Wees op tijd
Kom op tijd (bij de start). Veel ploegen zijn te laat. Er wordt niet gewacht bij de start. Wisselen van boten binnen je vereniging of tussen verenigingen is eigen verantwoordelijkheid.
Opgelet!

Vanaf 15:35 zullen alle finales in time trial over 1900 meter worden geroeid. In verband met de toenemende wind is het niet mogelijk om een 2000 meter vanuit vaste start te doen.

[901] HOnerv C4+ (NSRF BB Poule 1) time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.ORCBaute Couture1801:57,36(1)04:00,56(1)FA
 Bart Ruumpol02:03,20
2.PROGlorizon1702:00,54(2)04:08,25(2)FA
 Midas van Winden02:07,71+7,69
3.THEPapa's Riem1902:03,39(3)04:10,57(3)FA
 Luuk Schellen02:07,18+10,01
4.ORCRILFs102:03,45(4)04:13,02(4)FA
 Sander Geurts02:09,57+12,46
5.ARGArgo 52302:05,69(5)04:13,57(5)FA
 Joeri Kloosterman02:07,88+13,01
6.ARGArgo 21502:06,53(10)04:14,57(6)FA
 Jort Janssen02:08,04+14,01
7.THEPilseidon2102:06,18(7)04:14,78(7)FA
 Tom Harmsen02:08,60+14,22
8.LAGHeren 3302:09,30(13)04:15,12(8)FA
 Guus De Heer02:05,82+14,56
9.SKAHeren 31202:05,81(6)04:15,61(9)FB
 Bram-marten Kuit02:09,80+15,05
10.LAGHeren 10702:06,27(8)04:17,06(10)FB
 Joost Couwenberg02:10,79+16,50
11.PROBaktief902:06,41(9)04:18,04(11)FB
 Raúl Smakman02:11,63+17,48
12.ORCUsain Boot502:09,00(12)04:18,09(12)FB
 Mats Kampschoer02:09,09+17,53
13.EURZinktuig XXI1102:08,68(11)04:18,84(13)FB
 Eize van der Zee02:10,16+18,28
14.PROPanthera Potentia2--04:19,04(14)FB
 Bram van de Vrie+18,48
15.PROMaxies Tijgers402:11,80(18)04:21,31(15)FB
 Pascal Bouman02:09,51+20,75
16.NERNereus2002:11,26(15)04:22,21(16)FB
 Ruben Genet02:10,95+21,65
17.ASOBacksplash Boys802:11,49(16)04:23,71(17)FC
 Mike den Breejen02:12,22+23,15
18.PRODe SCHIEters2402:09,80(14)04:24,10(18)FC
 Wolf van Strijen02:14,30+23,54
19.LAGHeren 81602:13,25(20)04:25,00(19)FC
 Jesper Smits02:11,75+24,44
20.PELLentebak1402:11,61(17)04:26,31(20)FC
 Malte Nielsen02:14,70+25,75
21.PROFlamma2202:11,91(19)04:26,39(21)FC
 Douwe Marsman02:14,48+25,83
22.TRIheren 2'231002:38,21(21)05:24,46(22)FC
 Douwe Böger02:46,25+1:23,90
PROUitgeselecteerd6 uitgesloten
 Tjeu de Sauvage-Nolting

za 10:15 - race 111 - [901] HOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PRODe SCHIEters[5]02:07,02(1)04:23,27(1)06:40,10(1)08:53,06(1)
 Wolf van Strijen02:16,2502:16,8302:12,96
2.ASOBacksplash Boys[4]02:09,68(2)04:27,54(2)06:46,43(2)09:01,78(2)
 Mike den Breejen02:17,8602:18,8902:15,35+8,72
3.PELLentebak[6]02:12,74(4)04:31,97(3)06:49,97(3)09:06,81(3)
 Malte Nielsen02:19,2302:18,0002:16,84+13,75
4.LAGHeren 8[3]02:17,03(5)04:37,37(5)06:54,84(5)09:10,38(4)
 Jesper Smits02:20,3402:17,4702:15,54+17,32
5.PROFlamma[2]02:10,83(3)04:32,15(4)06:54,24(4)09:11,60(5)
 Douwe Marsman02:21,3202:22,0902:17,36+18,54
6.TRIheren 2'23[7]02:30,59(6)05:16,83(6)08:11,48(6)10:52,24(6)
 Douwe Böger02:46,2402:54,6502:40,76+1:59,18

za 10:25 - race 112 - [901] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKAHeren 3[4]01:59,94(1)04:07,36(1)06:19,50(1)08:29,11(1)
 Bram-marten Kuit02:07,4202:12,1402:09,61
2.ORCUsain Boot[6]02:05,45(2)04:15,60(2)06:27,28(2)08:33,30(2)
 Mats Kampschoer02:10,1502:11,6802:06,02+4,19
3.EURZinktuig XXI[2]02:06,02(3)04:18,03(3)06:32,65(3)08:44,15(3)
 Eize van der Zee02:12,0102:14,6202:11,50+15,04
4.PROBaktief[3]02:10,32(5)04:19,68(4)06:36,07(4)08:50,28(4)
 Raúl Smakman02:09,3602:16,3902:14,21+21,17
5.PROMaxies Tijgers[1]02:06,24(4)04:20,87(6)06:39,69(6)08:50,92(5)
 Pascal Bouman02:14,6302:18,8202:11,23+21,81
6.PROPanthera Potentia[7]02:16,31(8)04:28,08(8)06:38,46(5)08:51,82(6)
 Bram van de Vrie02:11,7702:10,3802:13,36+22,71
7.NERNereus[8]02:10,32(5)04:24,54(7)06:43,00(7)08:58,83(7)
 Ruben Genet02:14,2202:18,4602:15,83+29,72
8.LAGHeren 10[5]02:10,32(5)04:20,31(5)06:50,21(8)09:03,47(8)
 Joost Couwenberg02:09,9902:29,9002:13,26+34,36

za 10:35 - race 113 - [901] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCBaute Couture[5]01:56,31(1)04:02,94(1)06:08,19(1)08:11,00(1)
 Bart Ruumpol02:06,6302:05,2502:02,81
2.PROGlorizon[4]02:00,84(2)04:07,61(2)06:13,08(2)08:15,04(2)
 Midas van Winden02:06,7702:05,4702:01,96+4,04
3.THEPapa's Riem[6]02:01,06(3)04:10,61(3)06:21,97(3)08:27,26(3)
 Luuk Schellen02:09,5502:11,3602:05,29+16,26
4.ORCRILFs[3]02:05,07(5)04:16,98(4)06:28,35(4)08:34,47(4)
 Sander Geurts02:11,9102:11,3702:06,12+23,47
5.LAGHeren 3[1]02:05,65(6)04:18,29(5)06:31,09(6)08:35,41(5)
 Guus De Heer02:12,6402:12,8002:04,32+24,41
6.ARGArgo 5[7]02:04,23(4)04:19,20(6)06:30,77(5)08:36,07(6)
 Joeri Kloosterman02:14,9702:11,5702:05,30+25,07
7.ARGArgo 2[2]02:07,12(8)04:20,62(8)06:34,83(7)08:41,84(7)
 Jort Janssen02:13,5002:14,2102:07,01+30,84
8.THEPilseidon[8]02:06,17(7)04:20,26(7)06:35,38(8)08:42,74(8)
 Tom Harmsen02:14,0902:15,1202:07,36+31,74