za 08:30 - NOOC SB D4 voorwedstrijd

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC, 25 - 32 => FD, overige => FE

codeploeg
slag
nummer
OKEDe Watertijgers[910]
 Puck Heerkens
PHOIn Rep en Roer[911]
 Mila van Lieshout
SKOLørelei[912]
 Jolien Janssen
OKEChivo[913]
 Myrthe Koopman
TRIDames 10 '18[914]
 Eline de Haan
AMPAmphitrite[915]
 Judy Steur
VIDVidar 4[916]
 Rinke Schoffelmeer
ORCTipsea[917]
 Emma - Bungenberg de Jong
ARGSmarprachtige Fuut[918]
 Susanne Bouwman
GYAÉpique[919]
 Marjolein Viersen
NERNereus 1[920]
 Anouck Rietveld
NJODames 19[921]
 Fleur Harmsen
GYAElla Fila[922]
 Esther Noome
ARGPakjesboot 12[923]
 Julia Suijs
AEGAegir 10[924]
 Merijnen Sonneveldt
TRIDames 12 '18[925]
 Maud van Voskuijlen
VIDVidar 1[926]
 Iris van den Hurk
AEGAegir 6[927]
 Aisling Adinda Hop
VIDVidar 2[928]
 Laurie Smeets
TRIDames 14 '18[929]
 Mijntje Lammen
VIDVidar 3[930]
 Melina Akkermans
AEGAegir 5[931]
 Maud Reimink
SKOKanthari[932]
 Marjet Opdam
GYAA.V.I.U.M.[933]
 Merle Kamp
LAGDames 7[934]
 Kim Handelé
SKOBløb[935]
 Sabine Schootemeijer
NJODames 15[936]
 Floor Hoekstra
SKODøry[937]
 Eva van Uum
ARGBootje Beleg[938]
 Britt van Zelst
PELThe Rowing Stones[939]
 Sascha Keereweer
SKOSTØEIPØEZEN[940]
 Maria Olthaar
PHOPherowcious[941]
 Robin van der Holst
NERNereus 3[942]
 Anne ter Schure
NJODames 17[943]
 Margot van Laer
SKADamesch 9[944]
 Kim Van der Heijden

za 11:00 - NOOC SB D4 E-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[4]AEGAegir 5[931]
 Maud Reimink
[5]AEGAegir 6[927]
 Aisling Adinda Hop
[6]SKADamesch 9[944]
 Kim Van der Heijden

za 11:05 - NOOC SB D4 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOIn Rep en Roer[911]
 Mila van Lieshout
[2]SKOKanthari[932]
 Marjet Opdam
[3]VIDVidar 4[916]
 Rinke Schoffelmeer
[4]SKOSTØEIPØEZEN[940]
 Maria Olthaar
[5]NJODames 19[921]
 Fleur Harmsen
[6]VIDVidar 1[926]
 Iris van den Hurk
[7]ORCTipsea[917]
 Emma - Bungenberg de Jong
[8]ARGBootje Beleg[938]
 Britt van Zelst

za 11:10 - NOOC SB D4 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAÉpique[919]
 Marjolein Viersen
[2]LAGDames 7[934]
 Kim Handelé
[3]SKODøry[937]
 Eva van Uum
[4]VIDVidar 2[928]
 Laurie Smeets
[5]AEGAegir 10[924]
 Merijnen Sonneveldt
[6]GYAElla Fila[922]
 Esther Noome
[7]TRIDames 14 '18[929]
 Mijntje Lammen
[8]NJODames 15[936]
 Floor Hoekstra

za 11:20 - NOOC SB D4 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NERNereus 3[942]
 Anne ter Schure
[2]NERNereus 1[920]
 Anouck Rietveld
[3]VIDVidar 3[930]
 Melina Akkermans
[4]GYAA.V.I.U.M.[933]
 Merle Kamp
[5]PHOPherowcious[941]
 Robin van der Holst
[6]PELThe Rowing Stones[939]
 Sascha Keereweer
[7]TRIDames 12 '18[925]
 Maud van Voskuijlen
[8]OKEChivo[913]
 Myrthe Koopman

za 11:25 - NOOC SB D4 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRIDames 10 '18[914]
 Eline de Haan
[2]NJODames 17[943]
 Margot van Laer
[3]ARGPakjesboot 12[923]
 Julia Suijs
[4]AMPAmphitrite[915]
 Judy Steur
[5]SKOLørelei[912]
 Jolien Janssen
[6]OKEDe Watertijgers[910]
 Puck Heerkens
[7]ARGSmarprachtige Fuut[918]
 Susanne Bouwman
[8]SKOBløb[935]
 Sabine Schootemeijer