@ NOOC openingstoernooi
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per heat
per club
Weersomstandigheden
Er vinden na de voorwedstrijden alleen nog A-finales plaats. Zie de loting voor de starttijden.
zaterdag
nr.
ploeg
slag
veld
heat
baan
tijd
pos.
SKO
163
Nø Møney
NOOC-H1
voorwedstrijd 1
01:51,6
6e
Erik Holierhoek
SKO
221
Sperzieboot
NOOC-D2
voorwedstrijd 1
02:22,2
27e
Pauline Gabriëls
SKO
222
De Geile Gørilla's
NOOC-D2
voorwedstrijd 1
02:08,7
10e
Aranka van Wesemael
SKO
227
Turbøøt
NOOC-D2
voorwedstrijd 1
02:09,0
11e
Clarisse Kraamwinkel
SKO
353
Firebøat
NOOC-H3
voorwedstrijd 1
02:00,1
14e
Pepijn Heuberger
SKO
356
Knackebøt
NOOC-H3
voorwedstrijd 1
02:11,9
19e
Marc Selles
SKO
163
Nø Møney
NOOC-H1
voorwedstrijd 2
01:52,7
6e
Erik Holierhoek
SKO
221
Sperzieboot
NOOC-D2
voorwedstrijd 2
02:23,1
27e
Pauline Gabriëls
SKO
222
De Geile Gørilla's
NOOC-D2
voorwedstrijd 2
02:05,5
4e
Aranka van Wesemael
SKO
227
Turbøøt
NOOC-D2
voorwedstrijd 2
02:08,6
8e
Clarisse Kraamwinkel
SKO
353
Firebøat
NOOC-H3
voorwedstrijd 2
02:00,5
14e
Pepijn Heuberger
SKO
356
Knackebøt
NOOC-H3
voorwedstrijd 2
02:07,9
19e
Marc Selles
SKO
051
Als een Tijger
D 4+
voorwedstrijd
01:52,9
1e
Charlotte de Geus
SKO
055
6 girls 1 boat
D 4+
voorwedstrijd
02:04,3
7e
Esther van de Mortel
SKO
057
Piccølo
D 4+
voorwedstrijd
02:10,4
11e
Eva Mus
SKO
059
Watskebøøt
D 4+
voorwedstrijd
02:04,2
6e
Madeleen van der Deijl
SKO
094
Skøll
H 2-
voorwedstrijd
02:02,0
7e
Tim Verwest
SKO
004
Mannenhard
D B4+
voorwedstrijd
02:09,8
7e
Anne Molenaar
SKO
009
Over drie tellen echt Schluss
D B4+
voorwedstrijd
02:07,2
5e
Minou Snijders Blok
SKO
010
Mannenhart
D B4+
voorwedstrijd
02:14,2
9e
Sabrina Dekkers
SKO
163
Nø Møney
NOOC-H1
B-finale
[2]
01:55,2
3e
Erik Holierhoek
SKO
221
Sperzieboot
NOOC-D2
G-finale
[4]
02:17,6
1e
Pauline Gabriëls
SKO
227
Turbøøt
NOOC-D2
C-finale
[3]
02:07,8
1e
Clarisse Kraamwinkel
SKO
222
De Geile Gørilla's
NOOC-D2
B-finale
[4]
02:10,0
2e
Aranka van Wesemael
SKO
356
Knackebøt
NOOC-H3
E-finale
[2]
02:12,6
4e
Marc Selles
SKO
353
Firebøat
NOOC-H3
D-finale
[2]
02:08,9
4e
Pepijn Heuberger
SKO
408
Titønic
NOOC-D4
voorwedstrijd 1
02:09,5
8e
Julia Rubingh
SKO
412
Prinsesje Pils
NOOC-D4
voorwedstrijd 1
02:15,3
19e
Lotje van Kaam
SKO
655
Vaarverbøøt
NOOC-H6
voorwedstrijd 1
02:01,0
15e
Joost Schepers
SKO
662
Testøsterown
NOOC-H6
voorwedstrijd 1
01:55,6
9e
Marnix Lock
SKO
524
Iets Beters
NOOC-D5
voorwedstrijd 1
02:07,2
7e
Alexandra Siebels
SKO
525
Desperate Boatwives
NOOC-D5
voorwedstrijd 1
02:15,4
19e
