH 01:34,501:37,201:38,101:37,631.0 spm
4.Raffaele MercatoMM4001:35,9(6)03:14,5(5)04:53,3(5)06:29,3(4)+7,2
Societa Canottieri Locarno 01:35,901:38,601:38,801:36,136.5 spm
5.Luca PesceMM3001:33,5(2)03:11,1(3)04:53,1(4)06:31,9(5)+9,8
Societa Canottieri Ceresio 01:33,501:37,601:42,001:38,934.0 spm
6.Guido DunckelMM3001:40,4(11)03:21,1(10)05:01,9(8)06:39,5(6)+17,4
privat 01:40,401:40,701:40,801:37,629.0 spm
7.Tobias PaganiMM3001:37,2(8)03:18,8(8)05:01,4(6)06:40,4(7)+18,3
Seeclub Biel 01:37,201:41,601:42,601:39,131.7 spm
8.Marc GrepperMM3001:37,4(9)03:19,4(9)05:01,9(8)06:40,6(8)+18,5
Ruderclub Aarburg 01:37,401:42,001:42,501:38,732.5 spm
9.Thomas WeberMM3001:34,9(5)03:16,9(6)05:01,4(6)06:45,7(9)+23,6
Ruderclub Backbord Mittelland 01:34,901:42,001:44,501:44,334.7 spm
10.Thomas ZeilmannMM5001:40,3(10)03:24,2(11)05:07,6(11)06:46,7(10)+24,6
privat 01:40,301:43,901:43,401:39,228.0 spm
11.Friedrich EggensMM3001:36,0(7)03:18,2(7)05:05,1(10)06:53,6(11)+31,5
CrossFit GVA 01:36,001:42,201:46,901:48,432.2 spm
12.Jonathan IngramMM4001:45,0(15)03:29,3(12)05:14,4(12)06:58,7(12)+36,6
CrossFit GVA 01:45,001:44,301:45,101:44,330.0 spm
13.Jean-Manuel DersyMM5001:43,3(12)03:32,1(13)05:21,0(13)07:08,7(13)+46,6
Ruderclub Erlenbach 01:43,301:48,801:48,901:47,728.0 spm
14.Jan PolaMM4001:45,2(16)03:35,2(16)05:23,7(15)07:09,3(14)+47,2
Nordiska Roddf√∂reningen ZH 01:45,201:50,001:48,501:45,631.5 spm
15.Tobias GrossMM4001:44,8(14)03:33,9(15)05:23,1(14)07:11,5(15)+49,4
Ruderclub Backbord Mittelland 01:44,801:49,101:49,201:48,527.2 spm
16.Joao BalreiraMM3001:44,3(13)03:33,6(14)05:24,7(16)07:20,4(16)+58,3
CrossFit GVA 01:44,301:49,301:51,101:55,832.0 spm
17.Patrick BonguardoMM5001:50,1(18)03:45,0(18)05:40,7(18)07:35,2(17)+1:13,1
Rowing Club Bern 01:50,101:54,901:55,701:54,531.0 spm
18.Olivier von MoosMM5001:49,7(17)03:44,3(17)05:40,2(17)07:35,9(18)+1:13,8
Ruderclub Erlenbach 01:49,701:54,601:55,901:55,627.3 spm
19.Philippe OetikerMM5001:54,8(21)03:51,8(20)05:47,9(19)07:41,6(19)+1:19,5
CrossFit GVA 01:54,801:57,001:56,101:53,832.2 spm
20.Keith DinizMM5001:54,3(19)03:50,4(19)05:49,0(20)07:51,4(20)+1:29,3
CrossFit GVA 01:54,301:56,101:58,602:02,330.3 spm
21.Katerina HoskovaMW3001:54,6(20)03:52,2(21)05:54,1(21)07:52,7(21)+1:30,6
CrossFit GVA 01:54,601:57,602:01,901:58,527.0 spm
22.Elsa EggensMW3002:01,7(22)04:06,7(22)06:13,0(22)08:20,0(22)+1:57,9
CrossFit GVA 02:01,702:05,002:06,302:07,029.5 spm
23.Sonia RibeaudMW4002:10,0(23)04:22,0(23)06:33,5(23)08:46,1(23)+2:24,0
Ruderclub Erlenbach 02:10,002:12,002:11,502:12,629.0 spm