zo 10:00 - race 1 - SB, EJ, SA, OJ Time Trial

codeploeg
slag
veld
nummer
Martijn Et AlSB[1]
 BM8+
SA[2]
 LM4x
Njord/LagaSB[3]
 BM4-
Max/MaximeSB[4]
 BLM2x
Hidde/NathanSB[5]
 BLM2x
Stefan/VictorSB[6]
 BLM2x
SA[7]
 LW4x
SB[8]
 BW4-
OlleSB[9]
 BM1x
JoostSB[10]
 BM1x
DavidSB[11]
 BLM1x
HilmarSB[12]
 BLM1x
Ilse HannahSB[13]
 BLW2x
IrisSA[14]
 LW1x
FemkeSA[15]
 LW1x
AnneSB[16]
 BW1x
WillemijnSB[17]
 BW1x
JodySB[18]
 BW1x
AlexSB[19]
 BW1x
LisaSB[20]
 BW1x
SKOBrecht van KuijkOJ[21]
 M1x Skøll
OKEDries BeerOJ[23]
 B1x Okeanos
OKERuben WeijersOJ[24]
 B1x Okeanos
SKOSamuel NijhuisOJ[26]
 LB1x Skøll
SKOConnor van RooijEJ[27]
 LB1x Skøll
SKOArlette RoosOJ[28]
 BW1x Skøll
NERAnne KooijengaEJ[29]
 DB1x Nereus
SKOMaxime PrengerOJ[30]
 LDG1x Skøll
SKOLuc VermeerOJ[31]
 LG2- Skøll
NERTed de KruijkOJ[32]
 Dev2x Nereus
OKESander BoelsmaOJ[33]
 LDev2x Okeanos
NERJoseph ScullOJ[34]
 LDev2x Nereus
SKOJur DusseldorpOJ[35]
 LDev2x Skøll
SKOEmmaOJ[36]
 DDev2x Skøll
OKEAurianne PutsOJ[37]
 LDG2x Okeanos
SKOCarolineOJ[38]
 DB2x Skøll
SKOAnoukOJ[39]
 LDDev2x Skøll
SKOCarlijnOJ[40]
 LDB2x Skøll
NERRainer PotsEJ[41]
 EJZ 8+ Nereus
SKOFleur BleekerEJ[42]
 EJLD4* Skøll
OKELotte BosEJ[43]
 EJLD4* Okeanos
NERMarijn KoxOJ[45]
 G8+ Nereus
SKOAshley RijstOJ[46]
 DE4- Skøll
OKERosemarijn PruijsOJ[47]
 DDev4- Okeanos
OKEMaryse KempersOJ[48]
 DDev4- Okeanos
SKOIrisOJ[49]
 DDev4- Skøll
SKODaniel VersluisOJ[50]
 G8+ Skøll
SKOYannickEJ[51]
 EJZ 8+ Skøll
NERNorbert BolierEJ[52]
 EJZ 8+ Nereus
SKOLucas DuifsEJ[54]
 EJL 8+ Skøll
NERBauke van BreukelenEJ[55]
 EJL 8+ Nereus
OKELauren van der LeiEJ[56]
 EJL 8+ Okeanos
SKOEmma Van Der VorstEJ[57]
 EJD 8+ Skøll
OKEWillemijn de GraafEJ[58]
 EJD 8+ Okeanos
NERRoos AlgeraEJ[59]
 EJD 8+ Nereus
SKOMaarten StorkOJ[]
 BLM1x Skøll

zo 15:45 - race 13 - OJ, EJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[4]SKOMaxime PrengerOJ[30]
 LDG1x Skøll
[5]NERAnne KooijengaEJ[29]
 DB1x Nereus

zo 15:51 - race 15 - OJ, EJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[5]SKOConnor van RooijEJ[27]
 LB1x Skøll

zo 15:54 - race 16 - [001] EJ Final

baancodeploeg
slag
nummer
[4]OKELotte Bos[43]
 EJLD4* Okeanos
[5]SKOFleur Bleeker[42]
 EJLD4* Skøll

zo 16:06 - race 20 - OJ, EJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[4]SKOJur DusseldorpOJ[35]
 LDev2x Skøll
[5]OKESander BoelsmaOJ[33]
 LDev2x Okeanos
[6]NERJoseph ScullOJ[34]
 LDev2x Nereus

zo 16:09 - race 21 - OJ, EJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[4]SKOBrecht van KuijkOJ[21]
 M1x Skøll
[5]NERTed de KruijkOJ[32]
 Dev2x Nereus
[6]NERRainer PotsEJ[41]
 EJZ 8+ Nereus

zo 16:12 - race 22 - OJ, EJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[4]SKOEmma Van Der VorstEJ[57]
 EJD 8+ Skøll
[5]OKEWillemijn de GraafEJ[58]
 EJD 8+ Okeanos
[6]NERRoos AlgeraEJ[59]
 EJD 8+ Nereus

zo 16:15 - race 23 - EJ, OJ Final

baancodeploeg
slag
veld
nummer
[4]SKODaniel VersluisOJ[50]
 G8+ Skøll
[5]NERMarijn KoxOJ[45]
 G8+ Nereus

zo 16:18 - race 24 - [001] EJ Final

baancodeploeg
slag
nummer
[4]SKOLucas Duifs[54]
 EJL 8+ Skøll
[5]OKELauren van der Lei[56]
 EJL 8+ Okeanos
[6]NERBauke van Breukelen[55]
 EJL 8+ Nereus

zo 16:21 - race 25 - [001] EJ Final

baancodeploeg
slag
nummer
[4]SKOThomas[53]
 EJZ 8+ Skøll
[5]NERNorbert Bolier[52]
 EJZ 8+ Nereus