za 09:20 - M18 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1.LEYLeythe[4]01:55,79(1)03:57,33(1)05:59,17(1)08:02,89(1)FA
 Hannah Otterloo02:01,5402:01,8402:03,72
2.TROTromp[6]02:02,03(2)04:08,24(2)06:12,93(2)08:17,25(2)FA
 Bente Lochtenberg02:06,2102:04,6902:04,32+14,36
3.AJRAAtlanta Junior RA[2]02:02,54(3)04:12,67(3)06:21,64(3)08:28,67(3)FA
 Ashlyn Osborne02:10,1302:08,9702:07,03+25,78
4.NAUNautilus 1[5]02:07,92(4)04:20,52(4)06:32,67(4)08:45,36(4)FA
 Emma Ruitenbeek02:12,6002:12,1502:12,69+42,47
5.NAUNautilus 2[3]02:08,51(5)04:22,68(5)06:37,72(5)08:53,59(5)
 Rixte Absil02:14,1702:15,0402:15,87+50,70

za 09:25 - M18 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1.TROTromp/Maas[6]01:51,55(1)03:48,45(1)05:45,47(1)07:42,67(1)FA
 Pau Koster01:56,9001:57,0201:57,20
2.HUNHunze[7]01:55,02(2)03:48,64(2)05:55,28(2)07:58,52(2)FA
 Hannah van der Sluijs01:53,6202:06,6402:03,24+15,85
3.ALKAlkmaarsche[2]01:55,28(3)03:54,34(3)06:00,83(3)08:04,48(3)FA
 Zarah Haan01:59,0602:06,4902:03,65+21,81
4.VIKViking[4]01:59,32(6)03:54,55(4)06:08,52(4)08:12,53(4)FA
 Evie Rademaker01:55,2302:13,9702:04,01+29,86
5.BEABeatrix[3]01:59,11(5)03:57,37(5)06:09,57(5)08:15,23(5)
 Floor Nijs01:58,2602:12,2002:05,66+32,56
6.HEMHemus[5]01:58,81(4)04:03,52(6)06:29,18(6)08:44,81(6)
 Maaike van Middelaar02:04,7102:25,6602:15,63+1:02,14

za 14:55 - M18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TROTromp/Maas[5]01:52,76(1)03:52,95(1)05:55,36(1)07:55,94(1)
 Pau Koster02:00,1902:02,4102:00,58
2.LEYLeythe[4]01:58,85(2)04:00,47(2)06:05,59(2)08:09,13(2)
 Hannah Otterloo02:01,6202:05,1202:03,54+13,19
3.HUNHunze[3]01:59,16(3)04:02,63(3)06:10,42(3)08:16,68(3)
 Hannah van der Sluijs02:03,4702:07,7902:06,26+20,74
4.VIKViking[8]02:00,94(4)04:09,46(4)06:21,10(4)08:29,64(4)
 Evie Rademaker02:08,5202:11,6402:08,54+33,70
5.TROTromp[6]02:05,64(6)04:16,37(6)06:27,60(5)08:36,82(5)
 Bente Lochtenberg02:10,7302:11,2302:09,22+40,88
6.ALKAlkmaarsche[2]02:01,22(5)04:11,02(5)06:29,21(6)08:44,22(6)
 Zarah Haan02:09,8002:18,1902:15,01+48,28
7.AJRAAtlanta Junior RA[7]02:09,96(7)04:28,89(7)06:49,62(7)09:06,16(7)
 Ashlyn Osborne02:18,9302:20,7302:16,54+1:10,22
8.NAUNautilus 1[1]02:12,68(8)04:34,05(8)06:57,80(8)09:20,26(8)
 Emma Ruitenbeek02:21,3702:23,7502:22,46+1:24,32