Phylomeen Puijk
SKO
526
Petit Bateau
NOOC-D5
voorwedstrijd 1
02:03,8
4e
Amparo Gilhuis
SKO
408
Titønic
NOOC-D4
voorwedstrijd 2
02:06,4
3e
Julia Rubingh
SKO
412
Prinsesje Pils
NOOC-D4
voorwedstrijd 2
02:11,0
10e
Lotje van Kaam
SKO
655
Vaarverbøøt
NOOC-H6
voorwedstrijd 2
01:58,5
10e
Joost Schepers
SKO
662
Testøsterown
NOOC-H6
voorwedstrijd 2
01:55,1
7e
Marnix Lock
SKO
524
Iets Beters
NOOC-D5
voorwedstrijd 2
02:07,0
7e
Alexandra Siebels
SKO
525
Desperate Boatwives
NOOC-D5
voorwedstrijd 2
02:23,6
27e
Phylomeen Puijk
SKO
526
Petit Bateau
NOOC-D5
voorwedstrijd 2
02:05,5
5e
Amparo Gilhuis
SKO
057
Piccølo
D 4+
C-finale
[4]
02:03,7
2e
Eva Mus
SKO
059
Watskebøøt
D 4+
B-finale
[2]
02:11,9
3e
Madeleen van der Deijl
SKO
055
6 girls 1 boat
D 4+
B-finale
[4]
02:08,3
2e
Esther van de Mortel
SKO
051
Als een Tijger
D 4+
A-finale
[3]
01:52,2
1e
Charlotte de Geus
SKO
094
Skøll
H 2-
B-finale
[4]
01:58,9
3e
Tim Verwest
SKO
010
Mannenhart
D B4+
C-finale
[2]
02:21,0
1e
Sabrina Dekkers
SKO
009
Over drie tellen echt Schluss
D B4+
B-finale
[3]
02:07,7
1e
Minou Snijders Blok
SKO
004
Mannenhard
D B4+
B-finale
[4]
02:13,8
4e
Anne Molenaar
SKO
412
Prinsesje Pils
NOOC-D4
C-finale
[1]
02:09,5
2e
Lotje van Kaam
SKO
408
Titønic
NOOC-D4
B-finale
[2]
02:17,2
4e
Julia Rubingh
SKO
655
Vaarverbøøt
NOOC-H6
D-finale
[3]
01:56,8
1e
Joost Schepers
SKO
662
Testøsterown
NOOC-H6
B-finale
[1]
01:55,8
2e
Marnix Lock
SKO
525
Desperate Boatwives
NOOC-D5
F-finale
[2]
02:16,7
1e
Phylomeen Puijk
SKO
524
Iets Beters
NOOC-D5
B-finale
[1]
02:08,0
3e
Alexandra Siebels
SKO
526
Petit Bateau
NOOC-D5
A-finale
[1]
02:07,5
3e
Amparo Gilhuis
zondag
nr.
ploeg
slag
veld
heat
baan
tijd
pos.
SKO
265
Ship Happens
NOOC-H2
voorwedstrijd 1
02:26,5
24e
Daan van Wieringen
SKO
271
Bøatways
NOOC-H2
voorwedstrijd 1
01:57,8
7e
Sebastiaan Eckmann
SKO
102
Botervlootje
NOOC-D1
voorwedstrijd 1
02:11,5
11e
Josie Kolsteren
SKO
105
Blikvanger
NOOC-D1
voorwedstrijd 1
02:12,7
13e
Sanne Berendschot
SKO
128
Achtøs
NOOC-D1
voorwedstrijd 1
02:14,8
16e
Julia van den Broek
SKO
451
Natte Drøøm
NOOC-H4
voorwedstrijd 1
02:02,1
12e
Koen Zijlstra
SKO
455
Goed Geprobeerd
NOOC-H4
voorwedstrijd 1
01:50,6
2e
Pim van Spanje
SKO
265
Ship Happens
NOOC-H2
voorwedstrijd 2
02:23,5
24e
Daan van Wieringen
SKO
271
Bøatways
NOOC-H2
voorwedstrijd 2
01:54,1
6e
Sebastiaan Eckmann
SKO
102
Botervlootje
NOOC-D1
voorwedstrijd 2
02:15,7
17e
Josie Kolsteren
SKO
105
Blikvanger
NOOC-D1
voorwedstrijd 2
02:13,1
14e
Sanne Berendschot
SKO
128
Achtøs
NOOC-D1
voorwedstrijd 2
02:15,5
15e
