za 10:45 - race 8 - Sporthallen Zuid - [015] LHG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
finishverschil
1.ASOSander van Elk06:21,9(1)
Asopos de Vliet 2 06:22,036.0 spm
2.NERFelix Toutant06:26,0(2)+4,1
Nereus 1 06:26,035.0 spm
3.NJONiels Ponssen06:26,2(3)+4,3
Njord 06:26,435.0 spm
4.TRIBjarne van der Mark06:29,1(4)+7,2
Triton 5 06:29,235.0 spm
5.TRILars den Haan06:29,9(5)+8,0
Triton 1 06:30,034.0 spm
6.ASONoud van Halteren06:30,6(6)+8,7
Asopos de Vliet 3 06:30,838.0 spm
7.SAUTeun van Rossum06:31,6(7)+9,7
Saurus 1 06:31,635.0 spm
8.ASOJoris Post06:33,1(8)+11,2
Asopos de Vliet 4 06:33,234.0 spm
9.TRIMax Rikmenspoel06:35,7(9)+13,8
Triton 3 06:35,635.0 spm
10.LAGLaurens Verheij06:36,2(10)+14,3
Laga 4 06:36,435.0 spm
11.TRICas van den Bergh06:37,4(11)+15,5
Triton 2 06:37,634.0 spm
12.LAGJan Backer06:37,5(12)+15,6
Laga 5 06:37,635.0 spm
13.SKOWallace Santen06:39,2(13)+17,3
Skøll 3 06:39,234.0 spm
13.OKERoy van Zanen06:39,2(13)+17,3
Okeanos 3 06:39,235.0 spm
15.OKEMartijn Wolvius06:39,5(15)+17,6
Okeanos 1 06:39,637.0 spm
16.OKEMax van der Wurff06:40,4(16)+18,5
Okeanos 2 06:40,433.0 spm
17.PROJari Brits06:40,5(17)+18,6
Proteus-Eretes 4 06:40,437.0 spm
18.OKEBrent ten Boom06:41,1(18)+19,2
Okeanos 4 06:41,234.0 spm
18.JASMees Buiskool06:41,1(18)+19,2
Jason 06:41,235.0 spm
18.ASONick Stijger06:41,1(18)+19,2
Asopos de Vliet 5 06:41,231.0 spm
21.TRIAlexander Bijman06:41,7(21)+19,8
Triton 8 06:41,632.0 spm
22.LAGTim van Gool06:43,4(22)+21,5
Laga 2 06:43,637.0 spm
23.SKOSil van Lingen06:44,6(23)+22,7
Skøll 6 06:44,836.0 spm
24.PROWessel Schulte06:44,9(24)+23,0
Proteus-Eretes 1 06:44,837.0 spm
25.NAAChris Congleton06:45,8(25)+23,9
Naarden 06:46,037.0 spm
26.PELMalte Nielsen06:47,8(26)+25,9
Pelargos 06:48,031.0 spm
27.SKOJoep Nocker06:47,9(27)+26,0
Skøll 1 06:48,036.0 spm
28.NERGabriel Louis Albert LOPEZ06:49,0(28)+27,1
Nereus 2 06:49,235.0 spm
29.SAURoy Slootmaekers06:49,1(29)+27,2
Saurus 3 06:49,232.0 spm
29.LAGMaarten Slik06:49,1(29)+27,2
Laga 1 06:49,234.0 spm
31.TRIBerend Boekhorst06:50,5(31)+28,6
Triton 7 06:50,436.0 spm
32.SKOWytse Algra06:51,0(32)+29,1
Skøll 4 06:51,236.0 spm
33.SKOJesse Geerts06:51,2(33)+29,3
Skøll 5 06:51,235.0 spm
34.ASOThomas Roost06:51,4(34)+29,5
Asopos de Vliet 1 06:51,634.0 spm
35.SAUMichał Mr Dudek06:51,6(35)+29,7
Saurus 2 06:51,634.0 spm
36.SKOCasper Warnik06:54,9(36)+33,0
Skøll 2 06:54,831.0 spm
37.LAGRik GoudensVanDenHandel06:58,0(37)+36,1
Laga 3 06:58,032.0 spm
37.PRORenze Dijkhuizen06:58,0(37)+36,1
Proteus-Eretes 2 06:58,035.0 spm
39.NERMax Waterreus06:58,4(39)+36,5
Nereus 3 06:58,437.0 spm
40.ASOOlivier Wulffele07:10,3(40)+48,4
Asopos de Vliet 7 07:10,434.0 spm
41.ARGTobias Rigter07:13,1(41)+51,2
Argo 07:13,234.0 spm
42.SKOMerlijn Kools07:15,3(42)+53,4
Skøll 7 07:15,234.0 spm
43.THESezer Can Kabatas07:28,4(43)+1:06,5
Thêta 07:28,434.0 spm
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!