za 14:25 - race 21 - Sporthallen Zuid - H stuurtjes, D stuurtjes 1000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500mfinish
interval
verschil
1.PRONino BonsangueH stuurtjes01:39,3(1)03:24,8(1)
Proteus-Eretes 01:39,301:45,536.0 spm
2.BORCornel KruijsbergenH stuurtjes01:39,5(2)03:31,5(2)+6,7
Boreas 01:39,401:52,128.9 spm
3.ARGBas SapthuH stuurtjes01:45,5(3)03:37,9(3)+13,1
Argo 1 01:45,501:52,434.5 spm
4.SKAZoë van RooijD stuurtjes01:51,0(7)03:42,7(4)+17,9
Skadi 1 01:50,901:51,837.5 spm
5.OKEJaimy Jo BallantineD stuurtjes01:51,7(8)03:43,9(5)+19,1
Okeanos 2 01:51,701:52,236.0 spm
6.ARGMaxim BodewitsH stuurtjes01:50,9(6)03:46,0(6)+21,2
Argo 2 01:50,801:55,233.5 spm
7.LAGThomas OtterH stuurtjes01:48,8(5)03:46,3(7)+21,5
Laga 2 01:48,701:57,633.5 spm
8.NJOMerijn SellesH stuurtjes01:53,3(13)03:46,8(8)+22,0
Njord 01:53,201:53,629.5 spm
9.LAGVincent StoterH stuurtjes01:52,4(9)03:47,4(9)+22,6
Laga 1 01:52,301:55,137.0 spm
10.LAGJanna van GeestD stuurtjes01:56,3(16)03:51,2(10)+26,4
Laga 2 01:56,301:54,933.0 spm
10.OKEFenna BeukemaD stuurtjes01:53,0(12)03:51,2(10)+26,4
Okeanos 1 01:53,001:58,235.5 spm
12.THEJasmijn VerhaeghD stuurtjes01:55,5(14)03:52,6(12)+27,8
Thêta 2 01:55,501:57,133.5 spm
13.SKOPien BruggemanD stuurtjes01:52,8(10)03:53,0(13)+28,2
Skøll 2 01:52,802:00,234.0 spm
14.OKECarmen SeelenD stuurtjes01:57,4(19)03:54,7(14)+29,9
Okeanos 4 01:57,301:57,433.0 spm
15.NJORebecca VignaliD stuurtjes01:59,2(22)03:54,9(15)+30,1
Njord 1 01:59,101:55,831.5 spm
16.NJOClaas LuebH stuurtjes01:52,8(10)03:57,7(16)+32,9
Njord 3 01:52,802:04,941.8 spm
17.LAGYvonne Van den AkkerD stuurtjes01:56,4(17)03:58,1(17)+33,3
Laga 1 01:56,302:01,833.0 spm
18.ARGAshley WitteD stuurtjes01:47,3(4)03:58,9(18)+34,1
Argo 2 01:47,202:11,740.3 spm
19.SKONathalie van KesterenD stuurtjes01:56,0(15)03:59,4(19)+34,6
Skøll 4 01:56,002:03,432.5 spm
20.TRIYalin BleekerD stuurtjes01:59,9(25)04:01,4(20)+36,6
Triton 01:59,902:01,533.0 spm
21.THEIsis BeijersbergenD stuurtjes01:56,4(17)04:02,5(21)+37,7
Thêta 1 01:56,402:06,135.0 spm
22.SKOIndia BartelingsD stuurtjes02:00,6(26)04:02,9(22)+38,1
Skøll 3 02:00,502:02,432.5 spm
23.NJOIsa van KuikD stuurtjes01:58,8(21)04:03,1(23)+38,3
Njord 3 01:58,702:04,431.5 spm
24.ARGEstelle HurtsD stuurtjes02:02,2(27)04:06,8(24)+42,0
Argo 1 02:02,102:04,734.0 spm
25.OKEAmy OostdamD stuurtjes01:58,7(20)04:08,4(25)+43,6
Okeanos 3 01:58,602:09,837.5 spm
26.NERNiove HaritosD stuurtjes01:59,3(24)04:09,4(26)+44,6
Nereus 1 01:59,202:10,131.4 spm
27.OKERosa van CampenD stuurtjes02:06,1(31)04:11,5(27)+46,7
Okeanos 5 02:06,102:05,431.5 spm
28.NERIn�s van der HorstD stuurtjes02:04,3(30)04:12,8(28)+48,0
Nereus 3 02:04,302:08,529.0 spm
29.NERCharlotte KlercqD stuurtjes02:02,9(29)04:15,7(29)+50,9
Nereus 2 02:02,802:12,931.0 spm
30.PRORosalin UdoD stuurtjes01:59,2(22)04:17,1(30)+52,3
Proteus-Eretes 1 01:59,102:18,028.8 spm
31.PROMilou DijkD stuurtjes02:02,8(28)04:18,5(31)+53,7
Proteus-Eretes 2 02:02,702:15,835.5 spm
32.ASORosa-Li BuitenhekD stuurtjes02:08,5(32)04:24,6(32)+59,8
Asopos de Vliet 1 02:08,502:16,136.0 spm
33.NJOLilli PrinsenD stuurtjes02:09,1(33)04:24,8(33)+1:00,0
Njord 2 02:09,102:15,734.5 spm
34.SKASara van SchieD stuurtjes02:09,2(34)04:32,5(34)+1:07,7
Skadi 2 02:09,102:23,341.4 spm
35.SKORomy WijnbergD stuurtjes02:13,1(35)04:41,1(35)+1:16,3
Skøll 1 02:13,102:28,030.5 spm
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!