datumveldver.ploegwijziging
zo 09:29M18 2x AMS Amstel roeier Kiene Remijn is vervangen door Arlette Roos 
zo 09:28M18 1x AMS Amstel 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 08:15D C4+ Klassement ASO TRIGGERED roeier Hester Luinenburg is vervangen door Demi-Jo Smith 
za 23:15D C4+ Klassement ARG Argo 1 roeier Imke Keesmaat is vervangen door Anouk Gierveld
roeier Dani van der Kamp is vervangen door Imke Keesmaat 
za 22:40M18 2x NAA Naarden 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 22:18DCl 8+ OKE Beton '18 roeier Eva Rosa Bian is vervangen door Ilse Rosa Bian 
za 22:16DE 1x NER Nereus ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 08:30D4+ Cat. A GYA Florenza Vanwege uitvallen van een ploeg voor fairness redenen opgeschoven. 
13-04-2018DCl 8+ SKO ClubAd roeier Rowan Linschoten is vervangen door Madeline Mol 
13-04-2018DCl 2x SKO Jelien&Inge ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018J16 4* NAA Naarden/Pampus roeier Jelle Muller is vervangen door Ruben Blokhuis 
13-04-2018J16 1x NAA Naarden 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018DCl 8+ OKE Beton '18 roeier Ilse Rosa Bian is vervangen door Selena Drent
roeier Noesjka Buitenkamp is vervangen door Eva Rosa Bian 
13-04-2018NOOC SB D1 ORC TEMPO roeier Lara Cligge is vervangen door Julya van Doorn 
13-04-2018DCl 1x PHO Marleen Boerboom ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018D 4* PHO Phocas roeier Rebecca van Rijn is vervangen door Lynn Hoppenreijs 
13-04-2018D4+ Cat. B ARG LangeDamesch LekkerDouwe stuur Annelin Kuiper is vervangen door Ralph van Zwieten 
13-04-2018D4+ Cat. B ARG Lekker Douwe stuur Ralph van Zwieten is vervangen door Annelin Kuiper 
13-04-2018D 4* PRO Strak roeier Jitske de Vries is vervangen door Lanke Yin
stuur Lanke Yin is vervangen door Jitske de Vries 
13-04-2018D4+ Cat. A GYA Sloopdames '17 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018HCl 8+ ASO Victoria Octumvirati roeier Melvin Boers is vervangen door Sander Braken
roeier Bram Hof is vervangen door Daan van Veen
roeier Sander Braken is vervangen door Bram Hof 
13-04-2018H C4+ Klassement PRO Donker roeier Glenn Wieme is vervangen door Daan van der Werff
roeier Job Wanders is vervangen door Glenn Wieme 
13-04-2018J16 2x AMS Amstel ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018M18 1x AMS Amstel 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018HCl 8+ NER Heeren Clubacht '18 roeier Thomas Rolink is vervangen door David Jonker 
13-04-2018J18 1x PAM Pampus 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018J18 1x PAM Pampus 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018J16 1x PAM Pampus 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018D 4* LAG Laga roeier Anne Reumer is vervangen door Anastasia Stikkers 
13-04-2018HCl 8+ TRI HCl8+ roeier Rik Nuijten is vervangen door Sam van der Voort
roeier Jonas Vijverberg is vervangen door Kees Wagemans
roeier Jasper Lammers is vervangen door Ben Bresser
roeier Kees Wagemans is vervangen door Jasper Lammers 
13-04-2018H 4+ Cat. A NJO Njord roeier Indy Slooter is vervangen door Ronald Hendriks 
13-04-2018DCl 2x NJO Njord 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
13-04-2018HCl 2x THE Kernkraft 400 roeier Jeroen Brzoskowski is vervangen door Mark Hulsbos 
13-04-2018HCl 8+ ORC Heren Clubacht roeier Maxim Landweer is vervangen door Bento Noldus
roeier Thijs Rijnders is vervangen door Max de Groot
roeier Rutger Pott is vervangen door Olivier van der Sijs
roeier Perrin Keesmaat is vervangen door Niels Bakker
roeier roel Sips is vervangen door Perrin Keesmaat
roeier Olivier van der Sijs is vervangen door Rutger Pott
roeier Max de Groot is vervangen door Thijs Rijnders
roeier Bento Noldus is vervangen door Maxim Landweer 
11-04-2018HOnerv C4+ SKO ØDØL ploeg is teruggetrokken na de loting 
10-04-2018NOOC SB H2 AEG Aegir 3 ploeg is overgeschreven van veld 852 (NOOC SB D2) naar veld 952 (NOOC SB H2)