zondag

14 maart 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
OKE2Eerstejaars lichte dames dubbel vier metLDEj 4*1900 meter07:14,27e
Lotte Bos
OKE1Middengroep dames beginnelingen vier metMGD B4+1900 meter07:33,411e
Sabine Mostert
OKE1Middengroep dames beginnelingen vier metMGD B4+250 meter00:52,88e
Sabine Mostert
OKE2Eerstejaars lichte dames dubbel vier metLDEj 4*250 meter00:53,79e
Lotte Bos
OKE3Middengroep dames gevorderden twee zonderMGD G2-1900 meter07:24,19e
Fréderique Pals
OKE4Eerstejaars lichte dames dubbel tweeEJLD 2x1900 meter08:28,715e
Julia Klaasen
OKE5Rosemarijn PruijsMGD 1x1900 meter07:57,114e
Middengroep dames skiff
OKE5Rosemarijn PruijsMGD 1x250 meter00:57,313e
Middengroep dames skiff
OKE4Eerstejaars lichte dames dubbel tweeEJLD 2x250 meter01:00,715e
Julia Klaasen
OKE3Middengroep dames gevorderden twee zonderMGD G2-250 meter00:54,711e
Fréderique Pals
OKE7Middengroep dames dubbel tweeMGD 2x1900 meter07:23,08e
OKE6Eerstejaars licht heren twee zonderEJL 2-1900 meter07:55,613e
Rens Groot
OKE8Lichte Anna's dubbel tweeLD 2x1900 meter07:35,812e
Anna Prins
OKE7Middengroep dames dubbel tweeMGD 2x250 meter00:54,410e
OKE6Eerstejaars licht heren twee zonderEJL 2-250 meter00:58,714e
Rens Groot
OKE8Lichte Anna's dubbel tweeLD 2x250 meter00:57,212e
Anna Prins
OKE11Dames club achtDCl 8+1900 meter07:29,210e
Leonie Reus
OKE10Eerstejaars dames achtEJD 8+1900 meter06:50,06e
Cécile Bras
OKE9Middengroep lichte dames dubbel vierMGLD 4x1900 meter06:40,05e
Emma Huijben
OKE9Middengroep lichte dames dubbel vierMGLD 4x250 meter00:46,95e
Emma Huijben
OKE10Eerstejaars dames achtEJD 8+250 meter00:48,66e
Cécile Bras
OKE11Dames club achtDCl 8+250 meter00:51,97e
Leonie Reus
OKE18Jarno VelthuisEJZ 1x1900 meter08:55,116e
eerstejaars zwaar skiff
OKE12Middengroep heren dubbel vierMGL 4x1900 meter05:57,72e
Dries Beer
OKE13Eerstejaars zware heren achtHEj 8+1900 meter05:56,71e
Martijn Strijbosch
OKE18Jarno VelthuisEJZ 1x250 meter01:05,716e
eerstejaars zwaar skiff
OKE12Middengroep heren dubbel vierMGL 4x250 meter00:42,72e
Dries Beer
OKE13Eerstejaars zware heren achtHEj 8+250 meter00:41,81e
Martijn Strijbosch
OKE17Dames Top C4+DTop C4+1000 meter04:08,12e
Bregje Rijvers
OKE16Heren Top C4+HTop C4+1000 meter03:57,11e
Raymon Bordes
OKE16Heren Top C4+HTop C4+250 meter00:51,51e
Raymon Bordes
OKE17Dames Top C4+DTop C4+250 meter00:58,22e
Bregje Rijvers
OKE14Middengroep dames achtMGD 8+1900 meter06:19,64e
Vera Schuit
OKE15Eerstejaars lichte heren achtLHEj 8+1900 meter06:15,73e
Pim Erades
OKE14Middengroep dames achtMGD 8+250 meter00:45,34e
Vera Schuit
OKE15Eerstejaars lichte heren achtLHEj 8+250 meter00:44,53e
Pim Erades