Sun, 08:35 - Race 304 - Ch 2- Time Trial

12 fastest => SAB

codecrew
stroke
number
CABCantabrigian Rowing Club[87]
 Joshua Pearson
ZAGHColeraine Grammar School, N.Ireland[88]
 Rory Seaton
RBLReading Blue Coat School Boat Club B[89]
 William Shedden
RADRadley College Boat Club A[90]
 Felix Rawlinson
KCAKings School Canterbury, The, Boat Club E[91]
 James Crawley
BDSBedford School Boat Club B[92]
 Lennart Roese
KCAKings School Canterbury, The, Boat Club B[93]
 Ian Wingfield
HENHenley Rowing Club[94]
 John Yolland
GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club[95]
 Samuel Thorington
GGAGlasgow Academy Rowing Club[96]
 Matthew Hodge
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[97]
 Samuel Nicklin
ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A[98]
 Peter Murphy
WEYWeybridge Rowing Club A[99]
 Timothy Johnson
DULDulwich College Boat Club[100]
 Harvey Buchan
BDSBedford School Boat Club C[101]
 George Whitcombe
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[103]
 Curtis Workman
KCHKings School Chester, The, Rowing Club A[104]
 Oliver Irvine
WLTWalton Rowing Club[105]
 Matthew Heywood
RBLReading Blue Coat School Boat Club A[106]
 Jacob Parrington
NSCNorwich School Boat Club A[107]
 George Prior
KCHKings School Chester, The, Rowing Club B[108]
 William Meakin
KCSKings College School Boat Club A[109]
 Oliver Pearson
BDSBedford School Boat Club A[110]
 Trent Abraham
PETPeterborough City Rowing Club[111]
 Henry Barnett
MAVMaidstone Invicta Rowing Club[112]
 Ross Bain

Sun, 12:26 - Race 320G - Ch 2- Semifinal A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]HENHenley Rowing Club
 John Yolland
[2]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Samuel Nicklin
[3]RBLReading Blue Coat School Boat Club B
 William Shedden
[4]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A
 Peter Murphy
[5]KCAKings School Canterbury, The, Boat Club B
 Ian Wingfield
[6]WLTWalton Rowing Club
 Matthew Heywood

Sun, 12:32 - Race 321H - Ch 2- Semifinal A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, other => FB

lanecodecrew
stroke
[1]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Jacob Parrington
[2]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Samuel Thorington
[3]BDSBedford School Boat Club A
 Trent Abraham
[4]KCHKings School Chester, The, Rowing Club A
 Oliver Irvine
[5]KCHKings School Chester, The, Rowing Club B
 William Meakin
[6]RADRadley College Boat Club A
 Felix Rawlinson

Sun, 15:14 - Race 348I - Ch 2- Final B

lanecodecrew
stroke
[1]HENHenley Rowing Club
 John Yolland
[2]RBLReading Blue Coat School Boat Club A
 Jacob Parrington
[3]GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club
 Samuel Thorington
[4]RBLReading Blue Coat School Boat Club B
 William Shedden
[5]BDSBedford School Boat Club A
 Trent Abraham
[6]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club
 Samuel Nicklin

Sun, 15:20 - Race 349J - Ch 2- Final A

lanecodecrew
stroke
[1]ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A
 Peter Murphy
[2]KCHKings School Chester, The, Rowing Club A
 Oliver Irvine
[3]KCHKings School Chester, The, Rowing Club B
 William Meakin
[4]KCAKings School Canterbury, The, Boat Club B
 Ian Wingfield
[5]WLTWalton Rowing Club
 Matthew Heywood
[6]RADRadley College Boat Club A
 Felix Rawlinson