Wees op tijd
Kom op tijd (bij de start). Veel ploegen zijn te laat. Er wordt niet gewacht bij de start. Wisselen van boten binnen je vereniging of tussen verenigingen is eigen verantwoordelijkheid.
Opgelet!

Vanaf 15:35 zullen alle finales in time trial over 1900 meter worden geroeid. In verband met de toenemende wind is het niet mogelijk om een 2000 meter vanuit vaste start te doen.

za 09:45 - race 106 - [101] HErv 8+ voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 2[6]01:39,92(1)03:27,86(1)05:18,78(1)07:07,14(1)FA
 Sybren van Doorn01:47,9401:50,9201:48,36
2.TRIheren clubacht'23[4]01:43,32(3)03:31,81(3)05:21,90(2)07:07,59(2)FA
 Thijs Brok01:48,4901:50,0901:45,69+0,45
3.SKASkadi[5]01:43,60(4)03:33,30(5)05:23,63(3)07:09,52(3)FA
 Jochem Stenvert01:49,7001:50,3301:45,89+2,38
4.ASOACHTerlijk met passie[3]01:44,30(5)03:33,10(4)05:24,96(5)07:11,08(4)FA
 Lieuwe Tabbers01:48,8001:51,8601:46,12+3,94
5.AEGAegir[2]01:41,71(2)03:31,48(2)05:24,61(4)07:12,23(5)FB
 Tjalling Jan Veldhuis01:49,7701:53,1301:47,62+5,09
6.PELBaan Acht[7]01:51,51(6)03:45,19(6)05:41,16(6)07:36,28(6)FB
 Pieter Marijt01:53,6801:55,9701:55,12+29,14

za 09:50 - race 107 - [101] HErv 8+ voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROHeerenclubacht Ambetant[6]01:32,04(1)03:11,11(1)04:51,50(1)06:36,14(1)FA
 Abe Hoogeveen01:39,0701:40,3901:44,64
2.NERNereus[4]01:36,50(2)03:20,74(2)05:07,73(2)06:55,90(2)FA
 Diederik Vasbinder01:44,2401:46,9901:48,17+19,76
3.LAGHeren Club 8+[5]01:39,40(4)03:23,95(3)05:09,34(3)06:56,34(3)FA
 Hugo Snelder01:44,5501:45,3901:47,00+20,20
4.SKOHeren Clubacht[3]01:40,75(6)03:27,37(5)05:13,27(4)07:02,39(4)FA
 Lucas van Velsen01:46,6201:45,9001:49,12+26,25
5.ORCHeren Clubacht '23[7]01:36,81(3)03:24,17(4)05:13,76(5)07:04,56(5)FB
 Niek Huisman01:47,3601:49,5901:50,80+28,42
6.NJONjord 1[1]01:42,32(7)03:28,05(7)05:17,79(6)07:07,34(6)FB
 Peter Vonk01:45,7301:49,7401:49,55+31,20
7.PROAandacht[2]01:39,65(5)03:28,04(6)05:19,63(7)07:08,67(7)FB
 Lars de Vries01:48,3901:51,5901:49,04+32,53

za 13:35 - race 125 - [101] HErv 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONjord 1[3]01:44,20(4)03:26,62(3)05:15,62(3)06:57,94(1)
 Peter Vonk01:42,4201:49,0001:42,32
2.ORCHeren Clubacht '23[5]01:39,50(1)03:22,57(1)05:13,93(1)06:59,79(2)
 Niek Huisman01:43,0701:51,3601:45,86+1,85
3.AEGAegir[4]01:42,23(2)03:24,79(2)05:15,29(2)07:01,27(3)
 Tjalling Jan Veldhuis01:42,5601:50,5001:45,98+3,33
4.PROAandacht[7]01:42,88(3)03:27,86(4)05:20,39(4)07:07,55(4)
 Lars de Vries01:44,9801:52,5301:47,16+9,61
5.PELBaan Acht[6]01:52,08(5)03:45,16(5)05:44,12(5)07:36,74(5)
 Pieter Marijt01:53,0801:58,9601:52,62+38,80

za 13:45 - race 126 - [101] HErv 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROHeerenclubacht Ambetant[5]01:32,40(1)03:12,04(1)04:54,48(1)06:34,64(1)
 Abe Hoogeveen01:39,6401:42,4401:40,16
2.NERNereus[3]01:37,09(2)03:22,28(2)05:09,09(2)06:51,77(2)
 Diederik Vasbinder01:45,1901:46,8101:42,68+17,13
3.LAGHeren Club 8+[2]01:40,04(4)03:24,86(3)05:10,83(3)06:54,08(3)
 Hugo Snelder01:44,8201:45,9701:43,25+19,44
4.TRIheren clubacht'23[6]01:38,97(3)03:25,74(4)05:14,72(4)06:58,75(4)
 Thijs Brok01:46,7701:48,9801:44,03+24,11
5.SKOHeren Clubacht[1]01:42,83(7)03:28,19(6)05:15,90(5)07:00,82(5)
 Lucas van Velsen01:45,3601:47,7101:44,92+26,18
6.ASOACHTerlijk met passie[8]01:40,59(5)03:27,85(5)05:16,55(6)07:01,69(6)
 Lieuwe Tabbers01:47,2601:48,7001:45,14+27,05
7.SKASkadi[7]01:43,25(8)03:30,60(7)05:19,91(7)07:02,59(7)
 Jochem Stenvert01:47,3501:49,3101:42,68+27,95
8.NJONjord 2[4]01:42,15(6)03:30,93(8)05:23,61(8)07:14,45(8)
 Sybren van Doorn01:48,7801:52,6801:50,84+39,81