@ NSRF Slotwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
2 juli 2022
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SKO
Skøll
DTal 8+
voorwedstrijd 1
[6]
07:37,22
4e
Eline Goudsmid
SKO
Skøll
HTal 8+
voorwedstrijd 1
[3]
06:56,14
4e
Twan Goris
SKO
Skøll
DTal 4*
voorwedstrijd 1
[6]
08:46,80
5e
Floortje van Werkhoven
SKO
Skøll (p3)
HDev 2x
voorwedstrijd 2
[4]
06:46,50
2e
Friso Moerman
SKO
Robbe Mourits
HG 1x
voorwedstrijd 1
[5]
07:20,28
4e
Skøll 2
SKO
Roelof Pol
HG 1x
voorwedstrijd 3
[1]
07:37,83
3e
Skøll 1
SKO
Maxim Meijerink
LHG-B 1x
voorwedstrijd 3
[7]
07:23,75
2e
Skøll
SKO
Skøll (p2)
LHDev 2x
voorwedstrijd 2
[5]
06:49,32
4e
Jur Dusseldorp
SKO
Skøll (p3)
DDev 2x
voorwedstrijd 2
[5]
07:31,95
2e
Iris Neijzen
SKO
Arlette Roos
DG-B 1x
voorwedstrijd 2
[4]
08:11,80
3e
Skøll
SKO
Skøll (p2)
LHDev 4-
voorwedstrijd 2
[3]
06:27,28
1e
Jalle Wolfenter
SKO
Skøll
HDev 4-
voorwedstrijd 2
[4]
06:21,90
5e
Daniel Versluis
SKO
Skøll 2
DDev 4-
voorwedstrijd 1
[6]
07:09,60
2e
Gaia Evers
SKO
Skøll 1 (p4)
DDev 4-
voorwedstrijd 3
[3]
06:58,06
1e
Els Hertog
SKO
Skøll (p4)
LHEj 8+
voorwedstrijd 1
[5]
06:14,08
2e
Casper Kerckhoff
SKO
Skøll
HEj 8+
voorwedstrijd 1
[1]
06:12,75
6e
St?phen-Luc van Waveren
SKO
Skøll/Triton (p1)
LDEj 4*
voorwedstrijd 1
[3]
07:29,54
2e
Rina Engel
SKO
Skøll (p4)
DEj 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:57,15
4e
Lola van 't Loo
SKO
Skøll
DTal 8+
A-finale
[1]
07:37,17
8e
Eline Goudsmid
SKO
Skøll
HTal 8+
A-finale
[1]
07:25,99
8e
Twan Goris
SKO
Skøll
DTal 4*
B-finale
[4]
08:55,65
2e
Floortje van Werkhoven
SKO
Skøll (p3)
HDev 2x
A-finale
[6]
06:43,67
5e
Friso Moerman
SKO
Robbe Mourits
HG 1x
B-finale
[3]
07:17,68
1e
Skøll 2
SKO
Roelof Pol
HG 1x
B-finale
[4]
07:42,70
5e
Skøll 1
SKO
Anna Vos
LDG 1x
A-finale
[5]
08:04,43
4e
Skøll
SKO
Maxim Meijerink
LHG-B 1x
A-finale
[7]
07:16,31
2e
Skøll
SKO
Skøll (p2)
LHDev 2x
A-finale
[1]
06:38,15
2e
Jur Dusseldorp
SKO
Skøll (p3)
DDev 2x
A-finale
[3]
07:26,64
1e
Iris Neijzen
SKO
Arlette Roos
DG-B 1x
A-finale
[7]
07:58,47
1e
Skøll
SKO
Mathilde Verster
DG 1x
A-finale
[3]
08:43,12
4e
Skøll
SKO
Skøll (p2)
LHDev 4-
A-finale
[4]
06:25,97
2e
Jalle Wolfenter
SKO
Skøll
LDB 2x
A-finale
[5]
niet gefinisht
Carlijn Bouman
SKO
Skøll
HDev 4-
B-finale
[5]
06:24,97
