Finale blok 20 minuten uitgesteld
Blok 3 en 4 zullen allebei 20 minuten later van start gaan. De eerste start is nu om 13:45

[SKO] Skøll

nr.veldploeg
slag
020HErv C4+A.H.D. Gerstenat XXXL
Jip Faes
020HErv C4+A.H.D. Gerstenat XL
Max Scot
020HErv C4+A.H.D. Heidrunn
Florian Menso Schalkwijk Molendijk
021DErv C4+Placet Mihi
Elise Damsma
021DErv C4+Nyx A
Fleur Goossens
021DErv C4+Nyx B
Julika Gaus
021DErv C4+Natte Poes
Mien Smit
022OErv C4+SBøøt
Mien Smit
070O1xJip Faes
Stamhøøfd
071O2xRoeibazen
Merlijn Kools
100DErv 8+Skøll DCL8+
Fiep Wesseling
102HE 1xJoost van der Sluis
Skøll 1
102HE 1xJelmer Immeker
Skøll 3
102HE 1xPercijn van Haeringen
Skøll 5
106HE 2xSkøll 1
Sander Halter
106HE 2xSkøll 2
Reinier Broekhuizen
107DE 2xSkøll 1
Linde Deen
107DE 2xSkøll 2
Donya Straatman
107DE 2xSkøll 3
Vivienne Roos
108HE 4-Skøll 1
Lucas Giesberts
108HE 4-Skøll 2
Wallace Santen
108HE 4-Skøll 3
Wytse Algra
109DE 4-Skøll 1
Loïs Hoexum
109DE 4-Skøll 2
Emma Diepeveen
110HErv 8+Skøll HCl8+
Abel van der Hoorn
201DErv 4+Bøllebak
Kim Oomen
202DErv 4+Black Pørl
Yanne Koudijs
202DErv 4+Despø
Selas van Helvoort
212HErv 4+Nøødgeval
Gijs van Heusden
213HErv 4+Berend brakboot
River Hermsen
400DErv 2xTøkyø Drift
Senna Lindner
400DErv 2xEJD'21
Gaia Evers
400DErv 2xDe hørclip van
Claire Fleming
600DErv 1xFrédérique van der Linden
Sølø
610HErv 1xEnzo van Leeuwen
Gerstekracht
800DOnerv C4+Grenzeløos
Juliette Pasley
800DOnerv C4+Gestøørd
Nikki Hellebrekers
810HOnerv C4+Møzes
Joran Mulder
810HOnerv C4+Zippøra
Joost Verheus
951DOnerv C4+Malløten
Jonne Huveneers
953DOnerv C4+Øpslagverliefd
Alaïa Vromans
953DOnerv C4+Diep gezønken
Demi Moll
953DOnerv C4+Anneflør
Maike van Griensven
953DOnerv C4+Øntspøørd
Milou Groote Bromhaar
954DOnerv C4+LASSØ
Lieske Otters
954DOnerv C4+Spice Gørls
Noa Ober
954DOnerv C4+De Escalatievøgels
Silke Looman
954DOnerv C4+Løst
Yamuna van den Dungen
955DOnerv C4+Verdrønken
Kerani Anderegg
961HOnerv C4+Brøødje Døner
Teun Bauling
962HOnerv C4+Bøøtje Føkt-øp
Joris Moerland
962HOnerv C4+Høøg
Sean Bouwer
963HOnerv C4+Lønningpils
Mert Kerem Senisik
963HOnerv C4+Føst
Berend Kramers
964HOnerv C4+Søldaten
Sam van Moorst
teruggetrokken na de loting
102HE 1xMaxim Meijerink
Skøll 2
teruggetrokken voor de loting
102HE 1xAuke Kloosterman
Skøll 4
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!