datumveldver.ploegwijziging
zo 14:59LDEj 4* SKA Skadi/Vidar roeier Tessa Bienfait is vervangen door Sietske Fresow 
zo 14:19H2eDiv 8+ LAG Laga roeier Peter Kolsters is vervangen door Niek Moesker 
zo 12:32DVD 8+ WIL Willem III roeier Cindy Rip is vervangen door Laurien Vermulst 
zo 12:21DEj 8+ NJO Njord roeier Tiki Blom is vervangen door Anne-Roos Kersbergen 
zo 11:39H2eDiv 8+ LAG Laga roeier Sietse de Vilder is vervangen door Peter Kolsters 
zo 09:30DVC 4* TRO Tromp roeier Marike van der Schee is vervangen door Anja van der Keijl 
zo 09:28H2eDiv 8+ PRO Proteus/Skøll roeier Carlo de Beer is vervangen door Sander van Dijk 
zo 08:26LD2eDiv 4* OKE Okeanos/Skøll ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 08:20LDEj 4* SKA Skadi/Vidar roeier Rebecca Bronder is vervangen door Tessa Bienfait.
Kunnen niet meer inwegen: doen buiten mededinging mee 
zo 08:07LDEj 4* ASO Asopos roeier Jacqueline van Hees is vervangen door Lindsay Mulder 
zo 08:04LDEj 4* NJO Njord/Asopos/Laga ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 07:57HVG 8+ HOO Hoop/Nereus roeier Herman Buss is vervangen door Ted Landaal
roeier Frank Mulder is vervangen door Bram Los 
zo 07:45LDEj 4* VID Vidar ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 07:44DEj 8+ TRI Triton roeier Karin Hoogendoorn is vervangen door Eva den Uijl 
zo 07:42D2eDiv 8+ TRI Triton ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 07:38LDEj 4* SKO Skøll stuur Rosa Wartena is vervangen door Laura Koppe 
zo 07:26LHEj 8+ VID Vidar roeier Tobias Toonen is vervangen door Kris Verstijnen 
zo 07:25D1eDiv 4* VID Vidar/Boreas/Nereus roeier Gabrielle Rebecca Foster is vervangen door Naomi de Fouw 
zo 07:24HCl 8+ ORC Orca roeier Niels Bakker is vervangen door Bento Noldus
roeier Maxim Landweer is vervangen door Niels Bakker 
za 19:20HVG 8+ RIJ Rijnland roeier Adriaan ten Bruggencate is vervangen door Herman van Kleffens 
za 19:19HVG 8+ RIJ Rijnland/Njord roeier Harry Kolk is vervangen door Gerbrand Moeyes
roeier Ernst Ford is vervangen door Kees de Bruijn
roeier Kees in 't Veld is vervangen door Adriaan ten Bruggencate 
za 15:23HVD 8+ RIC RIC roeier Jeroen BeliĆ«n is vervangen door Adrien Gassama
roeier Frank Termeulen is vervangen door Roel van der Steen
inschrijving is gewijzigd naar HVD 8+ 
za 15:19H2eDiv 8+ SKO Skøll/Gyas roeier Ramon Stolk is vervangen door Mark Nijmeijer 
za 14:29LHEj 8+ NJO Njord roeier Damien Kolfoort is vervangen door Yoshua Harry
roeier Yoshua Harry is vervangen door Damien Kolfoort 
za 14:15HEj 8+ ORC Orca/Proteus stuur Mina Boogaard is vervangen door Nynke Kok 
za 14:06D2eDiv 8+  NUI Galway BC stuur Shannon Sheridan gewijzigd naar Norma Heaney  
za 12:01HVC 8+ HOO Hoop/Nereus roeier Govert Barents is vervangen door Peter Boeken
roeier Simon Breure is vervangen door Tiejo Keppler 
za 11:45HVF 8+ RIJ Rijnland/Tromp/Hoop roeier Job Dresden is toegevoegd
stuur Fieke Mus is toegevoegd 
za 10:47HEj 8+ LAG Laga/Pelargos roeier Jannick Zwetsloot is vervangen door Pepijn Klop
roeier Floris-rene van Strien is vervangen door Jelle Freund
roeier Pepijn Klop is vervangen door Jannick Zwetsloot
roeier Jelle Freund is vervangen door Floris-rene van Strien 
za 10:17HVC 8+ HOO Hoop 1 roeier Hans Damen is vervangen door Jan Leerling 
za 08:47DCl 8+ TRI Triton roeier Amy Hack is vervangen door Ragna Hoogenboom
roeier Marike Blanken is vervangen door Julia van der Haagen
roeier Demi Albersnagel is vervangen door Celine van der Hijden
roeier Suzanne Hartman is vervangen door Marie de Munck
roeier Marie de Munck is vervangen door Suzanne Hartman
roeier Celine van der Hijden is vervangen door Demi Albersnagel
roeier Julia van der Haagen is vervangen door Marike Blanken
roeier Ragna Hoogenboom is vervangen door Amy Hack
stuur Amber Markus is vervangen door Valerie Claessens 
za 08:16DVD 4* RIC RIC 1 roeier Carla Weber is vervangen door Mirjam van Klink
roeier Mirjam van Klink is vervangen door Nanja Emke
stuur Nanja Emke is vervangen door Edith Koot 
09-03-2018H1eDiv 8+ NER Nereus roeier Dirk Uittenbogaard is vervangen door Vincent van der Want 
09-03-2018HCl 8+ ORC Orca roeier Rutger Pott is vervangen door Jelle Kooistra