2e
Daniel Versluis
SKO
Skøll 2
DDev 4-
A-finale
[2]
07:17,64
6e
Gaia Evers
SKO
Skøll 1 (p4)
DDev 4-
A-finale
[6]
06:52,62
1e
Els Hertog
AEG
Aegir/Skøll
DG 4x
A-finale
[1]
07:01,13
4e
Iris Neijzen
SKO
Skøll (p4)
LHEj 8+
A-finale
[3]
06:12,81
3e
Casper Kerckhoff
SKO
Skøll
HEj 8+
B-finale
[3]
06:13,32
4e
St?phen-Luc van Waveren
SKO
Skøll/Triton (p1)
LDEj 4*
A-finale
[3]
07:23,90
4e
Rina Engel
SKO
Skøll/Asopos de Vliet
HG 4x
A-finale
[3]
06:08,27
4e
Joost Braspenning
ORC
Orca/Skøll/Phocas
LDG 4x
A-finale
[3]
07:13,34
3e
Anne Wouda
SKO
Skøll (p4)
DEj 8+
A-finale
[1]
06:48,43
4e
Lola van 't Loo
SKO
Skøll 1
LHE 2+
A-finale
[2]
09:24,80
5e
Lucas Duifs
SKO
Skøll 2
LHE 2+
A-finale
[5]
08:16,23
4e
Connor Van Rooij
SKO
Skøll/Euros
DE 2+
A-finale
[5]
08:19,11
2e
Luka van der Zwan
zondag
3 juli 2022
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SKO
Skøll/Asopos de Vliet
LHE 4x
A-finale
[4]
06:08,22
1e
Joost Braspenning
SKO
Céline Kohn
LDB 1x
voorwedstrijd 1
[6]
09:16,92
5e
Skøll 1
LAG
Laga/Skøll
HB 4+
voorwedstrijd 2
[7]
06:48,71
2e
Jelle Marcar
SKO
Skøll 2
DG-B 4-
voorwedstrijd 1
[3]
07:32,92
3e
Marit Bak
SKO
Skøll 1
DG-B 4-
voorwedstrijd 2
[8]
08:16,50
6e
Lola van 't Loo
SKO
Skøll 2
DB 2x
voorwedstrijd 1
[4]
08:04,89
2e
Mathilde Verster
SKO
Skøll 1
DB 2x
voorwedstrijd 1
[5]
08:52,09
3e
Donya Straatman
SKO
Skøll
HB 2x
voorwedstrijd 2
[5]
07:04,86
1e
Robbe Mourits
SKO
Skøll
HG-B 4-
voorwedstrijd 1
[4]
06:27,35
3e
Daniel Versluis
SKO
Skøll
MixO 2x
voorwedstrijd 1
[6]
08:06,68
4e
Pim Stokkel
SKO
Skøll 1
DE 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:43,14
1e
Els Hertog
SKO
Skøll 2
DE 8+
voorwedstrijd 2
[4]
07:08,17
5e
Lola van 't Loo
OKE
Okeanos/SilVia/Skøll
DE 8+
voorwedstrijd 2
[7]
06:49,86
3e
Willemijn de Graaf
SKO
Skøll/Orca
HE 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:35,08
5e
Casper Kerckhoff
OKE
Okeanos/Skøll
HG 2+
voorwedstrijd 2
[4]
08:12,30
2e
Tijn de Pleijt
SKO
Skøll
OO 8+
500 meter
[2]
01:55,07
4e
Maxime Prenger
GYA
Gyas/Skøll
OO 8+
500 meter
[6]
01:55,07
4e
Niels Huang
ASO
Asopos de Vliet/Gyas/Phocas/Proteus-Eretes/Orca/Skøll/Pelargos/Saurus
OO 8+
500 meter
[4]
02:06,80
3e
Sybren van der Meulen
ASO
Asopos de Vliet/Boreas/Orca/Pelargos/Vidar/Phocas/Skøll/Euros/Proteus-Eretes
OO 8+