Julia van den Broek
SKO
451
Natte Drøøm
NOOC-H4
voorwedstrijd 2
02:04,9
16e
Koen Zijlstra
SKO
455
Goed Geprobeerd
NOOC-H4
voorwedstrijd 2
01:52,3
3e
Pim van Spanje
SKO
074
Bliksemzwicht
H 4+
voorwedstrijd
01:43,1
2e
Paul Revers
SKO
703
Aboat Time
DOnerv C4+
voorwedstrijd
02:18,0
5e
Eveline Kuijper
SKO
707
Sloepsloeries
DOnerv C4+
voorwedstrijd
02:50,6
28e
Robyn Jansma
SKO
725
Vløt
DOnerv C4+
voorwedstrijd
02:11,9
1e
Sanne Vagevuur
SKO
731
Veløcita
DOnerv C4+
voorwedstrijd
02:32,4
22e
Sophie van de Wetering
SKO
021
De Wereld Draait
H B4+
voorwedstrijd
02:00,3
4e
Marc Noordam
SKO
026
Shit us Aab
H B4+
voorwedstrijd
01:57,0
2e
Wout van der Ploeg
SKO
028
Úlfhéðnar
H B4+
voorwedstrijd
01:54,9
1e
Matthijs Schakel
SKO
265
Ship Happens
NOOC-H2
F-finale
[1]
02:20,9
3e
Daan van Wieringen
SKO
271
Bøatways
NOOC-H2
B-finale
[2]
01:59,5
3e
Sebastiaan Eckmann
SKO
128
Achtøs
NOOC-D1
D-finale
[1]
02:14,9
3e
Julia van den Broek
SKO
105
Blikvanger
NOOC-D1
D-finale
[2]
02:09,3
1e
Sanne Berendschot
SKO
102
Botervlootje
NOOC-D1
D-finale
[4]
02:21,4
4e
Josie Kolsteren
SKO
451
Natte Drøøm
NOOC-H4
D-finale
[4]
02:06,0
3e
Koen Zijlstra
SKO
455
Goed Geprobeerd
NOOC-H4
A-finale
[2]
01:52,2
4e
Pim van Spanje
SKO
301
Cupibøøt
NOOC-D3
voorwedstrijd 1
02:14,1
11e
Emma Nagel
SKO
313
Invictøs
NOOC-D3
voorwedstrijd 1
02:19,0
16e
Britte Timmermans
SKO
315
(Be)Schuit met meisjes
NOOC-D3
voorwedstrijd 1
02:17,8
14e
Marije de Wit
SKO
552
Das Boot
NOOC-H5
voorwedstrijd 1
02:05,7
16e
Rico van Midde
SKO
604
Inteam
NOOC-D6
voorwedstrijd 1
02:23,6
23e
Mare de Wit
SKO
616
Bøøzers
NOOC-D6
voorwedstrijd 1
02:23,9
24e
Sanne Eitjes
SKO
624
Danøøntje power
NOOC-D6
voorwedstrijd 1
02:17,5
16e
Suzanne Kuijpers
SKO
301
Cupibøøt
NOOC-D3
voorwedstrijd 2
02:16,2
9e
Emma Nagel
SKO
313
Invictøs
NOOC-D3
voorwedstrijd 2
02:21,6
15e
Britte Timmermans
SKO
315
(Be)Schuit met meisjes
NOOC-D3
voorwedstrijd 2
02:26,8
22e
Marije de Wit
SKO
552
Das Boot
NOOC-H5
voorwedstrijd 2
02:07,1
16e
Rico van Midde
SKO
604
Inteam
NOOC-D6
voorwedstrijd 2
02:22,0
19e
Mare de Wit
SKO
616
Bøøzers
NOOC-D6
voorwedstrijd 2
02:22,0
19e
Sanne Eitjes
SKO
624
Danøøntje power
NOOC-D6
voorwedstrijd 2
02:20,7
17e
Suzanne Kuijpers
SKO
074
Bliksemzwicht
H 4+
A-finale
[3]
01:41,6
1e
Paul Revers
SKO
725
Vløt
DOnerv C4+
A-finale
[3]
02:14,9
2e
Sanne Vagevuur
SKO
021
De Wereld Draait
H B4+
A-finale
[1]
02:35,5
1e
Marc Noordam
SKO
026
Shit us Aab
H B4+
A-finale
[2]
02:40,6
2e
Wout van der Ploeg
SKO
028
Úlfhéðnar
H B4+
A-finale
[3]
02:44,6
4e
Matthijs Schakel