@ Colgan Foundation Oceania Indoor Rowing Championship
entries
draw
results
updates
matrix
per event
per country
[AUS] Australia
no.
event
crew
stroke
M U19
Bradley Moran
Australia
M U19
Adam Holland
Australia
M PR1
Tristin Condon
Australia
M30
Matt Dickie
Australia
M40
Michael Marsh
Australia
M40
Nick Love
Australia
M50
Mark Fountaine
Australia
M55
Peter Hurley
Australia
M70
Neal Christopher Johnston
Australia
M70
Peter Beare
Australia
M75
George Petelin
Australia
LM30
Luke Schofield
Australia
LM30
Alex Michalak
Australia
LM50
Jamie Hammond
Australia
LM50
Hamish Gawne
Australia
LM50
Mathew Kaley
Australia
LM55
Paul Carthage Hurley
Australia
LM60
Bill Nugent
Australia
LM75
Peter Sheean
Australia
W PR2
Kathryn Ross
Australia
W PR3
Ruby Sutherland
Australia
W30
Alex Hardy
Australia
W30
Jacqueline Rees
Australia
W40
Andrea Gynn
Australia
W40
Helen Pearce
Australia
W50
Kerry Knowler
Australia
W50
Julie Anne Bailey
Australia
W55
Lesley Duffy
Australia
W60
Christine Tarbett-Buckley
Australia
W60
Sharon Anne Jones
Australia
W65
Maria Scarlett
Australia
LW40
Emily Harridge
Australia
LW60
Shelley Cornish
Australia
LW60
Lindy Hou
Australia
LW80
Anne Cresswell
Australia
M
Jack Whitehead
Australia
M
Lachlan Wells
Australia
M
Joel Smith
Australia
M PR1
Tristin Condon
Australia
M40
Michael Marsh
Australia
M40
Nick Love
Australia
M40
Ben Farinazzo
Australia
M50
Mark Fountaine
Australia
M55
Peter Hurley
Australia
M60
Michael Woodward
Australia
M70
Peter Beare
Australia
LM
William Legge
Australia
LM
Benjamin Smith
Australia
LM30
Alex Michalak
Australia
LM30
Luke Schofield
Australia
LM40
Shannon Reid
Australia
LM40
Sven Wittchen
Australia
LM50
Jamie Hammond
Australia
LM50
Mathew Kaley
Australia
LM55
Paul Carthage Hurley
Australia
LM60
Bill Nugent
Australia
LM75
Peter Sheean
Australia
W U19
LilyRose Hall Krause
Australia
W PR3
Ruby Sutherland
Australia
W30
Jacqueline Rees
Australia
W40
Andrea Gynn
Australia
W40
Michelle Hoare
Australia
W40
Helen Pearce
Australia
W50
Kerry Knowler
Australia
W50
Julie Anne Bailey
Australia
W50
Caroline Byrne
Australia
W60
Christine Tarbett-Buckley
Australia
W60
Sharon Anne Jones
Australia
W65
Maria Scarlett
Australia
W85
Pamela Agostini
Australia
LW40
Emily Harridge
Australia
LW60
Shelley Cornish
Australia
LW60
Lindy Hou
Australia
LW80
Anne Cresswell
Australia
withdrawn after draw
M U23
Chace Eldridge
Australia
withdrawn after draw
M PR3
Andrew Brett Tebbit
Australia
withdrawn after draw
W50
Caroline Byrne
Australia
withdrawn after draw
M U23
Chace Eldridge
Australia
withdrawn after draw
M PR3
Andrew Brett Tebbit
Australia
withdrawn after draw
M50
David De Vries
Australia
withdrawn after draw
LM50
Peter Roberts
Australia
withdrawn after draw
JW16
Ella McKenzie
Australia
Try the beta version of our
new regatta site
!