500 meter
[6]
02:06,80
3e
Igor Groot
PEL
Pelargos/Thêta/Saurus/Gyas/Phocas/Proteus-Eretes/Orca/Euros/Skøll
OO 8+
500 meter
[7]
02:06,80
3e
Fabian van Dongen
THE
Thêta/Asopos de Vliet/Saurus/Euros/Gyas/Skøll/Orca/Proteus-Eretes/Phocas
OO 8+
500 meter
[8]
02:06,80
3e
Merel Flinsenberg
EUR
Minke Holleboom
DE 1x
A-finale
[4]
08:00,75
1e
Euros
SKO
Skøll/Laga
DE 2-
A-finale
[3]
08:10,39
6e
Els Hertog
SKO
Skøll 2
DE 2-
A-finale
[4]
08:06,43
4e
Iris Neijzen
SKO
Skøll 1
DE 2-
A-finale
[7]
07:56,95
3e
Kris de Maat
SKO
Robbe Mourits
HE 1x
A-finale
[4]
07:34,06
4e
Skøll
SKO
Céline Kohn
LDB 1x
B-finale
[4]
09:18,69
2e
Skøll 1
SKO
Skøll
LHE 2-
A-finale
[5]
07:14,55
1e
Luc Vermeer
LAG
Laga/Skøll
HB 4+
A-finale
[4]
07:01,50
3e
Jelle Marcar
OKE
Okeanos/Orca/Skadi/Skøll
DG 4-
A-finale
[7]
07:19,26
4e
Luka van der Zwan
SKO
Skøll 2
DG-B 4-
A-finale
[3]
07:34,66
5e
Marit Bak
SKO
Skøll 1
DB 2x
B-finale
[4]
08:46,37
5e
Donya Straatman
SKO
Skøll 2
DB 2x
A-finale
[7]
08:22,23
5e
Mathilde Verster
SKO
Skøll
HG 2x
A-finale
[3]
07:09,17
4e
Friso Moerman
SKO
Skøll
HB 2x
A-finale
[5]
07:03,27
1e
Robbe Mourits
SKO
Skøll
HG-B 4-
A-finale
[3]
06:34,78
4e
Daniel Versluis
SKO
Skøll
LHG-B 4-
A-finale
[4]
06:45,38
2e
Jalle Wolfenter
SKO
Skøll
LHG 2x
A-finale
[5]
07:03,25
1e
Jur Dusseldorp
SKO
Skøll
MixO 2x
B-finale
[6]
08:24,63
3e
Pim Stokkel
OKE
Okeanos/SilVia/Skøll
DE 8+
A-finale
[3]
07:02,68
1e
Willemijn de Graaf
SKO
Skøll 1
DE 8+
A-finale
[6]
07:15,58
4e
Els Hertog
GYA
Gyas/Skøll
DB 8+
A-finale
[4]
07:08,11
2e
Nynke Edelman
AEG
Aegir/Skøll
LDE 8+
A-finale
[2]
07:48,35
4e
Rina Engel
TRI
Triton/Aegir/Okeanos/Thêta/Skøll
LDE 8+
A-finale
[5]
07:23,94
2e
Els Vlooswijk
SKO
Skøll/Njord/Proteus-Eretes
LDE 8+
A-finale
[8]
07:36,99
3e
Anne-Jolijn Wolters
AEG
Aegir/Skøll
DE 4x
A-finale
[6]
07:15,68
5e
Iris Neijzen
SKO
Skøll/Euros
DE 4x
A-finale
[8]
07:04,42
2e
Minke Holleboom
SKO
Skøll
HB 8+
A-finale
[5]
06:22,91
7e
St?phen-Luc van Waveren
ORC
Orca/Skøll
LHE 8+
A-finale
[2]
06:35,98
6e
Elout Crasborn
SKO
Skøll/Asopos de Vliet
LHE 8+
A-finale
[7]
06:19,83
4e
Luc Vermeer
SKO
Skøll/Saurus
Mix8+
A-finale
[4]
06:32,52
2e
Karel van Melle
OKE
Okeanos/Skøll
HG 2+
A-finale
[4]
08:20,20
6e
Tijn de Pleijt
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!