zaterdag

ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ORCOrcaHTal 8+voorwedstrijd 2[1]06:47,341e
Max de Groot
ORCOrcaDTal 8+voorwedstrijd 1[7]07:30,951e
Milou Hennekens
ORCOrca 1HG 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,882e
Menno de Vries
ORCOrca 2HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:48,331e
Erin Smeijsters
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2[7]--5e
Manouk Hoefnagel
ORCOrcaLDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:41,554e
Tessa Reitsma
ORCOrca 1HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:12,383e
Douwe Rietveld
ORCOrca 2HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:56,076e
Erin Smeijsters
ORCOrca 3DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:32,913e
Emma Verkaaik
ORCOrca 1DG 2-voorwedstrijd 1[5]08:00,311e
Lisanne van der Lelij
ORCOrca 2DG 2-voorwedstrijd 3[2]08:13,113e
Tami de Lange
ORCOrcaDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:05,294e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:10,572e
Pieter Haijtema
ORCOrcaHTal 8+A-finale[5]07:01,635e
Max de Groot
ORCOrcaDTal 8+A-finale[6]07:43,453e
Milou Hennekens
ORCOrca 2HG 4+A-finale[4]07:00,354e
Erin Smeijsters
ORCOrca 1HG 4+A-finale[6]07:08,096e
Menno de Vries
SAUSaurus/OrcaLDB 2xA-finale[4]09:05,536e
Manouk Sinnema
GYAGyas/OrcaDE 2xA-finale[3]07:51,082e
Baukje Zaaijer
ORCOrcaLDEj 4*A-finale[1]08:03,485e
Tessa Reitsma
VIDVidar/OrcaHG 4xA-finale[4]06:27,711e
Jochem Kostelijk
ORCOrca/TritonLHG 4xA-finale[5]06:41,572e
Ben van Brussel
ORCOrca 2DG 2-B-finale[4]08:52,082e
Tami de Lange
ORCOrca 3DG 2-B-finale[6]10:10,254e
Emma Verkaaik
ORCOrca 1DG 2-A-finale[5]08:25,654e
Lisanne van der Lelij
ORCOrcaLHEj 4+A-finale[2]07:34,363e
Thomas van de Poll
ORCOrcaDG 2xB-finale[3]08:38,252e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaHEj 8+A-finale[3]06:34,294e
Pieter Haijtema
ORCOrcaLHG 4-A-finale[6]07:26,444e
Maarten Mein

zondag

ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ORCOrcaHGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:29,001e
Joost Mein
ORCOrca/NjordHG 4-voorwedstrijd 1[5]06:33,362e
Erin Smeijsters
ORCOrca 1HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:07,325e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 2HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:00,522e
Luuk Hein Schoenmakers
ORCOrca 3HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:04,823e
Menno de Vries
ORCOrca (NSK)LHE 1xA-finale[7]07:20,661e
Vincent Goris
ORCOrcaLDE 1xvoorwedstrijd 2[6]09:00,525e
Joan Lintmeijer
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:57,255e
Pelle Laken
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:50,702e
Niels Kanters
ORCOrcaLDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:13,386e
Manouk Sinnema
ORCOrcaLHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:58,504e
Thomas van de Poll
ORCOrcaDGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:37,213e
Wia Ruiter
ORCOrca 1DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:40,711e
Danielle Bruel
ORCOrca 2DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:44,572e
Carlijn Haringsma
ORCOrca 1HE 2-A-finale[6]07:50,554e
Pieter Haijtema
ORCOrca 1DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:57,513e
Tessa Reitsma
ORCOrcaLDGb 2xvoorwedstrijd 1[6]08:59,536e
Marielle Gaalswijk
ORCOrcaHB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:43,611e
Tim Donker
ORCOrca/VidarLHB 2xvoorwedstrijd 1[8]08:15,193e
Zef Thelen
ORCOrca (NSK)DE 8+voorwedstrijd 1[3]07:46,095e
Manouk Hoefnagel
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2[7]09:13,676e
Joan Lintmeijer
PRODe pilsmachineMix 8+heat[2]02:05,425e
Myrthe Roemer
THEWedcomMix 8+heat[3]01:48,431e
Jasper Verhoeven
PRO#notulenMix 8+heat[4]02:11,946e
Vincent van den Hoeven
ORCVoorzittersMix 8+heat[5]01:51,812e
Maaike van Griethuysen
GYAComposarissenMix 8+heat[6]02:04,674e
Luc Fey
EURHet Functiewortel64Mix 8+heat[7]01:53,933e
Julia Sialino
ORCOrca (NSK)HE 1xA-finale[3]08:09,674e
Henk Jan Schuijt
ORCOrcaHGb 4-A-finale[5]07:02,881e
Joost Mein
ORCOrca/NjordHG 4-A-finale[4]07:02,511e
Erin Smeijsters
ORCOrca 3HG 4+A-finale[3]07:49,333e
Menno de Vries
ORCOrca 2HG 4+A-finale[7]08:07,076e
Luuk Hein Schoenmakers
ORCOrcaLHB 4+A-finale[3]08:25,476e
Tim Kamsma
ORCOrca 1LHB 1xA-finale[7]08:58,964e
Niels Kanters
ORCOrcaDGb 4-A-finale[8]08:37,407e
Wia Ruiter
ORCOrcaDE 1xA-finale[5]09:04,802e
Margriet Lantink
ORCOrca 2DB 1xA-finale[4]09:33,311e
Carlijn Haringsma
ORCOrca 1DB 1xA-finale[5]09:46,012e
Danielle Bruel
ORCOrcaHB 2xA-finale[6]08:01,074e
Tim Donker
LAGLaga/Orca/VidarHE 4xA-finale[7]06:38,851e
Lars Lipman
ORCOrca (NSK)LHE 8+A-finale[4]07:10,767e
Maarten Mein
ORCOrca/SkøllDE 4xA-finale[3]07:54,315e
Ashley Rijst
OKEOkeanos/Triton/Orca/GyasDE 4xA-finale[5]07:31,652e
Baukje Zaaijer