za 14:15 - race 20 - Sporthallen Zuid - Stuurtjes 1000 meter

pos.codeploeg
slag
500mfinish
interval
verschil
1.Thieme Molenaar01:42,4(2)03:27,2(1)
 01:42,401:44,835.5 spm
2.Sven Lemson01:40,9(1)03:30,7(2)+3,5
 01:40,901:49,839.9 spm
3.Tom Fijen01:47,6(4)03:40,5(3)+13,3
Nereus 01:47,601:52,939.5 spm
4.Abe Bosma01:46,9(3)03:42,9(4)+15,7
 01:46,901:56,039.5 spm
5.Fleur van Dijk01:50,5(5)03:44,4(5)+17,2
 01:50,501:54,038.5 spm
6.Bow Schijf01:51,6(7)03:45,4(6)+18,2
 01:51,601:53,835.0 spm
7.Vincent Stoter01:52,6(8)03:45,8(7)+18,6
Laga 01:52,601:53,236.0 spm
8.Anna Prins01:54,4(11)03:46,5(8)+19,3
 01:54,401:52,137.5 spm
9.Emma Schippers01:56,9(17)03:54,9(9)+27,7
 01:56,901:58,035.5 spm
10.Max Omodei01:53,5(10)03:55,1(10)+27,9
Nereus 01:53,502:01,637.9 spm
11.Arwen van Mierlo01:51,4(6)03:57,0(11)+29,8
Nereus 01:51,402:05,635.9 spm
12.Anke Spieksma01:56,9(17)03:57,9(12)+30,7
Okeanos 01:56,902:01,031.0 spm
12.Sunny Colson01:56,6(16)03:57,9(12)+30,7
Nereus 01:56,602:01,337.0 spm
14.Fenna Beukema01:56,2(15)03:58,0(14)+30,8
Okeanos 01:56,202:01,836.0 spm
15.Emma Erades01:52,6(8)03:58,9(15)+31,7
 01:52,602:06,239.5 spm
16.Myrte van der Stappen01:55,9(13)04:00,5(16)+33,3
 01:55,902:04,635.5 spm
17.Simone Wouda01:55,4(12)04:02,4(17)+35,2
 01:55,402:07,034.4 spm
18.Olga Mommersteeg01:58,0(19)04:03,2(18)+36,0
Nereus 01:58,002:05,233.5 spm
19.Hidde Bornhijm01:56,1(14)04:04,4(19)+37,2
 01:56,102:08,333.4 spm
20.Loes Verheul01:59,4(21)04:04,8(20)+37,6
 01:59,402:05,537.5 spm
21.Roos Baak01:59,7(22)04:07,7(21)+40,5
 01:59,702:08,032.0 spm
22.Zara van Eck01:58,3(20)04:08,4(22)+41,2
Nereus 01:58,302:10,132.3 spm
23.Kaya Sodderland02:01,8(23)04:11,6(23)+44,4
Nereus 02:01,802:09,840.9 spm
24.Cilia Schoonhoven02:02,5(24)04:12,2(24)+45,0
Nereus 02:02,502:09,640.5 spm
25.Annet de Gier02:05,8(30)04:13,3(25)+46,1
 02:05,802:07,532.0 spm
26.Lotte Vedel02:06,7(32)04:14,3(26)+47,1
 02:06,702:07,632.0 spm
27.Laura Kuipers02:05,0(28)04:18,4(27)+51,2
 02:05,002:13,539.0 spm
28.Jasmijn Miog02:02,5(24)04:19,0(28)+51,8
 02:02,502:16,535.4 spm
29.Aimee Sijben02:06,3(31)04:19,8(29)+52,6
Nereus 02:06,302:13,639.5 spm
30.Elizabeth de Jager02:07,9(33)04:20,4(30)+53,2
 02:07,902:12,529.5 spm
31.Marieke Dormans02:04,3(27)04:20,5(31)+53,3
Saurus 02:04,302:16,244.8 spm
32.Seppe van Drie02:05,2(29)04:22,4(32)+55,2
 02:05,202:17,231.4 spm
33.Kahon Fung02:03,4(26)04:23,1(33)+55,9
Theta 02:03,402:19,728.9 spm
34.Veronique Hehl02:13,3(36)04:31,4(34)+1:04,2
 02:13,302:18,140.0 spm
35.Romy Wijnberg02:10,1(34)04:32,6(35)+1:05,4
Skoll 02:10,102:22,633.0 spm
36.Maike Mestrom02:12,9(35)04:41,9(36)+1:14,7
Saurus 02:12,902:29,041.4 spm
Elaine Wan niet gestart
Laga 
Robin Wegman niet gestart
Njord 
Niels Huang niet gestart
Skoll